صفحه 29 از 33 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 323

موضوع: فرانسه يا کشوری دیگر

پیش فرض پاسخ : فرانسه يا کشوری دیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    به نظرتون برای کسی که فوق لیسانس مخابرات سیستم داشته باشه و در زمینه مخابرات بیسیم و پردازش سیگنال(برای 5g) وارد باشه و از یه دانشگاهی تو فرانسه مستر 2 بگیره فرانسه جهت پیدا کردن کار جای مناسبیه ؟یا المان بهتره ؟
    البته شرکتی مثل الکاتل قبلا خیلی معروف بود.یادمه یه زمان معروف ترین گوشی های موبایل توی ایران یا الکاتل بودن یا اریکسون .الان رو نمیدونم
    درباره اینده 5g اصلا شک نکنید .اینقدر مهمه که رقابت خیلی سختی بین شرکتهای مختلف وجود داره . حالاهمین 5g به تخصص های زیادی نیاز داره که شاید مهمترینش پردازش سیگنال باشه .(ولی چون رشتم نیست جزئیاتش رو نمیدونم )
    مستر 2 بخواید بخونید شاید بهترینش سوپلک باشه (اگه داشته باشه ) .یه زمانی یکی از اساتید معروف گفتند این دانشگاه چیزی از mit کم نداره (صحت صحبتشون رو نمیدونم )
    در مورد شرکتهای فعال در فرانسه و بازار کار مخابرات بی سیم و پردازش سیگنال در فرانسه جناب کاوه عزیز حتما بهتر میدونند

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    درباره اینده 5g اصلا شک نکنید .اینقدر مهمه که رقابت خیلی سختی بین شرکتهای مختلف وجود داره . حالاهمین 5g به تخصص های زیادی نیاز داره که شاید مهمترینش پردازش سیگنال باشه .(ولی چون رشتم نیست جزئیاتش رو نمیدونم )
    مستر 2 بخواید بخونید شاید بهترینش سوپلک باشه (اگه داشته باشه ) .یه زمانی یکی از اساتید معروف گفتند این دانشگاه چیزی از mit کم نداره (صحت صحبتشون رو نمیدونم )
    در مورد شرکتهای فعال در فرانسه و بازار کار مخابرات بی سیم و پردازش سیگنال در فرانسه جناب کاوه عزیز حتما بهتر میدونند
    فرانسه از جهت مخابرات سیار کمی از آلمان جلوتره. اگه از سال دوم مستر می خواید بخونید برید سراغ دانشگاهها... مدارس عالی رو یا باید رفت سراغ دیپلم مهندسیش یا بیخودی براش هزینه نکرد. روی پردازش سیگنال/ تصویر به صورت خاص کار در اروپا فراوونه (از آلمان و فرانسه تا هلند و بلژیک و اسپانیا و غیره) اگه سواد کافی داشته باشید. برای مخابرات سیار هم کار هست... البته الان برای دکترا روی 5g تز تعریف می کنن... 4g تازه یک سال و نیم دو ساله که همه گیر شده و هنوز خرجش رو در نیاورده... از طرفی تکنولوژی که نیاز به نسل 5 داشته باشه هم هنوز همه گیر نشده... یه 3-4 سالی طول می کشه که 5g واقعاً به مرحله بهره برداری برسه
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyant نمایش پست ها
    بنظرتون این حقوق 1800 یورو برای زندگی کافیه ؟با توجه به اجاره بالای منزل در فرانسه و بقیه مخارج
    این دانشجوی دکترای بالی 2300 یورو چه رشته هایی بودن ؟
    بله... با 1500 یورو میشه یک زندگی دو نفره رو چرخوند... البته خب به سیستم خرج کردنتون هم بستگی داره... به هر حال در نظر داشته باشید که قرار نیست با پول حقوق بگیری و قبل از 20 سال خوب کار کردن آپارتمان 150 متری بخرید و ماشین خفن سوار شید... و حتی بعد از 20 سال کار هم همه (حتی با داشتن تحصیلات عالیه) به این چیزها نمی رسند. به طور کلی زندگی در اروپا خیلی جمع و جور تر از ایرانه... جز در شهرهای کوچک، خونه و آپارتمان بزرگ و زمین 500 متری و اینا مال کارمند جماعت نیست... پول هم از سفته بازی و ایرونی بازی در نمیاد. باید به شیوه قدیم یا نوآوری کرد و موفق شد و یا قرون قرون پس انداز کرد که آخر عمری یه چیزی بشه... کاری که نسل جدید ایران به لطف تورم بالا ظرف 30 سال گذشته اون رو یاد نگرفته اند.

قراردادهای چرب و نرم هم بستگی به شرکت مربوطه داره... هر چی شرگت بزرگتر و پولدارتر باشه قراردادهای چرب و نرم تر پیشنهاد می کنه (حالا چه دکترا و چه استخدام)
    ویرایش توسط Kavehmb2000 : March 11th, 2018 در ساعت 11:46 PM دلیل: اضافه کردن بخشی از پاسخ
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

دوستان گرامي
    تمامي پستهاي نامرتبط حذف خواهند شد.

در رعايت موضوع و الگوي فروم هاي مربوطه دقت بفرماييد.

موفق باشيد.

ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

Junior Member

سلام به همگی

من لیسانس حقوق با معدل 19.11
    ارشد حقوق خصوصی با معدل 18.62 دارم
    زبان انگلیسیم خوبه. زبان فرانسه مبتدی هستم. 4 سال وکیل پایه یک بودم
    با توجه به اینکه وضعیت مالی خوبی ندارم و با توجه به اینکه سال 94 فارغ التحصیل شدم به نظرتون برای بورس دکتری کشور فرانسه رو انتخاب کنم خوبه؟
    دلیل انتخاب فرانسه هم صرفاً علاقه شخصی قدیمی به این کشور بود

Junior Member

سلام دوستان
    برای دکترای شیمی(حیطه ی انرژی،نانو،اکتروشیمی...) ، بین فرانسه و هلند کدوم رو پیشنهاد میدید؟ از نظر زندگی بعد از تحصیل و پوزیشن های کاری،شرایط زندگی از آب و هوا گرفته تا هرچی که تجربه داریدممنونم.

Junior Member

دوستان من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه دولتی با معدل 14.26.میخوام برای ارشد اپلای کنم.به خاطر مسائل مالی خیلی برام مهمه که در دوران دانشجویی بتونم کار گیر بیارم و هدفم گرفتن اقامت و پیداکردن کار مرتبط بعد از پایان تحصیل هستش. به نظرتون فرانسه بهتره یا آلمان؟

سلام به همه عزیزان
    من ۲۹ سالمه مدرک دیپلم کامپیوتر دارم
    شغلم تدوین به صورت حرفه های هست، خواستم بدونم اگر در فرانسه ( یا هر کشور دیگه) بتونم کار پیدا کنم میتونم مهاجرت کنم یا خیر؟
    وضعیت مالی مهم نیست.
    ممنون

Junior Member iSalar آواتار ها

با سلام خدمت دوستان، آیا درسته که بازار کار اروپا به ویژه فرانسه ضعیف شده و برای جوونای خودشون هم کار به سختی گیر میاد؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز چند تا سوال داشتم خوشحال میشم اگر نظری دارین بفرمایین تا استفاده کنم
    من از یکی از اساتید یکی از دانشگاه های لیل بصورت اولیه و ارتباطاتی که ایشون با استاد خودم داشتن تونستم نظرشون رو برای پذیرش من جلب کنم. با توجه به اینکه بنده سوابق تحقیقاتی و کاری خوبی دارم اما ایشون از معدل من در دوران کارشناسی که پایین هست (14.45) خبر ندارن و قرار هست برای ارشد برم اونجا این ممکنه تو نظرشون تاثیر منفی بذاره (میدونم که این قضیه نسبیه لیکن منظورم به طور کل هست و برای ارشد کدوم کفه ترازو بین معدل و ریسرچ سنگین تر هستش)
    سوال دیگم اینکه در شهر لیل یا بطور کل فرانسه مخارج یکساله با 7000 یورو برای یک نفر کافی هست یا خیر؟
    با توجه به اینکه این مقطع به زبان انگلیسی هست و من هم آشنایی مقدماتی در زبان فرانسه دارم اگر تقویت زبان فرانسه رو در دستور کارم قرار بدم میتونه جنبه مثبت در رزومه نهاییم داشته باشه یا خیر؟
    متاسفانه یه مشکلی که دارم اینکه رشته کارشناسی با ارشدی که میخوام برم متفاوته (نزدیک هست اما متفاوت هست) از این میترسم که با اینکه رضایت استاد را دارم اما دانشگاه با این امر مخالفت کنه.
    ممنون میشم ازتون اگر میتونین راهنماییم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)