صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام.
    می خواستم بدونم برای فال بعدی شانس گرفتن فاند رو دارم. اگر آره لطفا بگید به کدوم دانشگاه ها با رنک چند اقدام کنم
    من 5 سال سابقه تدریس ریاضی و آمار واحتمال مهندسی در دانشگده انقلاب اسلامی و دخترانه شریعتی رو دارم.
    یک سال هم سابقه کار پاره وقت در شرکت.

تافل 85 دارم.
    جی ار ای .298
    2 مقاله (پولی . ISC, Hindawi, growing Science)چاپ شده دارم.
    معدل ارشد: 16.96
    معدل کارشناسی: 14.96

Junior Member

سلام
    من ارشد صنایع مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی از دانشگاه علم و صنعت با موضوع پایان نامه زنجیره تامین هستم
    تافل :98
    جی ار ای :307 کوانت 159 و وربال 148
    دوتا مقاله ISC تحت داوری دارم و معدا ارشدم 17.78
    معدل کارشناسیم 14.68 دانشگاه ازاد
    برای کدوم دانشگاه میتونم فاند و پذیرش بگیرم؟
    ممنون از جوابتون
    البته سه سال سابقه کار طراحی فرم الکترونیکی و ورک فلو و دیتا بیس دارم

Junior Member

سلام خسته نباشید همگی ...من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی یزد دارم معدم 16.08 نمره تافلم 89 و نمره جی آر ایم کوانت: 143 وربال: 156 یک ترم حل تمرین درس شبیه سازی بودم توی دانشگاه... کشور آمریکا میخوام برای فوق رنک دانشگاه اصلا برام مهم نیست فقط فاند برام خیلی مهمه اگه ممکنه به من کمک کنید. منتظر کمکاتون هستم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: برق، الکترونیک – علم و صنعت تهران - 14.27
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: مهندسی صنایع، سیستم های اقتصادی و اجتماعی، دانشگاه تربیت مدرس تهران، 17.88 (سال 88 فارغ التحصیل شدم)
    ۳- نمره زبان: در حال خواندن برای تافل هستم انشالله بالای 100
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: نگرفتم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی:
    • Financial health prediction models using artificial networks, genetic algorithm and multivariate discriminate analysis: Iranian evidence, Expert Systems with Applications 38 (2011) 10210–10217
    • An ANN Based New Approach Credit Rating Prediction Model: Evidence from Tehran Stock Exchange, International Journal of Computer Science and Artificial Intelligence
    • Scheduling Flight Perturbations with Ant Colony Optimization Approach, International Journal of Computer Science and Artificial Intelligence

۶- سابقه کار مرتبط: 5 سال سابقه کار در پست های مدیریتی در سازمان های خصوصی و دولتی دارم. (مدیر فروش، مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره)
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) دانشگاه های خوب آمریکا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: دکتری در رشته مهندسی صنایع (در زمینه های بهینه سازی هوشمند و کلا برنامه ریاضی پیشرفته و روش های مدل سازی علاقه و تبحر خوبی دارم.)
    ۹- نیم‌سال مورد نظر اهمیت ندارد
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) یک سال در دانشگاه صنعتی اصفهان روی پروژه های تحقیقاتی برای شرکت های مختلف کار کردم. استاد مشاور یک پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان بودم. یک ترم تدریس در دانشگاه پیام نور داشته ام.
    آیا می توانم بصورت فول فاند از دانشگاه های خوب آمریکا پذیرش بگیرم. مساله اصلی من یکی سنم (33 سال و متولد 61) و دیگری معدل پایین کارشناسی هست (البته در رشته برق). و اینکه بنده متاهل بوده و دارای یک فرزند می باشم و احتمالا برای سال 2017 بتوانم مدارکم را کامل کنم.
    متشکرم از دوستان عزیزی که زحمت پاسخگویی را میکشند.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط yyyxxx نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: برق، الکترونیک – علم و صنعت تهران - 14.27
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: مهندسی صنایع، سیستم های اقتصادی و اجتماعی، دانشگاه تربیت مدرس تهران، 17.88 (سال 88 فارغ التحصیل شدم)
    ۳- نمره زبان: در حال خواندن برای تافل هستم انشالله بالای 100
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: نگرفتم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی:
    • Financial health prediction models using artificial networks, genetic algorithm and multivariate discriminate analysis: Iranian evidence, Expert Systems with Applications 38 (2011) 10210–10217
    • An ANN Based New Approach Credit Rating Prediction Model: Evidence from Tehran Stock Exchange, International Journal of Computer Science and Artificial Intelligence
    • Scheduling Flight Perturbations with Ant Colony Optimization Approach, International Journal of Computer Science and Artificial Intelligence

۶- سابقه کار مرتبط: 5 سال سابقه کار در پست های مدیریتی در سازمان های خصوصی و دولتی دارم. (مدیر فروش، مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره)
    ۷- دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) دانشگاه های خوب آمریکا
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: دکتری در رشته مهندسی صنایع (در زمینه های بهینه سازی هوشمند و کلا برنامه ریاضی پیشرفته و روش های مدل سازی علاقه و تبحر خوبی دارم.)
    ۹- نیم‌سال مورد نظر اهمیت ندارد
    ۱۰- موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) یک سال در دانشگاه صنعتی اصفهان روی پروژه های تحقیقاتی برای شرکت های مختلف کار کردم. استاد مشاور یک پایان نامه کارشناسی ارشد دانشگاه اصفهان بودم. یک ترم تدریس در دانشگاه پیام نور داشته ام.
    آیا می توانم بصورت فول فاند از دانشگاه های خوب آمریکا پذیرش بگیرم. مساله اصلی من یکی سنم (33 سال و متولد 61) و دیگری معدل پایین کارشناسی هست (البته در رشته برق). و اینکه بنده متاهل بوده و دارای یک فرزند می باشم و احتمالا برای سال 2017 بتوانم مدارکم را کامل کنم.
    متشکرم از دوستان عزیزی که زحمت پاسخگویی را میکشند.
    سلام
    شما شرایطتون خوبه. باید فقط روی جی آر ای و تافل تمرکز کنید که نمره بالا بگیرید. با نمرات خوب تافل جی آر ای ، شانس خوبی برای پذیرش و فاند دارید.
    موفق باشید
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    سلام
    شما شرایطتون خوبه. باید فقط روی جی آر ای و تافل تمرکز کنید که نمره بالا بگیرید. با نمرات خوب تافل جی آر ای ، شانس خوبی برای پذیرش و فاند دارید.
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون
    به نظرتون با فرض گرفتن نمرات بالا در تافل و جی آر ای روی چه رنکی از دانشگاه ها می تونم امید داشته باشم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط yyyxxx نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    به نظرتون با فرض گرفتن نمرات بالا در تافل و جی آر ای روی چه رنکی از دانشگاه ها می تونم امید داشته باشم؟
    واقعا نمیشه نظر قطعی داد بدون دونستن نمره ها. الان من هرچی بگم اشتباهه. وقتی نمراتتون را گرفتید و رزومه کامل شد میشه دقیق تر نظر داد.

Junior Member

سلام
    آیا الان برای برای پذیرش گرفتن با فاند از دانشگاه های آمریکا دیره؟ منظورم اینه که دیره شروع کنم به ایمیل زدن به اساتید؟

Junior Member

سلام
    آیا الان برای برای پذیرش گرفتن با فاند از دانشگاه های آمریکا دیره؟ منظورم اینه که دیره شروع کنم به ایمیل زدن به اساتید؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sarahshm نمایش پست ها
    سلام
    برای چه ترمی منظورتون هست؟؟ اگر برای پاییز 2016 منظورتون هست که ددلاین ها اغلب گذشته یا خیلی نزدیکه. بایستی توی گزینه های موجود، مناسب ترین را انتخاب کنید و اقدام کنید. بعدا از اپلای اگر خواستید ایمیل بزنید.

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)