صفحه 13 از 26 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط rahanandeh نمایش پست ها
    سلام. من کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت واحد بهشهر با معدل 15.5 هستم و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 18.03 رو دارم. 3 تا مقاله ISI دارم و آیلتس 6.5. شانس گرفتن فاند در کانادا برام چقدر هستش؟ البته تو رشته مهندسی صنایع.
    با تشکر
    Hi ... Regarding your profile, I think you have a good chance of admission for PhD in IE eng. in Canadian IE departments ... Although I strongly recommend you to consider US IE departments as you can find many high quality IE departments around the country as well as US is origin of IE whereas Canada has few departments that may low your chance for being admitted ... Consequently, if you have a 310 GRE score, you have more chances for admission in US IE departments rather than canada
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوست عزیز میخواستم ببینم با معدل 13/73 دانشگاه پیام نور. نمره تافل 115. نمره جی ار ای 1150(البته با معیار ارزشیابی قدیم) الان فکر کنم میشه 135. مقاله ای اس ای با بچه های دانشگاه امیرکبیر. سابقه کار و رزومه کاری خوب شانس گرفتن فاند برای ارشد دارم یا اصلا اینکه برای ارشد دانشگاه های امریکا یا اروپا فاند میدن؟؟؟؟؟؟؟ حتما برای دکترا فاند میدن یا ارشد؟؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط naeim1988 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز میخواستم ببینم با معدل 13/73 دانشگاه پیام نور. نمره تافل 115. نمره جی ار ای 1150(البته با معیار ارزشیابی قدیم) الان فکر کنم میشه 135. مقاله ای اس ای با بچه های دانشگاه امیرکبیر. سابقه کار و رزومه کاری خوب شانس گرفتن فاند برای ارشد دارم یا اصلا اینکه برای ارشد دانشگاه های امریکا یا اروپا فاند میدن؟؟؟؟؟؟؟ حتما برای دکترا فاند میدن یا ارشد؟؟؟
    در آلمان برای ارشد فاند نمیدن معمولا، و رشته صنایع بیشتر به زبان آلمانی تدریس میشه

رشته و دانشگاه
    Finance

دوست عزیز معدلت پایینه ولی نمره GRE برای اپلای مستر بد نیست فکر کنم به scale جدید حدود 310 بشه .. نمره تافلت که عالیه ... اگه دنبال فاند تو ارشد هستی دور اروپا رو خط بکش و بیشتر تمرکزت رو آمریکا باشه و نه حتی کانادا ... آمریکا کلی دانشکده صنایع و سیستم داره که ممکنه بتونی برای ارشدت فاند هم گیر بیاری ... البته به نظرم اگه یه جی آرای دوباره بدی هم بد نباشه که بتونی ضعف معدلت رو بهتر بپوشونی .... من حیث المجموع اگه دبال ادامه تحصیل تو صنایع هستی فقط و فقط آمریکا رو بگرد ...

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

سلام
    من می خوام رشته engineering management تو امریکا واسه ارشد بخونم. میخواستم بدونم که شرایت کاریش تو امریکا خوبه یا نه؟ چون فاند ندارم ایا ارزش داره؟

سلام من تازه عضو اين سايت شدم ، ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    من كارشناسي مهندسي صنايع رو با معدل 17.92 از دانشگاه خواجه نصير تموم كردم
    الان هم دانشجوي ارشد همين دانشگاه مي باشم كه از طريق استعداد درخشان و بدون ازمون پذيرفته شدم . اما دوره ي مجازي
    ميتونم براي پذيرش با فاند در كانادا و امريكا اقدام كنم؟
    يك مقاله ي isc دارم + 2تا كتاب تاليف شده مرتبط با رشته ام

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط mmehran2009z نمایش پست ها
    سلام من تازه عضو اين سايت شدم ، ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    من كارشناسي مهندسي صنايع رو با معدل 17.92 از دانشگاه خواجه نصير تموم كردم
    الان هم دانشجوي ارشد همين دانشگاه مي باشم كه از طريق استعداد درخشان و بدون ازمون پذيرفته شدم . اما دوره ي مجازي
    ميتونم براي پذيرش با فاند در كانادا و امريكا اقدام كنم؟
    يك مقاله ي isc دارم + 2تا كتاب تاليف شده مرتبط با رشته ام
    سلام .. معدل لیسانست که خیلی خوبه ... اگه برای دکترا میخوای اقدام کنی که اولا نمره تافل قابل قبولی باید داشته باشی. به نظزم بالای 90 ... واسه آمریکا هم باید نمره جی آرای داشته باشی که باید سعی کنی زیر 310 نباشه ... نمیدونم مدرک ارشد مجازیت مشکل ساز میشه یانه اما در هر صورت باید سعی کنی معدل ارشدتم بالای 17 باشه ... کتابای تالیفیت مرتبطه؟ اگه مثلا کتابای تالیفی واسه تست کنکور و اینچیزاس که چندان ارزشی نداره اما اگه کتاب مرتبط خب پوئن مثبته! در ضمن سعی کن مقاله ISI هم تو ژورنالهای معتبر!! داشته باشی که از لحاظ رزومه تحقیقاتی هم مشکل نداشته باشی ... با وجود شرایطی که گفتم قطعا میتونی به پذیرش فول فاند امید داشته باشی .... در کل واسه دکترای صنایع بیشتر تمرکزت رو آمریکا باشه تا کانادا ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط amirteimour86 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام رشته engineering management تو امریکا واسه ارشد بخونم. میخواستم بدونم که شرایت کاریش تو امریکا خوبه یا نه؟ چون فاند ندارم ایا ارزش داره؟
    سلام والا به قوی بودن دانشگاهت بستگی داره ولی رشته ی خوبیه، اگه میتونی ترم بعد باز اپلای کن یا ترنسفر شو

Junior Member

حتما حتما برای آمریکا اپلای کن. انقدر نمره تافلت عالی هست که پیام نورت به چشم نیاد. بنظرم واسه دکترا هم موقعیت خوبی داری. فقط حواست باشه اصل کار تو امریکا (من امریکام و در مورد جاهای دیگه اطلاعاتی ندارم) استاده اگه استاد تو رو بخاد تمومه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط saba64 نمایش پست ها
    حتما حتما برای آمریکا اپلای کن. انقدر نمره تافلت عالی هست که پیام نورت به چشم نیاد. بنظرم واسه دکترا هم موقعیت خوبی داری. فقط حواست باشه اصل کار تو امریکا (من امریکام و در مورد جاهای دیگه اطلاعاتی ندارم) استاده اگه استاد تو رو بخاد تمومه.
    دوستان عزیز اگر اطلاع کافی ندارید دیگران را خواهشا گمراه نکنید، به هیچ وجه من الوجود تافل نمیتونه هیچ امتیازی اضافه کنه یا کمبودی رو بپوشونه فقط و فقط شما برادریتو ثابت میکنی و اگر (با تاکید) اگر پذیرش گرفتی و همچی اوکی بود برای دریافت پوزیشن تی ای شانس بیشتری داری. چیزی که ممکنه معدل رو پوشش بده (کمی) معدل بالا تو ارشد در ایران و یا نمره بسیار عالی (بالای 320) جی آر ایست. در مورد اختیار استاد هم لطفا پست منو (http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1628139) بخونید توضیحات داده شده. و من الله توفیق

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)