صفحه 3 از 26 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط saaghar نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.برای فوق و دکترا پیوسته فاند می دن؟
    Yes, your chance will be higher significantly
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bmirzaee3000 نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی ارشد صنایع میخونم واسه رشته مهندسی مکانیک گرایش مدیریت دانشگاه وین درخواست فرستادم و نتیجه اش هنوز نیومده ولی دانشگاه به من گفت مهندس صنایع میتونه در این رشته ادامه تحصیل بده
    یعنی زیاد به عنوان رشته توجه نمی شه؟مثلا ممکنه من با کارشناسی صنایع و کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی بتونم واسه مدیریت پروژه پذیرش بگیرم؟اصلا آلمان همچین رشته ای(دکترا صنایع گرایش مدیریت پروژه) داره؟ممنون.

Junior Member

سلام
    میخواستم اگر میشه یکی منو راهنمایی کنه.من من دانشجوی ترم 7 صناییع دانشگاه تهرانم و تا حالا در زمینه یsustainable energy کار کردم که یک مقاله submit کردم ویک مقاله ی پذیرفته شده در کنفرانس ونکوور کانادا دارم همچنین 3 مقاله در کنگره ی داخلی دارم.همینطور در حال نوشتن یک کتاب با استادم در همین زمینه هستم.اما مشکلم معدلمه که 14 هستش هنوز هم تافل ندادم و میخوام واسه کانادا یا اروپا یا استرالیا اقدام کنم و به scholarship هم نیاز دارم من بیخیال آمریکا شدم چون دیگه پول GRE ندارم که بدم و نمیدونم که باید چکار کنم به چه دانشگاهی در چه سطحی درخواست بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط poui نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم اگر میشه یکی منو راهنمایی کنه.من من دانشجوی ترم 7 صناییع دانشگاه تهرانم و تا حالا در زمینه یsustainable energy کار کردم که یک مقاله submit کردم ویک مقاله ی پذیرفته شده در کنفرانس ونکوور کانادا دارم همچنین 3 مقاله در کنگره ی داخلی دارم.همینطور در حال نوشتن یک کتاب با استادم در همین زمینه هستم.اما مشکلم معدلمه که 14 هستش هنوز هم تافل ندادم و میخوام واسه کانادا یا اروپا یا استرالیا اقدام کنم و به scholarship هم نیاز دارم من بیخیال آمریکا شدم چون دیگه پول GRE ندارم که بدم و نمیدونم که باید چکار کنم به چه دانشگاهی در چه سطحی درخواست بدم
    سلام، سئوالاتت خیلی کلی هست و شاید اگه یکم دانشکاه ها رو بیشتر سرچ کنی اطلاعات بیشتری خودت بتونی پیدا کنی.... اما در واقع سئوالت اینجا دقیق معلوم نیست چیه.... شما اینجوری که نوشتی ریسرجت به عنوان یه دانشجوی لیسانس خیلی خوبه و کاملا میتونه معدلت رو بپوشونه و اگر هم نمره تافل یا ایلتس خوب بگیری حتما شنس خیلی خوبی خواهی داشت. در اروپا هلند به نظر من بهترین اپسن هستش. کانادا هم که دانشگاهاش لیستش رو پیدا کن و یگکی یکی چگ گن ببیین توی کدومش استاداش تحقیقاتی که تو دوست داری رو انجام میدن. در ضمن فراموش نکن که خیلی از تحقیقات مهندسی صنایع با موضوعات مدیریت و بیزینس یکی هستش.... بنابراین حتما بیزینس اسکولها رو هم در نظر بگیر و سرچ کن. باز هم اگه سئوال بود بگو.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برنامه ریزی شهری - آزاد مشهد

سلام برای رشته مهندسی صنایع توی دانشگاه پلی تکنیک کسی هست بدونه استاداش چطورین؟واسه دکترا میخوام اپلای کنم

Junior Member

پیش فرض تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام دوستان
    من هم دانشجوی ترم چهارم صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری هستم و دارم رو پایان نامه کار می کنم. دوست دارم واسه دکترا فوند بگیرم. خوشحال میشم اگه دوستان اطلاعاتشون رو در این مورد به اشتراک بگذارند.
    ویرایش توسط Olympia : March 24th, 2013 در ساعت 06:35 PM

Member nobuddy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE @ IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinbz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هم دانشجوی ترم چهارم صنایع - مدیریت سیستم و بهره وری هستم و دارم رو پایان نامه کار می کنم. دوست دارم واسه دکترا فوند بگیرم. خوشحال میشم اگه دوستان اطلاعاتشون رو در این مورد به اشتراک بگذارند.
    درود بر شما،

دوست عزیز، اصل وجودی این سایت و همه این صفحات فقط و فقط به اشتراک گذاشتن اطلاعات، کمک و راهنمایی همدیگر هست.

شما خیلی کلی گفتید، اصلا بیان نکردید که مساله شما چی هست. اما مطمئن باشد اگه موضوع یا مساله ای داشتید، می تونید با جستجو در قسمت های مربوطه جواب خیلی از سوالات یا ابهام های خودتون پیدا کنید، و اگه جوابی پیدا نکردید مساله خودتون در قسمت مربوطه بیان کنید، هر کس در حد دانش و تجربه به شما کمک خواهد کرد.

موفق باشید
    ویرایش توسط Olympia : March 24th, 2013 در ساعت 06:45 PM

Junior Member

من از مدیران سایت و دوستانی که با فرایند اپلای اشنایی دارند میخواستم کمکم کنند:
    کارشناسی: مهندسی صنایع-دانشگاه علم و صنعت-معدل 17.08
    ارشد: دانشگاه شریف-(در حال حاضر ترم 2)
    مقاله : 3 مقاله isi
    تافل ندارم
    با توجه به این رزومه چه جایی برای اپلای مناسب تره؟ برای من میزان فاند از درجه اهمیت بیشتری برخروداره و همچنین ترجیح میدم دانشگاهی برم که نیازی به آزمون GRE نداشته باشه...چون حوصله درد سر رفتن به خارج برای آزمون دادن رو ندارم
    با تشکر
    ویرایش توسط Olympia : March 27th, 2013 در ساعت 10:53 AM دلیل: تغییر عنوان پست به عنوان تاپیک کنونی

بستگی به مقالاتت داره توی چه حوزه ای هستن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosal92 نمایش پست ها
    من از مدیران سایت و دوستانی که با فرایند اپلای اشنایی دارند میخواستم کمکم کنند:
    کارشناسی: مهندسی صنایع-دانشگاه علم و صنعت-معدل 17.08
    ارشد: دانشگاه شریف-(در حال حاضر ترم 2)
    مقاله : 3 مقاله isi
    تافل ندارم
    با توجه به این رزومه چه جایی برای اپلای مناسب تره؟ برای من میزان فاند از درجه اهمیت بیشتری برخروداره و همچنین ترجیح میدم دانشگاهی برم که نیازی به آزمون GRE نداشته باشه...چون حوصله درد سر رفتن به خارج برای آزمون دادن رو ندارم
    با تشکر
    ویرایش توسط Olympia : March 27th, 2013 در ساعت 10:54 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط topnotch نمایش پست ها
    بستگی به مقالاتت داره توی چه حوزه ای هستن؟
    در مورد حوزه مدیریت پروژه و کاربرد تئوری های فازی در این زمینه...به صورت اخص در مورئ مدیریت ارزش حاصله
    ویرایش توسط Olympia : March 27th, 2013 در ساعت 10:54 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)