صفحه 15 از 26 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilinaz1364 نمایش پست ها
    كسي نيست جواب منو بده؟
    خودتون: اگر 6 سال سابقه تدریس دارید دانشگاه من SUNY Binghamton احتمالا بهتون پذیرش با فاند TA میده به شرطی که GRE و TOEFL رو داده باشید و نمره های معقولی داشته باشید (شانس پذیرش بدون فاندتون بالای 90% هست) . همسرتون : اگر سابقه تدریسشون مثل شما باشه و نمراتشون هم معقول ایشون هم شانس پذیرش با فاند بعنوان TA رو دارند ولی اینکه به هردوتون ( زن و شوهر در یک رشته ) TA بدند خیلی بعیده ( ولی ممکن هست که به یکی RA بدند به یکی TA ) . مدیر بودن و یا مدیر عامل بودن کارخانه برای PhD Engineering هیچ مزیتی هم که نداره شانش RA/TA رو به شدت کم میکنه چون میدونند که شما بیشتر در محیطهای غیر آکادمیک بودید و با روح Research در تناقض هست ولی بهتون پیشنهاد میکنم اگر میتونید در اسرع وقت اپلای کنید. البته یک مزیت دانشگاه SUNY Binghamton این هست که یک سری پوزیشن داره که دانشجوهای دکترا میرند و در صنایع کار میکنند شاید این نوعش با رزومتون بیشتر بخونه .

سلام دوستان
    خواهش میکنم راهنماییم کنید دوستان
    من تیر ماه 92 در رشته مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشکده مدیریت شریف فارغ التحصیل شدم. بیشتر درسهای اقتصاد رو پاس کرم و پایان نامه م در مورد مدیریت دانش (غیر مرتبط) بوده و مقاله ای هم ندارم- معدل 16/6

لیسانسم ریاضی کاربردی بوده دانشگاه کرمان و پروژه ام در مورد تحقیق در عملیات فازی بوده - معدل 16/8 - شاگرد اول کلاس هم بودم ورتبه برتر المپیاد بین المللی ریاضی رو هم در کارشناسی دارم
    به نظرتون برای دکتری رشته تحقیق در عملیات کاربردی کدوم دانشگاه های آمریکا میتونم بهتر پذیرش بگیرم
    از رهنماییتون ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    خواستم چنتا سوال بپرسم..
    من لیسانسم مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها خوندم و ارشدم هم مدیریت صنعتی با معدل ۱۷ گرفتم و یه مقاله isc هم دارم که قراره چاپ بشه.
    الان در نظر دارم برا دوره دکترای خارج تحقیق و اقدام کنم. انگلیسیم هم خوبه ولی مدرک ندارم.
    یه سابقه ی کاری هم در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه دارم و کار با چنتا نرم افزار رو در حد خیلی خوب بلدم.
    حالا میخوام هم تحصیل کنم هم یه جورایی کار کنم و حقوق ماهانه داشته باشم و فاند بگیرم.
    میخواستم راهنماییم کنیدکه با این شرایط برای کدوم کشور اقدام کنم بهتره؟
    آمریکا و کانادا شانس دارم؟
    پایان نامه ارشدم و مقالم مربوط به زنجیره تامین سبز میشه.
    پیشاپیش از کسایی که جوابمو میدن تشکر میکنم.
    ویرایش توسط afshin_ms : January 14th, 2015 در ساعت 12:07 PM

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_ms نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواستم چنتا سوال بپرسم..
    من لیسانسم مهندسی صنایع گرایش برنامه ریزی و تحلیل سیستمها خوندم و ارشدم هم مدیریت صنعتی با معدل ۱۷ گرفتم و یه مقاله isc هم دارم که قراره چاپ بشه.
    الان در نظر دارم برا دوره دکترای خارج تحقیق و اقدام کنم. انگلیسیم هم خوبه ولی مدرک ندارم.
    یه سابقه ی کاری هم در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه دارم و کار با چنتا نرم افزار رو در حد خیلی خوب بلدم.
    حالا میخوام هم تحصیل کنم هم یه جورایی کار کنم و حقوق ماهانه داشته باشم و فاند بگیرم.
    میخواستم راهنماییم کنیدکه با این شرایط برای کدوم کشور اقدام کنم بهتره؟
    آمریکا و کانادا شانس دارم؟
    پایان نامه ارشدم و مقالم مربوط به زنجیره تامین سبز میشه.
    پیشاپیش از کسایی که جوابمو میدن تشکر میکنم.

اولین مرحله و مهمترین داشتن نمرات TOEFL, GRE هست . اگر نمراتت در حد معقول بود اون موقع دانشگاه (ها) به پیشینه آموزشی و تحقیقی ات نگاه میکننند و با توجه به جمیع امور تصمیم میگیرند که آیا به شما پذیرش بدند و یا نه و اگر بدند با فاند بدند و یا بدون فاند. ( اگر نمراتت اومد به من خبر بدی کمکت میکنم از دانشگاه خودم State University of New York, Binghamton بتونی پذیرش بگیری ) . بدون داشتن این نمرات هیچ کمکی نمیشه کرد.

سلام دوستان
    یه سوال داشتم نوشتن کتاب در ایران به زبان فارسی (به عنوان نویسنده دوم) به درد رزومه میخوره یا نه؟!

یه سوال دیگه هم برام پیش اومده!
    برای اولین بار از یه نفر شنیدم همون طور که نمره آیلتس و تافل بهم تبدیل میشن،
    نمره GMAT رو هم میشه به GRE تبدیل کرد،خواستم بدونم این موضوع صحت داره؟
    چون خداییش خود جی آر ای یه دوره زبان نیاز داره...... :|

ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه

خیر. GRE برای رشته های مهندسی و علوم پایه هست. GMAT برای رشته های بیزینس و مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza21 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم برام پیش اومده!
    برای اولین بار از یه نفر شنیدم همون طور که نمره آیلتس و تافل بهم تبدیل میشن،
    نمره GMAT رو هم میشه به GRE تبدیل کرد،خواستم بدونم این موضوع صحت داره؟
    چون خداییش خود جی آر ای یه دوره زبان نیاز داره...... :|

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial ENG, IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط STUDENTSKY250 نمایش پست ها
    خیر. GRE برای رشته های مهندسی و علوم پایه هست. GMAT برای رشته های بیزینس و مدیریت
    Hi
    The truth is GRE scores could be converted to GMAT scores only in top Business Schools. However it is mutually exclusive, this means you could not apply for Engineering faculties with GMAT Scores
    All the bests

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza21 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم نوشتن کتاب در ایران به زبان فارسی (به عنوان نویسنده دوم) به درد رزومه میخوره یا نه؟!

عذر میخوام این سوالم جا موند!
    آیا فایده ای داره که کتاب بنویسم؟

Banned
    رشته و دانشگاه

نوشتن کتاب ( هرچند به زبان فارسی) ارزشمند هست و باعث تقویت رزومه خواهد شد اما خیلی ارزشمندتر هست که کتاب به زبان انگلیسی ترجمه بشه و با اصالتا به زبان انگلیسی تالیف بشه در اینصورت برای کسانیکه رزومه شما رو میخونند قابل لمس تر خواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)