صفحه 18 از 33 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط massoud نمایش پست ها
    سلام؛ بین این دو گزینه دانشگاه
    Pierre and Marie Curie
    پاریس رو انتخاب کنید.
    موفق باشید.
    مرسی از پاسخ گوییتون میشه دلیلشم بگید. اگر بصورت جامع بگید ممنون میشم یعنی چی مزیت هایی داره که این پیشنهاد رو میدید

Junior Member

سلام ..من دانشجوی کارشناسی رشته ی it از دانشگاه ازاد هستم میخواستم بپرسم برای کارشناسی ارشد کدوم یکی از کشورای المان فرانسه ایتالیا و کانادا بهتره؟؟؟...اولین گزینم المان بود که با توجه به اینکه دانشگام ازاده قبول نمیکنن و الان که میخوام بین سه زبان فرانسه المانی و ایتالیایی رو انتخاب کنم برام خیلی مهمه که کدومش برم و براش اقدام کنم

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط tiffany3 نمایش پست ها
    سلام ..من دانشجوی کارشناسی رشته ی it از دانشگاه ازاد هستم میخواستم بپرسم برای کارشناسی ارشد کدوم یکی از کشورای المان فرانسه ایتالیا و کانادا بهتره؟؟؟...اولین گزینم المان بود که با توجه به اینکه دانشگام ازاده قبول نمیکنن و الان که میخوام بین سه زبان فرانسه المانی و ایتالیایی رو انتخاب کنم برام خیلی مهمه که کدومش برم و براش اقدام کنم
    با درود.
    چرا آلمان قبول نمي كنه؟!!! يه خورده هنوز سخت گيري داره اما قبول ميبكنه...خيلي از دوستان آزادي بودند و پذيرش شدند...اين از آلمان
    اما با توجه به اينكه ميان 3 زبان موندين و حق هم داريد چون خيلي سخته..انتخاب هر يك از اين زبانها و مطالعه شون و يادگيريشون مينيمم 1 سالي زمان مي بره تا به سطح قابل قبولي برسين اما من مي تونم يه چند موردي رو بهتون بگم كه داشته باشين :

از لحاظ سختي زباني
    آلماني=فرانسه
    ايتاليايي خيلي راحت تر

از لحاظ دانشگاه ها
    آلمان در رشته هاي فني از لحاظ دانشگاهي بهتر و قويتره اما كلاس و پرستيژ مدارس مهندسي فرانسه خيلي بالاست.ايتاليا بعد از اين 2 تا

وضعيت ويزا
    آلمان كه خوبه وضعش...فرانسه هم سال 2014 نشون داد كه خيلي خوب شده و از دوران سياه و تاريك دولت ساركوزي خارج شده..ايتاليا هم اكيه

وضعيت اقامت
    هيچ كدوم خوب نيست(به نسبت اروپاي شمالي و استراليا،كانادا) اگر بخواهيم مقايسه اي بگيم شايد آلمان بعد فرانسه نهايتا ايتاليا

بازار كار
    1.آلمان
    2.فرانسه
    3.ايتاليا

رشته به زبان انگليسي
    هر 3 تاشون اكيه...مي تونيد اول اصلا هيچ كدوم از اين زبانها رو نخونين تا با انگليسي پذيرش بگيريد بعد از پذيرش و ويزا(كه در صورتي كه دوره اتون به انگليسي باشه نيازي به ارائه مدرك زبان اون كشور رو نخواهيد داشت) برين سراغ اون زبان دوم

موفق باشيد.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaK نمایش پست ها
    با درود.
    چرا آلمان قبول نمي كنه؟!!! يه خورده هنوز سخت گيري داره اما قبول ميبكنه...خيلي از دوستان آزادي بودند و پذيرش شدند...اين از آلمان
    اما با توجه به اينكه ميان 3 زبان موندين و حق هم داريد چون خيلي سخته..انتخاب هر يك از اين زبانها و مطالعه شون و يادگيريشون مينيمم 1 سالي زمان مي بره تا به سطح قابل قبولي برسين اما من مي تونم يه چند موردي رو بهتون بگم كه داشته باشين :

از لحاظ سختي زباني
    آلماني=فرانسه
    ايتاليايي خيلي راحت تر

از لحاظ دانشگاه ها
    آلمان در رشته هاي فني از لحاظ دانشگاهي بهتر و قويتره اما كلاس و پرستيژ مدارس مهندسي فرانسه خيلي بالاست.ايتاليا بعد از اين 2 تا

وضعيت ويزا
    آلمان كه خوبه وضعش...فرانسه هم سال 2014 نشون داد كه خيلي خوب شده و از دوران سياه و تاريك دولت ساركوزي خارج شده..ايتاليا هم اكيه

وضعيت اقامت
    هيچ كدوم خوب نيست(به نسبت اروپاي شمالي و استراليا،كانادا) اگر بخواهيم مقايسه اي بگيم شايد آلمان بعد فرانسه نهايتا ايتاليا

بازار كار
    1.آلمان
    2.فرانسه
    3.ايتاليا

رشته به زبان انگليسي
    هر 3 تاشون اكيه...مي تونيد اول اصلا هيچ كدوم از اين زبانها رو نخونين تا با انگليسي پذيرش بگيريد بعد از پذيرش و ويزا(كه در صورتي كه دوره اتون به انگليسي باشه نيازي به ارائه مدرك زبان اون كشور رو نخواهيد داشت) برين سراغ اون زبان دوم

موفق باشيد.
    ممنون من خواهرم پزشکی ازاد خونده بود رفت برای تخصص اقدام کنه بهش گفتن چون ازاده مدرکش مورد قبول نیست و باید دکترا در یکی از کشورای اطراف بگیره بعد برای تخصص اقدام کنه ..ممنون بابت پاسخ کاملتون به نظرم فرانسه با این شرایط بهتره چون کانادام مد نظر دارم

سلام دوستان من مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه ازاد تهران دارم دوست دارم برای خارج پذیرش بگیرم . من میخوام یه زندگی خوب با درامد عالی داشته باشم . جامعه هم برام مهمه ( مثلا از شمال اروپا خوشم نمیاد). سوالاتم:
    1- از بین امریکا و اروپا( فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا، المان و انگلیس) کدام میتوان درامد بیشتری داشت و اینکه کدام فاند بهتری میدهند؟( من هیچ رزومه خوبی ندارم.اصلا به من فاند میدهند؟
    2- من میخواهم هم کار کنم هم انشاءالله زندگی کنم . کدام کشور از بین امریکا و اروپایی هایی که ذکر کردم، میتوان زندگی خوبی داشت ؟ از هر لحاظ هم درامد بالا، هم زندگی مدنی و ... . مردم مثل خودمون رو ترجیح میدم. خیابان های شلوغ و ... . همچنین بتوان کار خوب پیدا کرد. باتشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه ازاد تهران دارم دوست دارم برای خارج پذیرش بگیرم . من میخوام یه زندگی خوب با درامد عالی داشته باشم . جامعه هم برام مهمه ( مثلا از شمال اروپا خوشم نمیاد). سوالاتم:
    1- از بین امریکا و اروپا( فرانسه ، ایتالیا ، اسپانیا، المان و انگلیس) کدام میتوان درامد بیشتری داشت و اینکه کدام فاند بهتری میدهند؟( من هیچ رزومه خوبی ندارم.اصلا به من فاند میدهند؟
    2- من میخواهم هم کار کنم هم انشاءالله زندگی کنم . کدام کشور از بین امریکا و اروپایی هایی که ذکر کردم، میتوان زندگی خوبی داشت ؟ از هر لحاظ هم درامد بالا، هم زندگی مدنی و ... . مردم مثل خودمون رو ترجیح میدم. خیابان های شلوغ و ... . همچنین بتوان کار خوب پیدا کرد. باتشکر.
    من خیلی اطلاعات کاملی ندارم ولی میدونم که اگه برنامه شما موندن در کشور مقصد باشه، جایی که بتونین کار کنین و یک زندگی خوب داشته باشن، کشورای اروپایی گزینه های خوبی نیستن. استرالیا و کانادا خیلی شرایط بهتری دارن و اصولا کشورای مهاجر پذیرتری هستن.
    شما حالا باید نسبت به رزومه خودتون دانشگاه رو انتخاب کنین. از لحاظ پدیرش و فاند توی آمریکا خیلی خیلی شانس بیشتر هستش. کشورای اروپایی هم هزینه های تحصیل پایینی دارند ولی مانع اصلی زبان اون کشور هست.

بسیار ممنونم از راهنمایی شما. من خیلی پرس و جو کردم و الان هم همینطور. نمیخوام بی گدار به آب بزنم. همش توی ذهنم اینه که اروپا مخصوصا فرانسه چون کوچیکه میتوان زندگی بهتری داشت و صنعتش هم انقدر خوب هست که بتوان کار خوب پیدا کرد. میگم تصورم اینه.برای همین دوست دارم دوستان اطلاعات بیشتری بدند که آمریکا بهتره یا فرانسه و اینکه با این مدرک من فوق ایران بگیرم بهتره یا نه، از لحاظ فاندی که میدند و ...؟

Junior Member

سلام دوستان،
    بنده از دانشگاه شهر Le Mans پذیرش گرفتم، همچنین از دانشگاه Aalto فنلاند، در مقطع کارشناسی ارشد، تقریبا دو تا رشته صنعتی و بازار کار مشخص و تخصصی داره و مشابه هستن، حقیقتا دانشگته فنلاند سرتر هست از لحاظ شناخته شده بودن و رنک جهانی، تنها چیزی که منو جلب میکنه به فرانسه، فرانسه بودنشه، و البته دانشگاهشم تا اینجا برخورد بسیار خوبی داشتن با من و امکاناتشم در این رشته بسیار مناسب هست، خلاصه بگم دلیلم باسه انتخاب فرانسه این هست که با احتمال خوبی میشه برای موندن هم روش حساب کرد و 2 سال آدم جلو هست، فنلاند با احتمال 99 درضد کشور موندن نیست، تجربه ای هم که دوستانم در جا به جایی ازفنلاند به سایر کشورها داشتند و کلا تجربه جابجایی براشون خیلی خوشایند نبوده.
    در نهایت میخوام بدونم این شیوه تفکر رو معقول میدونید، یا موقعیتم در فنلاندو از دست ندم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Science de Gestion, Marseille university

نقل قول نوشته اصلی توسط Falcon_s نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    بنده از دانشگاه شهر Le Mans پذیرش گرفتم، همچنین از دانشگاه Aalto فنلاند، در مقطع کارشناسی ارشد، تقریبا دو تا رشته صنعتی و بازار کار مشخص و تخصصی داره و مشابه هستن، حقیقتا دانشگته فنلاند سرتر هست از لحاظ شناخته شده بودن و رنک جهانی، تنها چیزی که منو جلب میکنه به فرانسه، فرانسه بودنشه، و البته دانشگاهشم تا اینجا برخورد بسیار خوبی داشتن با من و امکاناتشم در این رشته بسیار مناسب هست، خلاصه بگم دلیلم باسه انتخاب فرانسه این هست که با احتمال خوبی میشه برای موندن هم روش حساب کرد و 2 سال آدم جلو هست، فنلاند با احتمال 99 درضد کشور موندن نیست، تجربه ای هم که دوستانم در جا به جایی ازفنلاند به سایر کشورها داشتند و کلا تجربه جابجایی براشون خیلی خوشایند نبوده.
    در نهایت میخوام بدونم این شیوه تفکر رو معقول میدونید، یا موقعیتم در فنلاندو از دست ندم؟
    سلام
    به طور کلی موندن در کشور های اتحادیه اروپا منوط به پیدا کردن کار پس از اتمام تحصیلات هست و شرایط حقوقی شما باید در فرانسه از smic بالاتر باشه
    در صورتی که در فنلاند امکان دریافت فاند رو دارید حتما برید فنلاند چون در فرانسه امکان گرفتن فاند خیلی کم هست و هزینه زندگی هم به نسبت خیلی از کشور های اروپایی بیشتر ....

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Falcon_s نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از دانشگاه فرانسوی اطلاعی ندارم، اما به نظر برو آلتو خیلی بهتره. هم دانشگاه در چند کیلومتری هلسینکی قرار گرفته و دانشگاه بسیار بسیار خوبی هست.همچنین ویزای فنلاند هم مشکلی نداره. در ضمن فنلاند کشور بهتری هم هست نسبت به فرانسه. شانس موندن در فنلاند هم خیلی خوبه مخصوصا که شما در هلسینکی زندگی خواهید کرد.
    اصلا آلتو رو از دست نده
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)