صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1988 نمایش پست ها
    سلام...
    من لیسانس صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 14.96 دارم .فارغ التحصیل سال 90...برای زبان اگر وقت بذارم میتونم برسونم (دوره های تافل رو تموم کردم) ،زبان فرانسه رو تا حدی آشنایی دارم ...فاند برام مهمه و یه جورایی بدون فاند نمیتونم به رفتن فکر کنم.....با این شرایط میتونم پذیرش بگیرم و چه دانشگاه هایی و کدوم کشورها...
    ممنون....
    سلام
    به نظرم بهتر شما در ایران فوق با معدل بالا بگیرید و تو این مدت مقاله، امتحان تافل و جی آر ای رو بدین بعد به فکر رفتن باشید البته اگه توانایی مالی 700 یورو در ماه را داشته باشید برید آلمان که اکثرا شهریه ندارند و راحت پذیرش می دن
    بابام همیشه می گه: تو زندگی هیچی نمیشی، فکر کنم بابام راست می گه
    اگر میلیمتری ناامید بشی، کیلومتری به فنا رفتی!(بزرگان فروم)

Junior Member

سلام. من کارشناسی باهنر کرمان بودم با معدل 17. الآنم ترم 2 ارشدم با معدل فعلی 17.5. میخوام ببینم با توجه به دانشگاهام و معدلم برای چه جاهایی امکان فاند گرفتن دارم. حدود چه نمره تافل و جی آر ای باید بگیرم و آیا مقاله و توصیه نامه استاد برای پذیرش مهمتره یا معدل؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mparazit نمایش پست ها
    سلام. من کارشناسی باهنر کرمان بودم با معدل 17. الآنم ترم 2 ارشدم با معدل فعلی 17.5. میخوام ببینم با توجه به دانشگاهام و معدلم برای چه جاهایی امکان فاند گرفتن دارم. حدود چه نمره تافل و جی آر ای باید بگیرم و آیا مقاله و توصیه نامه استاد برای پذیرش مهمتره یا معدل؟ ممنون
    شانس بسیار خوبی دارید، اگر بتونید نمر هتافل بالای 90 و همچنین نمره GRE بالای 310 در اسکیل جدید رو کسب نمایید برای امریکا شانس خوبی دارید. مهندسی صنایع در اروپا کمی دوره اش محدوده و به سختی پیدا میشه اما برای امریکا و کانادا و استرالیا شانستون بالاست. مهمترین فاکتورها در ارزیابی اولیه معدل و نمرات زبان و ی=سایر مدارک شماست سپس توصیه نامه هر چند بوده که توصیه نامه از یک استاد معروف متقاضی رو با ضعیف بودن رزومه پذیرش کرده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

سلام.
    به نظر من اگه یه نمره GRE خیلی خوب بیارید معدل لیسانستون رو پوشش می ده و می تونید از یکی از دانشگاه های متوسط آمریکا پذیرش بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی شهید بهشتی

سلام، من دانشجوی لیسانی مدیریت صنعتی دانشگاه شهید بهشتی هستم. با معدل 16/70 امسال فارغ التحصیل شدم. الان دارم 3 ماهه برای TOEFL میخونم و قصد دارم GRE هم امتحان بدم مهر و آبان امسال. سطح زبانم خوبه و میدونم تافل بالای 90 میارم. من تو دبیرستان رشته ی ریاضی بودم. مشکلی که الان دارم اینه که با وجود علاقه به مدیریت بخاطر هزینه های سنگین Business school ها میخوام برای ارشد صنایع بخونم. حتما هم نیاز دارم فاند یا اسکالرشیپ بگیرم. من با حجم بسیار زیادی از اطلاعات روبرو هستم و نمی دونم از کجا شروع کنم. هدفم هم آمریکا یا کاناداست. اولا من شانس گرفتن بورسیه دارم؟ ثانیا از کجا بفهمم کجا به من بورسیه میدن؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط haniehktn نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی لیسانی مدیریت صنعتی دانشگاه شهید بهشتی هستم. با معدل 16/70 امسال فارغ التحصیل شدم. الان دارم 3 ماهه برای TOEFL میخونم و قصد دارم GRE هم امتحان بدم مهر و آبان امسال. سطح زبانم خوبه و میدونم تافل بالای 90 میارم. من تو دبیرستان رشته ی ریاضی بودم. مشکلی که الان دارم اینه که با وجود علاقه به مدیریت بخاطر هزینه های سنگین Business school ها میخوام برای ارشد صنایع بخونم. حتما هم نیاز دارم فاند یا اسکالرشیپ بگیرم. من با حجم بسیار زیادی از اطلاعات روبرو هستم و نمی دونم از کجا شروع کنم. هدفم هم آمریکا یا کاناداست. اولا من شانس گرفتن بورسیه دارم؟ ثانیا از کجا بفهمم کجا به من بورسیه میدن؟ ممنون
    شما تنها راهش اینه که پس از گرفتن همه مواردی که بهش اشاره کردی باید به وب سایت دانشگاهها سر بزنی تا اونجا که اطلاع دارم در امریکا سه مرتبه در سال دانشجو میگیرن، و باید وب سایت دانشگاه رو چک کنی و اون حداقل ها رو که در سایت دانشگاه نوشته رو داشته باشی سپس میتونی مطمئن باشی شما رو پذیرش + اگر هم برای فاند اقدام کرده باشی با فاند بهت خبر میدن. چون برای فوق لیسانس میخوای اقدام کنی و از اونجایی که فاند برای این مقطع محدوده پس باید جوری رزومه خودتو با نمرات زبان و GRE بالا تقویت کنی.

Junior Member

سلام دوستان
    کارشناسی صنایع علم و صنعت با معدل 17.40 و کارشناسی ارشد صنایع علم و صنعت با معدل 18.80 هستم. برای پاییز سال دیگه می خوام اقدام کنم. کارمم درحدیه که به شدت درگیر زبانم و زبانم در حد تافل قویه.فعلا مقاله ای هم ندارم. تو این 1 سال هم میخوام برای GRE و تافل وقت میذارم.
    میخواستم بپرسم آیا شانس گرفتن فول فاند دانشگاهای رنک بالای آمریکا رو دارم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ManHatan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کارشناسی صنایع علم و صنعت با معدل 17.40 و کارشناسی ارشد صنایع علم و صنعت با معدل 18.80 هستم. برای پاییز سال دیگه می خوام اقدام کنم. کارمم درحدیه که به شدت درگیر زبانم و زبانم در حد تافل قویه.فعلا مقاله ای هم ندارم. تو این 1 سال هم میخوام برای GRE و تافل وقت میذارم.
    میخواستم بپرسم آیا شانس گرفتن فول فاند دانشگاهای رنک بالای آمریکا رو دارم؟
    شما که اوضاع تحصیلیت عالیه اما اگر نمره جی ار ای بالای 320 بگیری شاید بتونی بدون مقاله فاند در خور توجه ای بگیری. البته نظر قطعی با استاده.

پیش فرض پاسخ : اپلای کردن برای فوق بهتر جواب می ده یا دکترا

سلام دوستان. نمی دونم سوالم رو جای درستی میپرسم یا نه؟ (اگر نه، بگید تا جابجاش کنم)
    من لیسانس کامپیوترم از دانشگاه آزاد. 8 سال سابقه کار دارم. میخوام فراگیر پیام نور ارشد صنایع بخونم و بعدش اگه امکانش باشه واسه دکتری (اونور آب)اقدام کنم.
    درحال حاضر تافل 80 دارم و امکان کمی برای گرفتن پذیرش برای فوق دارم مخصوصن که فاند هم مهمه اما توی مستر امکانش کمه.
    از طرفی میتونم 7 یا 8 ماه وقت بزارم IELTS 6 یا 7 بگیرم و برای ویزای اسکیل ورکر برای استرالیا اقدام کنم و 1 تا 2 سال صبر کنم.
    توی این دوراهی موندم که کدومش رو انجام بدم. ادامه تحصیل رو بیشتر دوست دارم اما اینکه با مدرکی که از پیام نور بگیرم و ... ایا میتونم به گرفتن پذیرش دکتری امیدوار باشم؟
    در ضمن متاهل هم هستم.
    اگر دوستان نظری در این مورد دارن خوشحال میشم که بنویسن.
    ساعتها را بگذارید بخوابند ، بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره ی پذیرش در رشته های مرتبط با مهندسی صنایع

سلام دوستان
    من لیسانس کامپیوتر و فوق MBA دارم. میخوام برای دکترا اقدام کنم؛ میخواستم ببینم برای دکترا در امریکا و اروپا آیا امکان پذیرش توی رشته صنایع رو دارم یا نه؟ یا حتما باید سابقه ی کاری توی فیلد خاصی رو داشته باشم و مقاله داشته باشم؟
    ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)