نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member doublin2000 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    BS -GIS- MBA

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    ببینید، من یه خورده گیج شدم! اگه نمی خواید دکتری بخونید گرفتن فوق لیسانس دومی امتیاز بزرگی براتون نداره! لطفاً بفرمایید مسترتون چیه؟ و بازارش چطوره؟ اگه کارتون (منظورم رزومه و سواده) خوب باشه، می تونید مستقیم برای کار اقدام کنید (فرانسه، آلمان، هلند، و تقریباً تمام کشورهای اروپای شمالی)

در غیر این صورت، نکته مهم دیگه اینه که چند وقت دیگه آماده ورود به بازار کار میشید. پارامترهای مهمش اینهاست:
    1- چقدر طول می کشه که شرط زبان رو برای مقصدتون اوکی کنید؟
    2- چقدر طول می کشه تا سفارت بهتون وقت بده؟ (این رو میگم چون وقتهای سفارت آلمان کماکان به طرز مسخره ای دوره! امسال پذیرش داری ژانویه سال بعدش بهت تازه وقت مصاحبه میدن)
    3- چند وقت باید درس بخونید تا وارد بازار کار بشید؟ این یعنی چقدر خرج از جیب؟
    4- کجا بازار کار رشته تون بهتره؟

حواستون باشه که مورد چهارم حسابش از موارد دیگه جداس! شما ی تونید مدرکتون رو از آلمان بگیرید و بعد در فرانسه کار کنید و یا برعکس (یا هر جای دیگری)... با این احوالات من فکر نمی کنم 3000 یورو تفاوت شهریه در سال، خیلی نکته مهمی باشه... خصوصاً که "اگر" این قانون برای سال آینده تصویب بشه، به احتمال قوی شرایط بورس جدید هم باهاش تصویب خواهد شد و این یعنی دانشجویان نخبه احتمالاً می تونن از تخفیف کلی یا جزئی شهریه استفاده کنن
    من ارشدم mba هست بد نیست ، مهندسی هم خوندم، ولی دکترا یک ضرب پذیرشش سخته کلی مقاله و ... می خواد و پیدا کردن استاد هم سخته ، از طرفی کار برای من مهمتره ، گفتم با دوره زبان فرانسه برم اونجا ببینم کار زودتر پیدا میشه یا ارشد یا دکترا هرکدام ویزا راحت تر شد ، پولم فقط به اندازه چند ماه دارم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    من ارشدم mba هست بد نیست ، مهندسی هم خوندم، ولی دکترا یک ضرب پذیرشش سخته کلی مقاله و ... می خواد و پیدا کردن استاد هم سخته ، از طرفی کار برای من مهمتره ، گفتم با دوره زبان فرانسه برم اونجا ببینم کار زودتر پیدا میشه یا ارشد یا دکترا هرکدام ویزا راحت تر شد ، پولم فقط به اندازه چند ماه دارم
    ببینید! من در یک پست دیگه نظرم رو در مورد مهاجرت کاری روشن کردم! شما توی پاسختون گفتید خیلی پول ندارید! پس بمونید ایران، زبان بخونید، همزمان برای پوزیشن های مستر و دکترا اقدام کنید، روی لینکداین دنبال کار بگردید و وقتی تکلیفتون معلوم شد تشریف ببرید

موفق باشید
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)