نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کار دانشجویی در فرانسه

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

پیش فرض کار دانشجویی در فرانسه

با سلام خدمت تمامی هموطنان عزیز مقیم در فرانسه
    دانشجویان رشته های مکانیک ، صنایع و شیمی که علاقه مند به کار به صورت فری لنسر هستند به بنده پیام بدهند شاید بتونم کاری براشون بکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : کار دانشجویی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط anastiya نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی هموطنان عزیز مقیم در فرانسه
    دانشجویان رشته های مکانیک ، صنایع و شیمی که علاقه مند به کار به صورت فری لنسر هستند به بنده پیام بدهند شاید بتونم کاری براشون بکنم.
    سلام دوست عزیز. تو کدوم شهر شما موقعیت شغلی دارید؟ یکم توضیح میفرمایید

Junior Member

دوستان آیا کار در منزل در فرانسه برای دانشجویان ایرانی امکانپذیر می باشد، منظورم این است که من دانشجو بتوانم با استفاده از اینترنت از مشتریان سفارش طراحی گرافیک یا برنامه نویسی بگیرم و پس از انجام کار با استفاده از روش کارت به کارت اجرت کارم را دریافت نمایم آیا محدودیت قانونی در این مورد وجود دارد یا نه

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    دوستان آیا کار در منزل در فرانسه برای دانشجویان ایرانی امکانپذیر می باشد، منظورم این است که من دانشجو بتوانم با استفاده از اینترنت از مشتریان سفارش طراحی گرافیک یا برنامه نویسی بگیرم و پس از انجام کار با استفاده از روش کارت به کارت اجرت کارم را دریافت نمایم آیا محدودیت قانونی در این مورد وجود دارد یا نه
    شما با ویزای دانشجویی طبق قانون می تونید حدود 20 ساعت در هفته کار کنید. برای دریافت پول باید خودتون رو به عنوان "خود اشتغال" در سایت URSAFF ثبت کنید و 25% حدوداً مالیات بپردازید... ولی ارزشش رو داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hbg نمایش پست ها
    در فرانسه روش کارت به کارت وجود نداره، بهترین کار اینکه یا سیاه کار کنی‌ و نقد بگیری یا باید اعلام کنید به یورسف و مالیات بدید
    رشته 6 امتیازی -(مدیریت تولید و صنعتی سابقه کار حسابداری)
    ارسال مدارک: 27-11-2013---دریافت مدارک: 06-12-2013 برگشت مدارک مشکله کردیت کارت 01-03-2014
    ارسال مجدد 22-04-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavehmb2000 نمایش پست ها
    شما با ویزای دانشجویی طبق قانون می تونید حدود 20 ساعت در هفته کار کنید. برای دریافت پول باید خودتون رو به عنوان "خود اشتغال" در سایت URSAFF ثبت کنید و 25% حدوداً مالیات بپردازید... ولی ارزشش رو داره
    سلام. لطف می کنین در مورد سایت ursaff بیشتر توضیح بدین؟

سلام خدمت دوستان
    من متقاضی تحصیل در فرانسه هستم ممکنه اگه کسی متاهل هست و قبلا اپلای دکتری تو فرانسه گرفته جواب بده جهت راهنمایی.سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)