صفحه 10 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام.. من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه غیر انتفاعی دارم با معدل 13.72 و فوق لیسانس صنایع گرایش مدیریت سیستم از دانشگاه پیام نور با معدل 17.. مقاله هم ندارم..سابقه کار 4 ساله مرتبط با رشته هم دارم.. شانسی دارم بتونم فاند بگیرم که مثلا دوباره کارشناسی ارشد بخونم؟؟جاش مهم نیست زیاد.. ممنونم پیشاپیش..

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط spd7 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.ممنون میشم کمکم کنیدکه با این شرایط شانسی برای ‍‍‍‍‍پذیرش در مقطع دکترا دارم؟
    لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی در شهرستان . معدل ۱۴.۹۵ سال ۸۸
    ارشد صنایع از علوم و تحقیقات با معدل ۱۷.۵ سال ۹۲
    سه سال سابقه کاری در یک شرکت بزرگ و معتبر در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه
    در حال حاضر هم دارم زبان می خونم
    امیدی به پذیرش هست؟ با شرایط فعلی کدوم کشورها رو ‍یشنهادمی کنید؟
    سلام دوست عزیز، وضعیتت معدل بد و خیلی مشکل دار نیس، سابقه کار هم تو حوزه تخصصی داری خیلی خوبه اما اگه مرتبط با فیلدی که میخوای اپلای کنی خیلی بهتره ... مهمترین چیزی که نیاز داری و نداری نمره زبان و احتمالا GRE (در صورت اپلای برای آمریکا) هست که اگه نمرات خوبی تو این دوتا آیتم بیاری حتما شانس پذیرش داری ... مقاله رو هم سعی کن به رزومه ت اضافه کنی که اپلیکیشنت تکمیل بشه ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakiii نمایش پست ها
    سلام.. من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه غیر انتفاعی دارم با معدل 13.72 و فوق لیسانس صنایع گرایش مدیریت سیستم از دانشگاه پیام نور با معدل 17.. مقاله هم ندارم..سابقه کار 4 ساله مرتبط با رشته هم دارم.. شانسی دارم بتونم فاند بگیرم که مثلا دوباره کارشناسی ارشد بخونم؟؟جاش مهم نیست زیاد.. ممنونم پیشاپیش..
    سلام ... یه سری توضیحات برای SPD7 دادم که در مورد شما هم صدق میکنه .... بچسپ به نمره تافل و GRE که بتونی نمرات خوبی بیاری ... در صورت داشتن نمرات به نسبت خوب تافل (بالای 90-95) و GRE (بالای 315) حتما شانس پذیرش با فاند تو آمریکا و جاهای دیگه رو داری ... به نظرم با این وضعیتی که گفتم برای دکتری هم میتونی اقدام کنی

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member

از رانهماییت ممنونم عزیز ولی یه قضیه ای هست اونم اینه که Toefl و GRE فقط برای آمریکا کاربرد دارن. جفتشونم هم وقت زیادی می برن.. حالا موندم بین دو راهی که برای IELTS اقدام کنم یا TOEFL.. من فقط دنبال فاند هستم برای تحصیل و نمیدونم برای کدوم کشور اقدام کنم.. دنبال مسیری هستم که اطمینان از موفقیت توش بیشتر باشه.. اگر باز هم راهنماییم کنین ممنون میشم.

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdakiii نمایش پست ها
    از رانهماییت ممنونم عزیز ولی یه قضیه ای هست اونم اینه که Toefl و GRE فقط برای آمریکا کاربرد دارن. جفتشونم هم وقت زیادی می برن.. حالا موندم بین دو راهی که برای IELTS اقدام کنم یا TOEFL.. من فقط دنبال فاند هستم برای تحصیل و نمیدونم برای کدوم کشور اقدام کنم.. دنبال مسیری هستم که اطمینان از موفقیت توش بیشتر باشه.. اگر باز هم راهنماییم کنین ممنون میشم.
    خواهش میکنم ... ببینید شما در هر صورت نمره زبان لازم داری و تافل رو همه جا چه آمریکا و چه غیر آمریکا قبول دارن ... اما اگه بخوای برای آمریکا اقدام نکنی دیگه تقریبا GRE منتفیه اما چون معدلت خوب نیست به نظرم داشتن نمره GRE خیلی میتونه رو پذیرشت و از بین بردن اثر منفی معدل پایینت کمک کنه .. بحث دیگه هم اینه که اپلای کردن کار پرزحمتیه و باید واقعا زمان و انرژی بذاری و نمیشه بگی من تافل و GRE ندم، معدلمم خوب نیست، مقاله هم ندارم ولی پذیرش با فاند میخوام .. این منطقی نیست دوست خوبم ... حالا گه میخوای تو این وادی قدم بذاری باید خودتو واسه یه مبارزه سخت آماده کنی و اگه زحمت بکشی و ملازمات این کار رو داشته باشی حتما موفق میشی

Junior Member

بازم ممنونم از راهنماییت دوست عزیز.. من هم کاملا متوجه شرایط هستم و مطمئنا به قول شما باید آماده یه مبارزه سخت شد.. ولی منظور من این بود که این آزمون و خطا تا چقدر شانس موفقیت خواهد داشت.. چون واقعیت اینه که هزینه های آمریکا از اروپا بیشتر هست و اگر قرار باشه آدم بره سمتش باید تا تهش بره و سخت میشه اون وسط راهو عوض کرد.. من هم در حال حاضر رفتن از ایران و بعد مطمئنا ادامه تحصیل در اولویتمه.. به خاطر همین همیشه دنبال یه راه با ضریب اطمینان بالا میگردم..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، وضعیتت معدل بد و خیلی مشکل دار نیس، سابقه کار هم تو حوزه تخصصی داری خیلی خوبه اما اگه مرتبط با فیلدی که میخوای اپلای کنی خیلی بهتره ... مهمترین چیزی که نیاز داری و نداری نمره زبان و احتمالا GRE (در صورت اپلای برای آمریکا) هست که اگه نمرات خوبی تو این دوتا آیتم بیاری حتما شانس پذیرش داری ... مقاله رو هم سعی کن به رزومه ت اضافه کنی که اپلیکیشنت تکمیل بشه ...
    سپاس از راهنمايي شما دوست عزيز.با توجه به اين كه آمريكا به GRE نياز داره و من زمانشو ندارم (به خاطر شرايط كاريم) در اولويت آخر من قرارداره . وقتمو فعلن براي IELTS گذاشتم و چون سطح زبانم خوبه فكر مي كنم تا چند ماه آينده مي تونم به 6.5 آيلتس برسونمش . در مورد مقاله هم اميدوارم بتونم از توي پايان نامم يه استخراجيه خوب داشته باشم . مي دونم در حال حاضر نبايد توقع پذيرش از دانشگاه هاي سطح بالا داشته باشم شما پيشنهاد مي كنيد تمركزم رو روي چه كشورهايي و چه سطحي از دانشگاهها بذارم كه شانس پذيرش با فاند داشته باشم ؟

رشته و دانشگاه
    Finance

سپاس از راهنمايي شما دوست عزيز.با توجه به اين كه آمريكا به GRE نياز داره و من زمانشو ندارم (به خاطر شرايط كاريم) در اولويت آخر من قرارداره . وقتمو فعلن براي IELTS گذاشتم و چون سطح زبانم خوبه فكر مي كنم تا چند ماه آينده مي تونم به 6.5 آيلتس برسونمش . در مورد مقاله هم اميدوارم بتونم از توي پايان نامم يه استخراجيه خوب داشته باشم . مي دونم در حال حاضر نبايد توقع پذيرش از دانشگاه هاي سطح بالا داشته باشم شما پيشنهاد مي كنيد تمركزم رو روي چه كشورهايي و چه سطحي از دانشگاهها بذارم كه شانس پذيرش با فاند داشته باشم ؟
    خواهش میکنم ... به نظرم با توجه به توضیحاتتون رو اروپا تمرکز کنید و البته استرالیا ... یه ریسرچ پروپوزال خوب و قوی هم در حد 2000-3000 کلمه هم بنویسید که قطعا ازتون میخوان ... کم کم با استادا شروع به مکاتبه کنید هر چند الان بدون مقاله و نمره زبان خیلی قدرت مانور ندارید اما بد نیس خودتون رو به استادا نشون بدید ... هلند و کشورهای اسکاندیناوی رو میتونید پذیرش بگیرید و همچنین دانشگاههای استرالیا ... مهم الان نمره زبان هست که زودتر باید حداقل 6.5 رو بیارید ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    خواهش میکنم ... به نظرم با توجه به توضیحاتتون رو اروپا تمرکز کنید و البته استرالیا ... یه ریسرچ پروپوزال خوب و قوی هم در حد 2000-3000 کلمه هم بنویسید که قطعا ازتون میخوان ... کم کم با استادا شروع به مکاتبه کنید هر چند الان بدون مقاله و نمره زبان خیلی قدرت مانور ندارید اما بد نیس خودتون رو به استادا نشون بدید ... هلند و کشورهای اسکاندیناوی رو میتونید پذیرش بگیرید و همچنین دانشگاههای استرالیا ... مهم الان نمره زبان هست که زودتر باید حداقل 6.5 رو بیارید ...
    واقعا ممنونم از توضيحاتتون .
    فقط يه موضوع ديگه .تا جايي كه من متوجه شدم ريسرچ پروپوزال رو بايد بعد از مكاتبه با استاد ( و اگر خود استاد تمايل نشون بده )و بر اساس فيلدها و موضوعاتي كه مورد علاقه اش هست بايد تنظيم كني و خودتو مشتاق موضوعات تحقيقش نشون بدي و در واقع از خود استاد ايده بگيري واسه نوشتن پروپوزالت ! اگر درست متوجه شده باشم يعني به نوعي واسه هر استاد با هر زمينه تحقيقاتي يه پروپوزال ؟!!!

رشته و دانشگاه
    Finance

واقعا ممنونم از توضيحاتتون .
    فقط يه موضوع ديگه .تا جايي كه من متوجه شدم ريسرچ پروپوزال رو بايد بعد از مكاتبه با استاد ( و اگر خود استاد تمايل نشون بده )و بر اساس فيلدها و موضوعاتي كه مورد علاقه اش هست بايد تنظيم كني و خودتو مشتاق موضوعات تحقيقش نشون بدي و در واقع از خود استاد ايده بگيري واسه نوشتن پروپوزالت ! اگر درست متوجه شده باشم يعني به نوعي واسه هر استاد با هر زمينه تحقيقاتي يه پروپوزال ؟!!!
    بله دقیقا همینطوره .. در واقع تو اروپا ریسرچ پروپوزال خیلی مهمه و به نوعی برای هر پوزیشن باید یه ریسرچ پروپوزال نوشت ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)