نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_ghaffar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    بنده مي خواستم نظر شما عزيزان را در رابطه با برنامه ريزي 2ساله ام براي اخذ پذيرش از دانشگاه هاي آلمان و يا فرانسه جويا شوم. سوابق بنده به شرح زير است:
    كارشناسي مهندسي شيمي از دانشگاه تهران(معدل 14.3)
    كارشناسي ارشد مهندسي شيمي از دانشگاه صنعتي شريف(دوره بدون پايان نامه و با معدل 14.80)
    در حال حاضر داراي 1.5 سال سابقه كار مرتبط مي باشم و برنامه ام براي اقدام در سال 2014 است، و مي خوام زبان آلماني يا فرانسه رو شروع كنم از مهر ماه 91، و احتمال خيلي زياد تا پايان سال 91 به تافل بالاي 90 مي رسونم خودم رو.
    لازم به ذكر است كه بنده چون مقاله ندارم و دوره ارشدم بدون پايان نامه بوده، مي خواهم براي دوره مستر اپلاي كنم(با اينكه از دانشگاه شريف ارشد دارم). و اين احتمال رو هم در نظر دارم كه نشه فاند بگيرم، و با توجه به اينكه من نهايتاً تا پايان سال 1392، بتوانم 10 هزار يورو پس انداز كنم، بهتره براي آلمان برنامه ريزي كنم يا فرانسه.
    ممنون كه راهنماييم مي كنيد.
    دروود.
    دوست عزیز، شانس شما برای دریافت بورس متوسط است به نظرم بهتره روی زبان خاصی جز انگلیسی تمرکز داشته باشید، در ضمن نمی دانم در گذشته اینطور به نظر میومد که گرایشهای مهندسی شیمی ممکن است در بحث فراگیری در رشته ها و شرایط حساس قرار بگیره از طرفی فرانسه یه چند سالی هست که نسبت به خیلی از رشته ها حساس و غیر حساس واکنش نشان داده و تنها زورش در ویزاست که به خیلی ها تعلق نمی گیره. به نظرم بهتره روی کشور آلمان متمرکز بشید که حداقل خبرهای مثبتی از اون مخابره میشه. شاید از ایران اقدام کردن هم مشکلاتی داشته باشه اما به هر حال ادم باید شانس هم تجربه کنه.(نظر شخصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    دوست عزیز، شانس شما برای دریافت بورس متوسط است به نظرم بهتره روی زبان خاصی جز انگلیسی تمرکز داشته باشید، در ضمن نمی دانم در گذشته اینطور به نظر میومد که گرایشهای مهندسی شیمی ممکن است در بحث فراگیری در رشته ها و شرایط حساس قرار بگیره از طرفی فرانسه یه چند سالی هست که نسبت به خیلی از رشته ها حساس و غیر حساس واکنش نشان داده و تنها زورش در ویزاست که به خیلی ها تعلق نمی گیره. به نظرم بهتره روی کشور آلمان متمرکز بشید که حداقل خبرهای مثبتی از اون مخابره میشه. شاید از ایران اقدام کردن هم مشکلاتی داشته باشه اما به هر حال ادم باید شانس هم تجربه کنه.(نظر شخصی)
    ممنون كه راهنمايي كرديد، تقريبا من هم به اين نتيجه رسيده بودم، اما راهنمايي شما قطعا تاثير خودشو داشت. بسيار ممنون. براي آلمان بعيد ميدونم مشكل خاصي باشه، چون امسال 4 تا از دوستان دور، با رزومه ضعيف تر از من تونستند پذيرش بگيرن، تازه اونا ارشد نداشتند، من كه بالاخره ارشد از شريف هم دارم، هر چند با معدل كم، فكر ميكنم براي آلماني ها مهم باشه. فقط ميمونه اون شانس فاند، كه باز با نظر شما موافقم. در هر صورت ممنونم. بازم خوشحال مي شوم نظرات شما رو بشنوم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad_ghaffar نمایش پست ها
    ممنون كه راهنمايي كرديد، تقريبا من هم به اين نتيجه رسيده بودم، اما راهنمايي شما قطعا تاثير خودشو داشت. بسيار ممنون. براي آلمان بعيد ميدونم مشكل خاصي باشه، چون امسال 4 تا از دوستان دور، با رزومه ضعيف تر از من تونستند پذيرش بگيرن، تازه اونا ارشد نداشتند، من كه بالاخره ارشد از شريف هم دارم، هر چند با معدل كم، فكر ميكنم براي آلماني ها مهم باشه. فقط ميمونه اون شانس فاند، كه باز با نظر شما موافقم. در هر صورت ممنونم. بازم خوشحال مي شوم نظرات شما رو بشنوم.
    شاید بهتره محور انتخاب را بسوی کشور آلمان در پیش بگیرید، هرچند که پیشنهاد میکنم زبان المانی را اگر فرصت دارید بیاموزید که شانستون را برای تحصیل در این زبان بیشتر افزایش میدهد و انتخاب شما را برای اتریش و سوئیس و المان امکانپذیر می کند.
    ازاد اندیش باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)