صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 132

موضوع: همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته رياضی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

پیش فرض پاسخ : همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته رياضی

درود، من ارشد ریاضی کاربردی هستم. گذایش آنالیز عددی ، دانشگاه تربیت معلم تهران.در زمینه مسایل مقدار وِیژه معکوس و چندجمله ایهای متعامدو همینطور مختصری در مورد پردازش تصویر کار کردم. اگر می خواین کار کنیم ، منم هستم، پیشنهاد می کنم اونایی که می خوان همدیگه رو به عنوان دوست انتخاب کنن و شروع کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آمار دانشگاه فردوسی مشهد و دانشجوی کارشناس ا1رشد آمارر

به نظرتون من که لیسانس آمارم و تاحالا رو موضوعی کار نکردم چیکار کنم؟
    موضوع پایان نامه ام داده کاوی با نرم افزار R بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی تربیت معلم تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    در این تاپیک دوستانی که تمایل به دادن مقاله به صورت مشترک دارند میتوانند داوطلب شوند

پیام مدیریت:
    درخواست پشتیبانی مالی برای ثبت مقالات اکیداً ممنوع است!
    درود دوستان
    من ارشد ریاضی کاربردی گرایش انالیز عددی هستم از دانشگاه تربیت معلم تهران
    در مورد چند جمله ای های متهامد و پردازش تصویر علاقه مند به کار هستم
    اصلا چرا یک گروه تحقیقاتی تشکیل ندیم...
    ویرایش توسط Olympia : May 17th, 2013 در ساعت 11:00 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل و شماره تلفن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض گرایش جبر

سلام من رشتم ریاضی محضه گرایشم جبر، پایان نامم در رابطه با ایده آل های مسیری است . برای مقاله نوشتم منم داوطلبم

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

سلام دوستان
    من رشتم ریاضی نیست ولی در مبحث ریاضیات و ماتریسها مقاله آماده کردم. حالا نمیدونم باید به کدوم ژورنال ها بفرستم و نمیدونم توی کدوم گروه قرار میگیره.
    آیا جز تئوری اعداد میشه یا جبر خطی و یا چیز دیگه ؟
    کسی میدون؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من رشتم ریاضی نیست ولی در مبحث ریاضیات و ماتریسها مقاله آماده کردم. حالا نمیدونم باید به کدوم ژورنال ها بفرستم و نمیدونم توی کدوم گروه قرار میگیره.
    آیا جز تئوری اعداد میشه یا جبر خطی و یا چیز دیگه ؟
    کسی میدون؟
    اینکه به چه شاخه ای برمیگرده مقاله شما مستقیماً به ماهیت مقاله شما مربوطه ... در تئوری و بسط قضایای ماتریسها به جبر مربوط میشه و در کاربردها میتونه به شاخه های ریاضیات مثل انالیز عددی یا شاخه های مهندسی ارتباط پیدا کنه ...

باید مقاله خودتون رو به یکی از اساتید ریاضی نشون بدید تا ببینید که ایا قابل چاپ در ژورنال های ریاضی هست یا نه.

تذکر:
    مقالات ریاضی (کلاً علومی که تئوری هستند مثل فیزیک نظری) با مقالات علوم کاربردی و مهنسی متفاوتند ... و ممکنه انچه فکر میکنید مقاله ای در زمینه ماتریسهاست و می خوایید در ژورنال ریاضی چاپش کنید اصلاً چارچوب و قواعد مقاله ریاضی رو نداشته باشه ....

یاداوری :
    شاخه جبر در ریاضیات یکی از شاخه هایه که مقالات زیادی در اون چاپ نمیشه چون به معنای واقعی محض و تئوریه و خیلی بیشتر بقیه شاخه های ریاضی نیاز به اثبات دقیق و موشکافانه (بخونید اعصاب خرد کن) داره
    پس شدیداً توصیه میکنم با یکی از اساتید ریاضی که در این شاخه کار میکنه و فعاله در میون بزارید مقاله خودتون رو.

پیروز باشید

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

سلام
    از اینکه با حوصله جوابم رو دادین ممنونم.
    عنوان مقاله من " روشی نوین در محاسبه توان nام ماتریس های m*m " هست.
    اول از اینکه نمیدونم توی کدوم category قرار میگره.
    دوم اینکه استادایی که توی این زمینه کار میکنند رو نمیشناسم.
    شما کسی رو میشناسد؟
    من میخواستم با یک استاد خارجی کار کنم ولی ارتباط بر قرار کردن با اونا از نظر مفهومی و از اینکه چطوری منظور رو بفهمونی سخته. برای من که سخت بود و همینم باعث Reject کردن من شد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط violet11 نمایش پست ها
    اینکه به چه شاخه ای برمیگرده مقاله شما مستقیماً به ماهیت مقاله شما مربوطه ... در تئوری و بسط قضایای ماتریسها به جبر مربوط میشه و در کاربردها میتونه به شاخه های ریاضیات مثل انالیز عددی یا شاخه های مهندسی ارتباط پیدا کنه ...

باید مقاله خودتون رو به یکی از اساتید ریاضی نشون بدید تا ببینید که ایا قابل چاپ در ژورنال های ریاضی هست یا نه.

تذکر:
    مقالات ریاضی (کلاً علومی که تئوری هستند مثل فیزیک نظری) با مقالات علوم کاربردی و مهنسی متفاوتند ... و ممکنه انچه فکر میکنید مقاله ای در زمینه ماتریسهاست و می خوایید در ژورنال ریاضی چاپش کنید اصلاً چارچوب و قواعد مقاله ریاضی رو نداشته باشه ....

یاداوری :
    شاخه جبر در ریاضیات یکی از شاخه هایه که مقالات زیادی در اون چاپ نمیشه چون به معنای واقعی محض و تئوریه و خیلی بیشتر بقیه شاخه های ریاضی نیاز به اثبات دقیق و موشکافانه (بخونید اعصاب خرد کن) داره
    پس شدیداً توصیه میکنم با یکی از اساتید ریاضی که در این شاخه کار میکنه و فعاله در میون بزارید مقاله خودتون رو.

پیروز باشید
    ویرایش توسط coronaa : August 25th, 2013 در ساعت 05:51 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    سلام
    از اینکه با حوصله جوابم رو دادین ممنونم.
    عنوان مقاله من " روشی نوین در محاسبه توان nام ماتریس های m*m " هست.
    اول از اینکه نمیدونم توی کدوم category قرار میگره.
    دوم اینکه استادایی که توی این زمینه کار میکنند رو نمیشناسم.
    شما کسی رو میشناسد؟
    من میخواستم با یک استاد خارجی کار کنم ولی ارتباط بر قرار کردن با اونا از نظر مفهومی و از اینکه چطوری منظور رو بفهمونی سخته. برای من که سخت بود و همینم باعث Reject کردن من شد!!!
    دوست گرامی

عنوان مقاله شما خیلی بزرگتر از اونیه که فکر میکنی !! روشی جدید برای محاسبه توان n ماتریس مربعی ، جای تامل داره ...

حتماً و صد در صد مقاله خودتون رو ابتدا به یکی از اساتید جبرخطی نشون بدید تا فرمول سازی و صحت استفاده از قضایا و قواعد رو بررسی کنه و همینطور اگه به صورت حل عددی و محاسباتی پیش رفتی میتونی با اساتید آنالیز عددی مشورت کنی ...

اما مطلقاً مقالت رو بدون اینکه به یک استاد ریاضی نشون بدی ارسال نکن .

برای اشنایی با اساتید هم کافیه به دپارتمان ریاضی دانشگاهتون برید. اساتید ریاضی خیلی در زمینه مقاله نویسی سرشون شلوغ نیست و قطعاً از خوندن و همکاری با شما شدیداً استقبال می کنند.

Junior Member

Red face پاسخ : همکاری و پیداکردن موضوعی برای نوشتن مقاله، رشته رياضی

[QUOTE=فراز;284940]در این تاپیک دوستانی که تمایل به دادن مقاله به صورت مشترک دارند میتوانند داوطلب شوند

من کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی گرایش آنالیز عددی از دانشگاه دامغان هستم و موضوع پایان نامه من جوابههای متقارن فازی دستگاه های خطی فازی بود.رو همکاری من حساب کنید من خودم دنباله موضوع مقاله هستم
    ویرایش توسط Olympia : November 3rd, 2013 در ساعت 06:13 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض - جبر

سلام . من ارشد ریاضی محض گرایش جبر هستم.پایان نامه ام در زمینه گراف اول بود.منم دوست دارم مقاله بنویسم. اما در این زمینه اطلاعاتی ندارم.خوشحال میشم کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)