صفحه 16 از 26 نخستنخست ... 678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام دوستان گرامی

من دیگه ازین کشور خدایی خسته شدم میخوام بزنم بیرون حالا میخوام شما کمکم کنید......

من واقعا عاشق رشته مهندسی صنایع هستم وعلاقه بسیاری به محیط های صنعتی تولید های پیشرفته و اختراعات مختلف تو زمینه صنایع دارم و خب میدونید این کشور نمیتونه منو ارضا کنه.....

من کارشناشی صنایع دارم با معدل 14.77 الانم دارم ارشد میخونم (اوایل ترم 3) که اونم احتمالا بتونم برسونمش به 16 یا 17 .....

میخوام از الان شروع کنم کلا برای تحقیق درمورد اپلای دکترا و غیره و الان از شما میخوام بگین من از الان چه کار هایی شروع کنم که تا یه سال دیگه آماده بشم برای رفتن؟
    مقاله و اینا هم هر چی میخواد بگین چون من یه آدمی هستم برای هدفم وقت زیادی میذارم حالا اون هدف هر چی میخواد باشه اگه بدونم برام سودی داره بهش میرسم...
    در ضمن من همون اول گفتم هدفم بیشتر خارج شدن ازین کشور و فعالیت در صنایع بزرگ و پیشرفته و حرفه ای پس بیشتر برام مهمه یه کشور برم که شرایط صنعتش واقعا عالی و بی نقص باشه در ضمن در کنارش به صورت آکادمیک هم درس بخونم...
    و شرایط مالم هم جوری نیست که بتونم بدون فاند کامل پذیرش بگیرم
    شرمنده زیاد شد...
    مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

شما باید اول ازهمه نمرات تافل و GRE بالا داشته باشید ( اگر فاند لازم دارید ). سعی کنید تافل بالای 105 , GRE بالای 315 داشته باشید که شانس فاند زیادی داشته باشید. داشتن معدل بالای فوق لیسانس و مقالات و ژورنالهای بین المللی هم خیلی موثر هست ولی نمراتتون بالا باشه .

Junior Member

برای کدوم کشور ها برنامه ریزی کنم بهتره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

این سوال رو باید خودتون پاسخگو باشید. اطلاعات من صرفا در مورد آمریکا است چون تمام تحصیلات تکمیلی من اینجا بوده ( و البته مقداری کانادا چون MBA اونجا گرفتم) .

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mazaher3466 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش میکنم راهنماییم کنید دوستان
    من تیر ماه 92 در رشته مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشکده مدیریت شریف فارغ التحصیل شدم. بیشتر درسهای اقتصاد رو پاس کرم و پایان نامه م در مورد مدیریت دانش (غیر مرتبط) بوده و مقاله ای هم ندارم- معدل 16/6

لیسانسم ریاضی کاربردی بوده دانشگاه کرمان و پروژه ام در مورد تحقیق در عملیات فازی بوده - معدل 16/8 - شاگرد اول کلاس هم بودم ورتبه برتر المپیاد بین المللی ریاضی رو هم در کارشناسی دارم
    به نظرتون برای دکتری رشته تحقیق در عملیات کاربردی کدوم دانشگاه های آمریکا میتونم بهتر پذیرش بگیرم
    از رهنماییتون ممنون میشم
    اگر از دانشگاههای بهتر پذیرش نگیری براحتی از System Science & industrial Engineering, State University of New York, Binghamton پذیرش میگیری.

سلام میخواستم بدونم با داشتن سن ۳۵ سال! برای گرفتن پذیرش با فاند کامل از آمریکا یا اروپا مشکلی بوجود میاد؟ و اینکه چه نمرات زبانی باید بیارم؟
    کارشناس صنایع با معدل ۰۴\۱۶ دانشگاه شریف(سال ۸۹ شروع کردم و تازه فارغ التحصیل شدم) با سابقه تالیف کتاب کمک آموزشی کنکور تجربی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

سلام دوستان عزیز.
    من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه شمال با معدل 17.06 بعنوان شاگرد اول(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علوم و فنون مازندران با معدل 18/76 و نمره پایان نامه 19.5 بعنوان شاگرد دوم(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    6 تا مقاله فارسی کنفرانس بین المللی داخلی، دو تا مقاله ژورنال معتبر یکی iscو دیگری علمی پژوهشی معتبر خارجی از پایان نامه دارم.البته دو تا مقاله دیگه ژورنال متوسط دارم.
    الان در حال اماده سازی برای زبانم.اگه بتونم ایلتس حداقل بالای 6.5 یا 7 و gre بالای 315 بگیرم .شانس پذیرشم چقدره؟(ایا باید isi حتما داشته باشم.و داشتن مقالات زیاد در پذیرش چقد تاثیر گذاره؟)
    سابقه کار خاصی ندارم.
    پذیرش با فاند میخوام.
    ممنون میشم پاسخ بدهید و نظر شما باید چیکار کنم. و اویت اصلی من الان باید چی باشه؟

Banned
    رشته و دانشگاه

هیچ مشکلی ندارید. سعی کنید تافل بالای 110 و GRE بالای 315 بیارید که فاندتون قطعی باشه . با تافل بالای 80 و GRE 300 هم براحتی پذیرش میگیرید ولی فاندتون باید روش کار بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mortezanasser نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم با داشتن سن ۳۵ سال! برای گرفتن پذیرش با فاند کامل از آمریکا یا اروپا مشکلی بوجود میاد؟ و اینکه چه نمرات زبانی باید بیارم؟
    کارشناس صنایع با معدل ۰۴\۱۶ دانشگاه شریف(سال ۸۹ شروع کردم و تازه فارغ التحصیل شدم) با سابقه تالیف کتاب کمک آموزشی کنکور تجربی
    Banned
    رشته و دانشگاه

اگر همون GRE رو بیارید شانس بالایی دارید

نقل قول نوشته اصلی توسط bhzdnkj نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه شمال با معدل 17.06 بعنوان شاگرد اول(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    فوق لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه علوم و فنون مازندران با معدل 18/76 و نمره پایان نامه 19.5 بعنوان شاگرد دوم(البته گواهی اش را ترجمه رسمی کردم).
    6 تا مقاله فارسی کنفرانس بین المللی داخلی، دو تا مقاله ژورنال معتبر یکی iscو دیگری علمی پژوهشی معتبر خارجی از پایان نامه دارم.البته دو تا مقاله دیگه ژورنال متوسط دارم.
    الان در حال اماده سازی برای زبانم.اگه بتونم ایلتس حداقل بالای 6.5 یا 7 و gre بالای 315 بگیرم .شانس پذیرشم چقدره؟(ایا باید isi حتما داشته باشم.و داشتن مقالات زیاد در پذیرش چقد تاثیر گذاره؟)
    سابقه کار خاصی ندارم.
    پذیرش با فاند میخوام.
    ممنون میشم پاسخ بدهید و نظر شما باید چیکار کنم. و اویت اصلی من الان باید چی باشه؟

STUDENTSKY250 عزیز... مرسی از جواب هاتون که کاملا دقیق هست. شما دانشگاهتون فاند میده؟ خودتون با فاند رفتین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)