نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

سلام.
    آيا ميشه بعد از فارغ التحصيلي از فرانسه (در مقطع ليسانس) چنانچه كار مرتبط پيدا نشد و يا به هر دليل ديگه, آيا ميشه براي يك كشور ديگه كار پيدا كرد و اقامت اون كشور رو گرفت؟ مثلا كبك كانادا؟
    در ضمن آيا بين يك ليسانس و فوق ليسانس به لحاظ فرصت شغلي و درآمد در فرانسه تفاوت زيادي هست يا خير؟
    سپاسگذار ميشم چنانچه اطلاعاتي داريد بنده را راهنمايي بفرماييد.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering-Hardware

برای کبک یا هر جای دیگه با توجه به قوانین همون سال میتونید اقدام کنید مانعی نداره. بستگی به شرایط مهاجرت و قوانین اون کشور در اون زمان داره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط puzzle نمایش پست ها
    سلام.
    آيا ميشه بعد از فارغ التحصيلي از فرانسه (در مقطع ليسانس) چنانچه كار مرتبط پيدا نشد و يا به هر دليل ديگه, آيا ميشه براي يك كشور ديگه كار پيدا كرد و اقامت اون كشور رو گرفت؟ مثلا كبك كانادا؟
    در ضمن آيا بين يك ليسانس و فوق ليسانس به لحاظ فرصت شغلي و درآمد در فرانسه تفاوت زيادي هست يا خير؟
    سپاسگذار ميشم چنانچه اطلاعاتي داريد بنده را راهنمايي بفرماييد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parisam نمایش پست ها
    برای کبک یا هر جای دیگه با توجه به قوانین همون سال میتونید اقدام کنید مانعی نداره. بستگی به شرایط مهاجرت و قوانین اون کشور در اون زمان داره.
    ممنون از پاسختون.
    خب روند پيدا كردن كار براي يك فارغ التحصيل فرانسوي چطوريه؟ يعني بايد شخص بتونه با يك كارفرما قرارداد ببنده و چطوري؟ و اگر بتونه اونوقت اجازه ميدهند مثلا اقامت 10 ساله اون كشور رو بگيره؟
    در ضمن اگر لينك يا وبسايتي رو ميشناسيد كه قوانين كار براي فارغ التحصيلان فرانسوي در ساير كشورها رو ذكر كرده باشه معرفي كنيد ممنون ميشم.

سلام من می خواهم طراحی لباس بخونم طراحی ام خیلی خوبه ولی نمیدونم parisیا new yorkاز طرفی حس خوبی به فرانسه ندارم یه جورای واسم دلگیره ولی به خاطره رشتم می تونم هر سختی و تحمل کنم خیلی ممنون می شوم اگر راهنمایم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nikki_bahmani نمایش پست ها
    سلام من می خواهم طراحی لباس بخونم طراحی ام خیلی خوبه ولی نمیدونم parisیا new yorkاز طرفی حس خوبی به فرانسه ندارم یه جورای واسم دلگیره ولی به خاطره رشتم می تونم هر سختی و تحمل کنم خیلی ممنون می شوم اگر راهنمایم کنید
    فرانسه رو هیچ وقت انتخاب نکن، هر کسی اومده پشیمونه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)