صفحه 24 از 26 نخستنخست ... 14151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک، مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط azam1358 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    من سوالی داشتم که در تاپیک تغییر رشته پرسیدم . اما وقتی تمام صفحات این تاپیک رو مطالعه کردم دیدم موضوعم به اینجا هم مربوط میشه
    از دوستان ممنونم که وقت صرف می کنن و راهنمایی می فرمایند.
    شرایط بنده بصورت ذیل است :
    1-لیسانس مهندسی شمی از شریف با معدل 13.89 سال 1383 هستم.
    2-سابقه کار 14 سال در زمینه های مدیریت از جمله مدیر کنترل کیفیت -مدیر تضمین کیفیت (سیستمها و روشها ) -مدیر مهندسی (تحقیق و توسعه ) و در آخر کارشناس تحقیق و توسعه در مورد ارزان سازی کامپاند برای قطعات خودرویی را دارم .
    سوال واضح من این است که با توجه به اینکه در این تاپیک خوندم که برای ادامه تحصیل در رشته صنایع سابقه کار مهم است و می تونه نقش مثبتی داشته باشه مخصوصا برای برخی از دانشگاهها ، آیا من شانسی دارم تا در رشته صنایع مشغول به تحصیل بشم .(البته با فرض داشتن نمره تافل و جی آر ای ) البته چند سال پیش امتحان دادم و اکسپایر شده .
    با فاند یا فاند نصفه و نیمه .
    با سپاس فراوان از دوستان محترم
    بله دوست عزیز، با نمره تافل و جی آر ای مناسب و این سابقه کار خوبی که مطرح کردید، چرا که نه.

Junior Member

سلام دوستان چند تا سوال داشتم ازتون
    اولا بگم که بنده مشغول به تحصیل در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی شریف ورودی 96 هستم .
    حقیقتش جدیدا به دیتا ساینس علاقه مند شدم و خودم موازی با درسم دارم مباحثش رو پیش میبرم و اما سوالاتی که داشتم :
    1- آیا امکان اپلای برای این رشته با توجه به رشته تحصیلیم که صنایع هست وجود داره؟
    2- با چه معدلی امکانش هست و برای چه دانشگاه هایی؟
    3- در کل اپلای برای رشته های مرتبط با مهندسی صنایع با چه معدلی ممکن هست و با چه معدلی چه دانشگاه هایی میشه قبول شد؟
    4- آیا سابقه کار هم میتونه توی روزمه تاثیر مثبت خوبی داشته باشه؟
    تشکر فراوان

Junior Member amirsinafar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Master Degree

سلام و درود به همه دوستان عزیز و هم رشته ای ها
    کارشناسی مهندسی صنایع با معدل 14 از دانشگاه آزاد تهران جنوب
    کارشناسی ارشد صنایع - صنایع با معدل 18.5 از دانشگاه آزاد شهریار
    7 سال سابقه کاری در زمینه کیفیت، سیستم ها و روش ها و استراتژی دارم
    یک مقاله ISI هم دارم.
    1.به نظر شما با این رزومه می تونم برای ارشد زنجیره تامین یا مدیریت پروژه اقدام کنم؟
    2.کدام دانشگاههارو در کشور کانادا پیشنهاد می کنید ؟
    3. آیا کشورهای دیگه هم هستن و کجا می تونم با هزینه کمتر تحصیل کنم تو این رشته ها و بعدش کار پیدا کنم و اقامت اون کشور و بگیرم؟
    ممنونم از اینکه کمکم می کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط milad96 نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال داشتم ازتون
    اولا بگم که بنده مشغول به تحصیل در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی شریف ورودی 96 هستم .
    حقیقتش جدیدا به دیتا ساینس علاقه مند شدم و خودم موازی با درسم دارم مباحثش رو پیش میبرم و اما سوالاتی که داشتم :
    1- آیا امکان اپلای برای این رشته با توجه به رشته تحصیلیم که صنایع هست وجود داره؟
    2- با چه معدلی امکانش هست و برای چه دانشگاه هایی؟
    3- در کل اپلای برای رشته های مرتبط با مهندسی صنایع با چه معدلی ممکن هست و با چه معدلی چه دانشگاه هایی میشه قبول شد؟
    4- آیا سابقه کار هم میتونه توی روزمه تاثیر مثبت خوبی داشته باشه؟
    تشکر فراوان
    سلام..

1- بله هست.. اگه میخواین تو همین حوزه ادامه بدید بهتره خروجی های (مقاله) مرتبط با این موضوع رو هم داشته باشید که نشون دهنده علاقه شما باشه.
    2- هرچی بیشتر بهتر.. هرچی معدلتون بهتر باشه دانشگاه بهتری میتونید پذیرش بگیرید و دستتون برای انتخاب دانشگاه و رشته مورد علاقه تون بازتر خواهد بود.
    3- ارجاع به پاسخ بالا. بنظرم برای دانشگاه های تاپ به معدل 18 به بالا فکر کنید.
    4- نه به اندازه سایر پارامترها، چون شما میخواید برای دکتری اقدام کنید. دکتری هم یه دوره تحصیلی و با محوریت تحقیق هست. پس معدل و مقاله (و برای امریکا زبان) مهمترین عوامل هستن. شنیدم تک و توک بعضی دانشگاه ها به سابقه کار اهمیت میدن ولی تعدادشون اندکه.

Junior Member amirsinafar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Master Degree

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsinafar نمایش پست ها
    سلام و درود به همه دوستان عزیز و هم رشته ای ها
    کارشناسی مهندسی صنایع با معدل 14 از دانشگاه آزاد تهران جنوب
    کارشناسی ارشد صنایع - صنایع با معدل 18.5 از دانشگاه آزاد شهریار
    7 سال سابقه کاری در زمینه کیفیت، سیستم ها و روش ها و استراتژی دارم
    یک مقاله ISI هم دارم.
    1.به نظر شما با این رزومه می تونم برای ارشد زنجیره تامین یا مدیریت پروژه اقدام کنم؟
    2.کدام دانشگاههارو در کشور کانادا پیشنهاد می کنید ؟
    3. آیا کشورهای دیگه هم هستن و کجا می تونم با هزینه کمتر تحصیل کنم تو این رشته ها و بعدش کار پیدا کنم و اقامت اون کشور و بگیرم؟
    ممنونم از اینکه کمکم می کنید.
    سلام دوستان گرام. متوجه هستم که مکنه پاسخ بنده در پست های قبلی باشه و شرط اول در هر فرومی مطالعه هست ...
    اما با توجه به تغییرات قوانین و ... می خواستم دوستانی که دارای تجربه هستند بهم کمک کنن در این مورد.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام..

1- بله هست.. اگه میخواین تو همین حوزه ادامه بدید بهتره خروجی های (مقاله) مرتبط با این موضوع رو هم داشته باشید که نشون دهنده علاقه شما باشه.
    2- هرچی بیشتر بهتر.. هرچی معدلتون بهتر باشه دانشگاه بهتری میتونید پذیرش بگیرید و دستتون برای انتخاب دانشگاه و رشته مورد علاقه تون بازتر خواهد بود.
    3- ارجاع به پاسخ بالا. بنظرم برای دانشگاه های تاپ به معدل 18 به بالا فکر کنید.
    4- نه به اندازه سایر پارامترها، چون شما میخواید برای دکتری اقدام کنید. دکتری هم یه دوره تحصیلی و با محوریت تحقیق هست. پس معدل و مقاله (و برای امریکا زبان) مهمترین عوامل هستن. شنیدم تک و توک بعضی دانشگاه ها به سابقه کار اهمیت میدن ولی تعدادشون اندکه.
    سلام خیلی ممنون بابت پاسخ خوبتون ولیکن بنده برای کارشناسی ارشد میخوام اقدام کنم نه دکتری با این تفاسیر آیا پاسخ هاتون تغییری می کنن ؟ و چه تغییری؟
    ممنون موفق باشید

Junior Member

با سلام و احترام، دوستان بسیار ممنون میشوم اگر در زمینه نظرتان رو بفرمایید:
    بنده فارغ التحصیل کارشناسی صنایع-صنایع از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 18.38 به عنوان رتبه اول هستم.
    کارشناسی ارشد را با معدل 17.63 از دانشگاه شریف فارغ التحصیل شده ام
    یک مقاله ISI در یک ژورنال با IF بالا دارم
    سطح زبانم خوب هست به نوعی که میدونم حتما ایلتس بالای 7.0 میگیرم.
    دو سال در یک شرکت معتبر در زمینه ERP کار کردم.
    حالا می خواستم بدونم با این اوصاف برای چه دانشگاه هایی شانس دارم و اینکه رشته های به روز مرتبط با صنایع توی دانشگاه های کانادا چی هستن
    سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع دانشگاه آزاد

سلام من می خوام برای ارشد رشته صنایع در کشور آلمان اپلای کنم نمی دونم چه گرایشی خوبه و اصلا اونجا با چه عنوانی این رشته را میشناسن من بین رشته های مهندسی تو سایت www.study-in.de سرچ کردم ندیدم عنوان صنایع را لطفا منو راهنمایی کنین. ممنونم

سلام
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه علم و صنعت : معدل 13.83
    ارشد مدیریت اجرایی (EMBA) دانشگاه تهران : معدل 15.85
    در حال حاضر دانشجوی ترم یک مقطع دکتری رشته مدیریت راهبردی دانشگاه تهران
    هیچ مقاله ای ندارم . نمره زبان در حال حاضر ندارم و درحال خوندن هستم . بین مستر مجدد مهندسی صنابع یا MBA ، و PHD رشته مدیریت برای ادامه تحصیل مردد هستم . اولویت بنده برای انتخاب دانشگاه و کشور دردرجه اول وجود پوزیشن برای کار و در درجه دوم شرایط اقامت و زندگی هست . با توجه به شرایط بنده چه راهی رو پیشنهاد می کنید که کمترین هزینه و ترجیحا فاند داشته باشم ؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید .

Junior Member

سلام خسته نباشید
    من کارشناسی با معدل 16 و خورده ای صنایع علم و صنعت میخونم. و میخوام واسه ارشد اپلای کنم.چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین:
    برای اینکه بتونم اپلای کنم و فاند بگیرم باید مقاله هم داشته باشم یا نه؟یا میشه یه ایلتس خوب کفایت کنه؟
    و اینکه چه گرایش هایی برای ارشد مناسب تره و بهتر میشه اپلای کرد؟
    با این معدل شانسی برای آمریکا دارم یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)