صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط btom نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من هیچ تجربه ای ندارم، ولی میخوام بگم که اگه معدل لیانستون زیر 2.5، بهتر وقتتون رو تلف نکنید برای اپلای، مگر اینکه واقعا مقاله های تاثیر گذار داشته باشید که فکر کنم تو ایران استادها هم چنین مقاله هایی ندارن.

من امسال اپلای کردم، تقریبا دانشگاه های سطح پایین مهندسی رو، به غیر از یکی، همشون بالای 100 بودم، یعنی خیلی داغون.
    لیسانسم از صنعتی اصفهان با معدل 13.99. چیزی که هست اونا اصلا نمیدونستن صنعتی اصفهان کجا هست و اینکه معدل 13 صنعتی اصفهان کم کم 16 تهران و امیر کبیر .
    فوق هم دانشگاه تهران معدل 17.79
    نمره تافل 97
    جی آر ای هم: وربال 150و کوانت 167 و آنالیتیکال 3
    1 مقاله ای اس ای داشتم و یه علمی پژو هشی.
    دانشگاه هایی که اپلای کردم برای مهندسی صنایع:
    USF
    UCF
    Wayne State
    Northeastern
    Arkansas
    همشون در واقع ریجکت کردن.
    الانم دنبال پروژه کسری خدمتم که برم خدمت.
    متاسفانه خیلی از بچه های دانشگاه ازادی رو دیدم که با معدل 15-16 لیسانس به راحتی تونستن از این دانشگاهها پذیرش با فاند بگیرن!یکیشون که لیسانس و ارشد هر دو ازاد بود با معدل 17-18 با جی ار ای متوسط رو به پایین و تافل 80 !
    من با نظر شما موافقم. برای تائید حرفهام هم یه نمونه واضح که دانشگاهnus سنگاپور و رنک 17 داره رو مثال میزنم که فقط کافیه برین تو فرومشون و ببینین کیا رو پذیرش دادن!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alinina نمایش پست ها
    متاسفانه خیلی از بچه های دانشگاه ازادی رو دیدم که با معدل 15-16 لیسانس به راحتی تونستن از این دانشگاهها پذیرش با فاند بگیرن!یکیشون که لیسانس و ارشد هر دو ازاد بود با معدل 17-18 با جی ار ای متوسط رو به پایین و تافل 80 ! من با نظر شما موافقم. برای تائید حرفهام هم یه نمونه واضح که دانشگاهnus سنگاپور و رنک 17 داره رو مثال میزنم که فقط کافیه برین تو فرومشون و ببینین کیا رو پذیرش دادن!!!!!
    سلام آره دیگه، متاسفانه این اپلا خیلی معیار های استاندارد نداره و گویاه تحت هیچ شرایطی جی آر ای بالا جای معدل رو نمیپوشونه. کاش حد اقل دانشگاه های برتر ایران( مثل شریف و پلی تکنیک و بهشتی و علم و صنعت و تهران و صنعتی اصفهان و شیراز و فردوسی و تبریز) یکیم بیشتر وجه بین المللی پیدا کنن تا حق بچه هاشون ضایع نشه. نمیدونم. من که خیلی زحمت کشیدم هم برا فوق هم برا زبان و سر آخر نتیجه نداد و احتمالا بعد از 7 سال مهندسی خوندن باید برم دانشکده آمار ، اونم یه رشته جدید که اصلا معلوم نیست مدرکش ارزش داره یا نه...! من با همین معدل پایین لیسانس به خیلی از بچه های ارشد درس دادم یا تو پروژه هاشون کمکشون کردم، کسایی که خیلی هم ادعا داشتند و معدل هاشون بالای 17 بود، ولی that's the way it is. انشا الله همه موفق باشندو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام منم دنبال اپلای واسه ارشد آمریکام الان درسمو تموم کردم...میشه بیشتر توضیح بدی که چیکار کردی؟

Junior Member

سلام دوستان
    من ليسانس صنايع دارم از دانشگاه آزاد با معدل 13 . آيلتس 6.5 هم دارم و از فارغ التحصيلي من 10 سالي ميگذره . سوابق كاري خيلي خوبي تو رشته صنايع ، كنترل پروژه و برنامه ريزي دارم .چقدر شانس دارم براي اقدام فوق ليسانس با مقداري فاند ؟اگر امسال فوق 2ساله قبول بشم دانشگاه آزاد يا پيام نور چطور ؟ پيام نور رو قبول دارند ؟ دوستان چه نظري در خصوص ادامه تحصيل من تو مقطع فوق دارند ؟

Junior Member

سلام دوستان

من لیسانس صنایع دانشگاه تبریزم با معدل 16.01 ، یه کنفرانس دارم + یه ژورنال داخلی + یه آی اس آی سابمیت ، هنوز تافل ندادم ولی حتما باید بالای 90 بگیرم ، از هر کی که میشناختم تو آمریکا ارشد صنایع بوده پرسیدم گفتن به ارشدا فاند نمیدن ، دنبال اینم که بدونم با این رزومم تو آمریکا از کدوم دانشگاها شانس دارم اپلای با فاند( TA OR RA...) بگیرم ؟ به نظرتون مستقیم PHD اپلای کنم یا همون مستر ؟

پیشاپیش ممنونم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mandana67 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من لیسانس صنایع دانشگاه تبریزم با معدل 16.01 ، یه کنفرانس دارم + یه ژورنال داخلی + یه آی اس آی سابمیت ، هنوز تافل ندادم ولی حتما باید بالای 90 بگیرم ، از هر کی که میشناختم تو آمریکا ارشد صنایع بوده پرسیدم گفتن به ارشدا فاند نمیدن ، دنبال اینم که بدونم با این رزومم تو آمریکا از کدوم دانشگاها شانس دارم اپلای با فاند( TA OR RA...) بگیرم ؟ به نظرتون مستقیم PHD اپلای کنم یا همون مستر ؟

پیشاپیش ممنونم
    مستقیم PHD
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط arman33 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ليسانس صنايع دارم از دانشگاه آزاد با معدل 13 . آيلتس 6.5 هم دارم و از فارغ التحصيلي من 10 سالي ميگذره . سوابق كاري خيلي خوبي تو رشته صنايع ، كنترل پروژه و برنامه ريزي دارم .چقدر شانس دارم براي اقدام فوق ليسانس با مقداري فاند ؟اگر امسال فوق 2ساله قبول بشم دانشگاه آزاد يا پيام نور چطور ؟ پيام نور رو قبول دارند ؟ دوستان چه نظري در خصوص ادامه تحصيل من تو مقطع فوق دارند ؟
    سلام،از زمان فارغی حداکثر باید 4 سال گذشته باشه عزیز،فوق رو سعی کن اینجا بخونی اونم نه پیام نور وآزاد،سعی کن دولتی باشه که با استادای سطح بالاتری کارکنی
    در ضمن اگه تا زمان فارغاتحصیلیت 35 ساله میشی اصن اقدام نکن که نه تنها فاند نمیدن پذیرش هم نمیدن
    بنظرمن که فوق رو اینجا بخون و برای کار برو اونور یعنی برای ویزای کار اقدام کن با یه وکیل خوب
    موفق باشی

سلام
    من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور با معدل 14 هستم متاسفانه با شرایط بد پیام نور معدل بالا واقعا مشکله ...در حال حاضر ارشد تربیت مدرس می خونم
    معدل ارشد مهمه یا لیسانس ؟ می تونم با معدل بالای ارشد جبرانش کنم؟ برای امریکا می خوام اقدام کنم
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sannyen نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل دانشگاه پیام نور با معدل 14 هستم متاسفانه با شرایط بد پیام نور معدل بالا واقعا مشکله ...در حال حاضر ارشد تربیت مدرس می خونم
    معدل ارشد مهمه یا لیسانس ؟ می تونم با معدل بالای ارشد جبرانش کنم؟ برای امریکا می خوام اقدام کنم
    ممنون
    هر دو مقطع مهم است اما برای امریکا گاهاً لیسانس نقشش مهمتر است. اما با نمره جی ار ای و نمره تافل بالا میتونی پوشش بدی.

Junior Member

سلام...
    من لیسانس صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 14.96 دارم .فارغ التحصیل سال 90...برای زبان اگر وقت بذارم میتونم برسونم (دوره های تافل رو تموم کردم) ،زبان فرانسه رو تا حدی آشنایی دارم ...فاند برام مهمه و یه جورایی بدون فاند نمیتونم به رفتن فکر کنم.....با این شرایط میتونم پذیرش بگیرم و چه دانشگاه هایی و کدوم کشورها...
    ممنون....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)