صفحه 21 از 26 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام
    من برای تز ارشدم نمیدونم رو چه موضوعی کار کنم که دستم برای اپلای حالا چه برای دکتری چه برای یه مستر دیگه باز باشه. با توجه به اینکه رشته کارشناسیم مهندسی نرم افزار بوده و الان دارم بهره وری شریف میخونم به نظرتون کار روی کلاد ساپلای چین خوبه؟ cloud supply chain
    کلا ترجیح میدم تزم مربوط به رشته کارشناسیم باشه
    خیلی ممنون میشم اگه کسی از دوستان راهنمایی کنه

Junior Member

سلام به همه دوستان.من با اینکه در ایران ارشد صنایع گرفتم و برای کانادا میخوام اپلای کنم.چون مقاله ندارم بهم گفتن که باید برای مستر دوباره اقدام کنم با توجه به هزینه زیاد تحصیل و اینکه فاند نمیدن و گرایش های زیادی از صنایع هست مثل project management,product management,opration research,.... الان سوالی که دارم این هست که پر طرفدار و کاربردی ترین رشته که بازار کار خوبی در کانادا داشته باشه کدام رشته هست؟ ویا در کدام ایالت ها چه گرایشی بازار کار بهتری داره؟؟؟ممنون از همه

Junior Member

سلام بچه ها، یه سوال داشتم، من میخام برای مقطع دکتری اقدام کنم
    الان 4 سال از فارغ التحصیلی گذشته که در این مدت سر کار میرفتم. میخاستم ببینم هنوز شانسی برای اپلای دارم؟
    کلا در دانشگاه های امریکا و کانادا تا چه زمانی وقت داریم اپلای کنیم؟
    ممنون از همه

Junior Member

ممنون از جوابت.فقط برای انگلیس بود مشکل ایلتس که حل شده.
    نظرتون راجع به اینکه دکترا در انگلیس بهتره یا امریکا چیه؟ هنوز رفت و امد به ایران برای دانشجوهای ایرانی مشکل داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط toodeshk نمایش پست ها
    سلام رفیق
    کی گفته آیلتس ایران رو قبول ندارن؟
    مگه آیلتس ایران و جاهای دیگه داریم اصلا؟؟
    مغدلات خوبه
    ایشالا نمره زبان خوب بیاری شانست خوبه پس بشین بخون
    ممنون از جوابت. من 25 سالمه. و سوال دیگه اینکه نظرتون راجع به امریکا یا انگلیس کدومه؟ با توجه به اینکه داییم در لندنه میتونم اونجا بمونم! ایا هنوز مشکلات رفت و امد برای دانشجوهای ایرانی در امریکا وجود داره؟ اطلاعی دارین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط agfarshad نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.من با اینکه در ایران ارشد صنایع گرفتم و برای کانادا میخوام اپلای کنم.چون مقاله ندارم بهم گفتن که باید برای مستر دوباره اقدام کنم با توجه به هزینه زیاد تحصیل و اینکه فاند نمیدن و گرایش های زیادی از صنایع هست مثل project management,product management,opration research,.... الان سوالی که دارم این هست که پر طرفدار و کاربردی ترین رشته که بازار کار خوبی در کانادا داشته باشه کدام رشته هست؟ ویا در کدام ایالت ها چه گرایشی بازار کار بهتری داره؟؟؟ممنون از همه
    دوست عزیز اگه هدفتون حتما و حتما استاد دانشگاه شدن و ریسرچه، که دکترا خوندن معنی داره، وگرنه، نترسید از اینکه دوباره مستر بخونید. مستر خیلی سریعتر میتونه شما رو به بازار کار برسونه، چه اشکالی داره یه مستر دیگه داشته باشید؟ خیلی بهتر از پی اچ دی گرفته برای کسی که هدفش کار در صنعته.
    شما توی همه این گرایشهای بالا، اگه بتونید ریسرچتون کاربردی باشه و در حین تحصیل مهارتهایی کسب کنید که به درد بازار کار توی فیلدی که مورد نظرتونه بخوره، مطمئن باشید کار پیدا کردن مشکل نیست. خود فیلدهای عملیاتی (Operation management) کلی براشون کار هست در سطوح مختلف. ولی مهم اینه که بتونید رزومه تون رو برای اون فیلدها قوی کنید از طریق کار تحقیقاتی مرتبط و تجربه عملی مثلا از طریق اینترنشیپ ها در طول تحصیل.
    نتیجتا اول ببینید هدف نهاییتون چیه و کدوم یکی براتون جذاب تره (آکادمیا یا صنعت). متناسب با اون تصمیم گیری کنید بهتره.
    بعدم فاند که میدن واسه مستر چرا ندن؟
    توی لیندکین توی همون سرچ بار، سرچ کنید:
    Industrial Engineering" Iran USA"
    کلا هرچی بچه های ایرانی که با بک گراند مهندسی صنایع الان آمریکا هستن رو میاره، از اونایی که پروفایلشون بیشتر شبیه علاقه مندی و بک گراند شماست سوال کنید در مورد رشته و گرایششون و بازار کار صنایع در اون ایالتی که هستن. دیگه حالا میتونید اسم ایالت رو هم بچسبونید سرش، یا کلمه گرایش و فیلدی که مورد نظرتونه رو هم اضافه کنید که نتایج سرچ محدود بشه فقط به اون دسته آدمها.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام دوستان عزیز
    من کارشناسیم از دانشگاه سراسری بابل با معدل 14.97
    ارشدم آموزش محور(بدون پایان نامه) دانشگاه الزهرا تهران با معدل 15.56
    تافل 104
    جی آر ای 163 کوانت 151 وربال 3.5 انلتیکال
    مقاله و همونجوری که گفتم پایان نامه هم ندارم...
    می خواستم ببینم با این وضع بهتره phd direct اپلای کنم و کلا مدرک ارشدم رو قید نکنم، یا به صورت عادی واسه phd اپلای کنم با قید مدرک ارشدم... برای پذیرش و فاند آمریکا امیدی هست که اصلا اقدام کنم؟ و اگر هست چه دانشگاه هایی شانس بیشتری دارم؟

خیلی خیلی ممنون از کمکتون دوستان

Junior Member

سلام دوستان. با عرض معذرت بخاطر اینکه شاید سوالم کمی بی ربط به بحث باشه اما واقعیتش هیچ جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم.
    من امسال کنکور دادم و رتبه م جوری اومد که مهندسی صنایع هم دانشگاه شریف و هم تهران میتونم قبول بشم اما موندم کدوم رو انتخاب کنم.
    واقعیتش من آدمی نیستم که خرخونی کنم و کل زندگیم رو روی درسم بزارم و برای کنکور هم فقط 8 ماه خوندم 8 ماهی که خیلی واسم سخت گذشت.
    اصلا هدفم از خوندن برای کنکور قبولی توی یه دانشگاه تهران بود که بتونم به زندگی و کارهای جانبی که تو ذهنم دارم برسم. اما اینطور هم نیست که کلا درس رو بزارم کنار بلکه نمیخام همه زندگیم رو وقف درس کنم.
    قصد اپلای کردن هم دارم اما نه اونطور که از همین الان براش برنامه ریزی کرده باشم.
    مسئله مهم برای من جو دانشگاه و دانشجو هاست. چون فضای بسته و بدون تفریح و دانشجوهایی که همش سرشون تو درسه رو اصلا نمیتونم تحمل کنم.
    الان موندم کدوم یکی از این دو دانشگاه رو انتخاب کنم که هم زندگی دانشجویی واسم سخت نگذره هم آینده م به خطر نیفته. چون میگن شریف هم از لحاظ سطح علمی و امکان اپلای خیلی بهتره.
    میدونم تا حدی قضیه هم خدا و هم خرما رو خواستنه ولی اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین؟
    2 روز بیشتر هم به مهلت انتخاب رشته نمونده. ممنون میشم راهنماییم کنین.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط Atilak97 نمایش پست ها
    سلام دوستان. با عرض معذرت بخاطر اینکه شاید سوالم کمی بی ربط به بحث باشه اما واقعیتش هیچ جای دیگه ای رو پیدا نکردم که سوالمو مطرح کنم.
    من امسال کنکور دادم و رتبه م جوری اومد که مهندسی صنایع هم دانشگاه شریف و هم تهران میتونم قبول بشم اما موندم کدوم رو انتخاب کنم.
    واقعیتش من آدمی نیستم که خرخونی کنم و کل زندگیم رو روی درسم بزارم و برای کنکور هم فقط 8 ماه خوندم 8 ماهی که خیلی واسم سخت گذشت.
    اصلا هدفم از خوندن برای کنکور قبولی توی یه دانشگاه تهران بود که بتونم به زندگی و کارهای جانبی که تو ذهنم دارم برسم. اما اینطور هم نیست که کلا درس رو بزارم کنار بلکه نمیخام همه زندگیم رو وقف درس کنم.
    قصد اپلای کردن هم دارم اما نه اونطور که از همین الان براش برنامه ریزی کرده باشم.
    مسئله مهم برای من جو دانشگاه و دانشجو هاست. چون فضای بسته و بدون تفریح و دانشجوهایی که همش سرشون تو درسه رو اصلا نمیتونم تحمل کنم.
    الان موندم کدوم یکی از این دو دانشگاه رو انتخاب کنم که هم زندگی دانشجویی واسم سخت نگذره هم آینده م به خطر نیفته. چون میگن شریف هم از لحاظ سطح علمی و امکان اپلای خیلی بهتره.
    میدونم تا حدی قضیه هم خدا و هم خرما رو خواستنه ولی اگه شما جای من بودین کدوم رو انتخاب میکردین؟
    2 روز بیشتر هم به مهلت انتخاب رشته نمونده. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    نترسید... هر دو خیلی خوبند... بچه های هر دو دانشگاه اگه با سهمیه و تقلب و غیره نیومده باشن تقریباً همگی بچه های بسیار باهوشی هستند. به هر حال دانشگاه شریف شاهِ دانشگاههای صنعتی ایرانه و اگه قصد گرفتن پذیرش دارید درنگ نفرمایید. دانشگاه تهران در دوره فوق لیسانس یک مستر مشترک در مهندسی صنایع/مکانیک با مدرسه عالی مهندسی Arts et Métiers (ENSAM ParisTech) که من درش تحصیل می کردم داره... ولی اگه قصدتون امریکا و کاناداست شریف باز بهتره

Junior Member

سلام دوستان
    من الان ترم 5 صنایع هستم
    دانشگاه غیرانتفاعی قم با معدل 16.5
    میتونم برای آلمان پذیرش بگیرم با اینکه مدرک لیسانسمو ندارم؟؟
    یا اصلا میشه از اول اونجا شروع کرد برای لیسانس؟؟

ممنون میشم جواب بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)