صفحه 18 از 26 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام
    به نظرتون واسه مستر کدوم کشور و کدوم دانشگاه خوبه و فاند میده؟

سلام. من ارشد صنایع-صنایع می خونم.می خواستم ببینم اینکه تو دوره ی ارشد چه درس های اختیاری پاس می کنی در اپلای برا دکترای صنایع تاثیر گذاره؟ مثلا اینکه درس های بهینه سازی، فازی و برنا مه ریزی اگر پاس کرده باشی امتیاز هست نسبت به یک سری درس های راحت تر؟ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم، تصمیم دارم در ادامه مهندسی صنایع بخونم (خارج از کشور) به نظر شما برای ارشد درخواست بفرستم یا کارشناسی؟
    ناکفته نماند چند ترمی مهندسی برق خوندم ولی انصراف دادم، نمرات دانشگاه و دبیرستانم هم خوبه
    اگه کسی منو راهنمایی کنه ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی سیستم های اقتصادی و اجتماعی دانشگاه صنعتی امیر

سلام
    من کارشناسی مهندسی صنایع - تکنولوژی صنعتی با معدل 14 دانشگاه غیرانتفاعی سجاد بودم (که البته الان صنعتی شده) و الان ترم آخر ارشد مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشگاه امیرکبیر به شیوه الکترونیکی با معدل 15.5 هستم. مقاله هنوز ندارم، زبانم خوبه نسبتا در حد آیلتس 6-7 . دو سال سابقه کار دارم.
    به نظرتون از کدام دانشگاه ها شانس گرفتن اسکولارشیب یا فاند رودارم؟
    ترجیحم آمریکا و آلمان هست
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirirma313 نمایش پست ها
    سلام عزیز دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه شریف هستم،معدلم 16.24 هست وچهار ترم دارم و سعی میکنم تا پایان لیسانس معدلم را به نزدیک 17 برسانم.در مورد GRE نمرات من به صورت زیر است:332

برای تافل هم اقدام نکرده ام اما فکر کنم بتوانم نمره ی تافل IBT بالای 100 بگیرم،به نظر شما شانس گرفتن فول فاند از دانشگاه ویرجینیا برای دایرکت دکترا دارم یا صبر کنم ارشد ایران بگیرم بعد اقدام کنم در ضمن در مورد دانشگاه های دیگه ی آمریکا در چه دانشگاه هایی شانس گرفتن فول فاند دارم با تشکر.
    سلام. نهایت سعیتو بکن که بالای 17 بشی و در صورت امکان شاگرد اول. به نظرم اصلا به ارشد ایران فک نکن. با این نمرات به راحتی مستر فاند میگیری و یه دانشگاه خوب. اینجوری احتمال اینکه بتونی دکترا تو تاپ 10 (و حتی تاپ5) بخونی خیلی بالا میره. ایشالا موفق باشی

Junior Member

سلام - دوستان من هر چقدر سایت دانشگاه استنفورد زیررو کردم . دپارتمان مرتبط بامهندسی صنایع پیدا نکردم .البته در دپارتمان management science & engineering و در بخش about us به این مطلب اشاره کرده که " ما یکی از بهترین دانشگاه ها در امریکا در رشته مهندسی صنایع هستیم" اما هر قدر بخش های دیگه سایتو نگاه کردم ارتباطی با مهندسی صنایع پیدا نکردم . لطفا راهنماییم کنید . ممنون

سلام خواهش می کنم بچه هایی که دکتری صنایع میخونن بیان کمک کنن . چیزی به نام industrial engineerin تو هیچ کدوم از دانشگاههای ژاپن پیدا نمی کنم . نه تنها ژاپن اکثر دانشگاهها و مالزی سنگاپور ترکیه آلمان و ... توروخدا هرکی اصلاعاتی از دکتری صنایع داره اینجا بذاره و راجبش اطلاعات خیلی کم و محدود و ناقصه

Junior Member

سلام خدمت همه
    یه سوال فوری برای من پیش اومده اگه بتونید سریع جوابمو بدید خیلی ممنون میشم
    من مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد شیراز با معدل 15/17 دارم الانم دارم به صورت نیمه فشرده آلمانی میخونم. میخواستم بدونم برای اپلای در دانشگاه های آلمان که به صورت رایگان هست تحصیل چه نرم افزارهایی رو بهتره که هر چی سریع تر بخونم و مدرکش رو توی رزومم ارائه بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ باید ظرف امروز اینو بدونم که برای دوره های جدید اسم بنویسم
    پیشاپیش از راهنماییاتون ممنونم

Junior Member m.Rn آواتار ها

با ارشد ریاضی مالی میشه دکتری صنایع پذیرش گرفت؟
    آنچه را که می توانید تصورش کنید می توانید به آن دست یابید

Junior Member

صنایع فقط آمریکا..
    نقل قول نوشته اصلی توسط ssssaaaarrrraa نمایش پست ها
    سلام خواهش می کنم بچه هایی که دکتری صنایع میخونن بیان کمک کنن . چیزی به نام industrial engineerin تو هیچ کدوم از دانشگاههای ژاپن پیدا نمی کنم . نه تنها ژاپن اکثر دانشگاهها و مالزی سنگاپور ترکیه آلمان و ... توروخدا هرکی اصلاعاتی از دکتری صنایع داره اینجا بذاره و راجبش اطلاعات خیلی کم و محدود و ناقصه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)