صفحه 7 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 251

موضوع: تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : تجربیات مهم در اپلای برای مهندسی صنایع

سلام دوستان خوبم
    من کارشناسی مهندسی صنایع باهنر کرمان خوندم با معدل 13.50
    شانس پذیرش از استرالیا دارم؟
    در ضمن برادر من اقامت استرالیا داره آیا در پذیرش من تاثیری داره؟
    ممنون میشم کمک کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sadrasafari نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبم
    من کارشناسی مهندسی صنایع باهنر کرمان خوندم با معدل 13.50
    شانس پذیرش از استرالیا دارم؟
    در ضمن برادر من اقامت استرالیا داره آیا در پذیرش من تاثیری داره؟
    ممنون میشم کمک کنید.
    نمره زبانت بالای 6.5 باشه شانس داری الته نه از دانشگاههای خوب و عالی. اما داداشت خیلی تاثیر در روند پذیرش نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    نمره زبانت بالای 6.5 باشه شانس داری الته نه از دانشگاههای خوب و عالی. اما داداشت خیلی تاثیر در روند پذیرش نداره.
    دانشگاه آدلاید و کویینزلند جز خوب و عالی هستن؟
    یعنی بیخیال ملبورن و سیدنی بشم؟

ApplyAbroad Superstar

دانشگاه آدلاید و کویینزلند جز خوب و عالی هستن؟
    یعنی بیخیال ملبورن و سیدنی بشم؟
    تو اون لیست شما باید بدونی هرچه رنک دانشگاه بالا باشه معلومه جزو عالی هاست. تو لیست شما من ادلاید و تاسمانی و unsw رو میدونم خوبه با توجه به شرایط شما. حالا خودت میتونی از وب سایت QS و TIMES
    دانشگاهاتو بررسی کن

دوستان من لیسانس صنایع-تولید صنعتی تهران جنوب دارم با معدل 14.90 مدرک زبان انگلیسی ندارم(خواهم گرفت) ولی فرانسه دارم
    میخواستم فقط بدونم کسی مثل من اصلا شانسی داره توی امریکا و کانادا و ... بتونه پذیرش بگیره ؟ رنک و دانشگاه هم مهم نیست برام (دیگه هرچی باشه از تهران جنوب که بهتر هستند)
    (البته اینو بگم من از فرانسه پذیرش هم گرفتم ولی روش نمیشه زیاد حساب کرد)

دستت درد نکنه دوستان.. واقعا ممنون
    فقط یه چیزی تو لیست SOL مهندسی صنایع هست ولی تو دانشگاهها کم رشته صنایع رو میبینم یا بهتر بگم ندیدم...
    اگه بخوای واسه اقامت اقدام کنه رشته ای مثل مدیریت پروژه که زیر شاخه ی صنایع هست حساب میشه جز sol?

ApplyAbroad Superstar

دستت درد نکنه دوستان.. واقعا ممنون
    فقط یه چیزی تو لیست SOL مهندسی صنایع هست ولی تو دانشگاهها کم رشته صنایع رو میبینم یا بهتر بگم ندیدم...
    اگه بخوای واسه اقامت اقدام کنه رشته ای مثل مدیریت پروژه که زیر شاخه ی صنایع هست حساب میشه جز sol?
    رشته مهندسی صنایع در خارج از کشور بجز در امریکا و اسیا شرق در سایر نقاط به گرایش های متنوعی اطلاق میشه که مرتبط به صنایع هستن. مانند همین مدیریت کنترل پروژه، مدیریت مهندسی، مهندسی اقتصاد، لجستیک ، تولید پیشرفته، مدیریت تولید و غیره. رشته مدیریت پروژه رشته ارتباطی بین عمران و صنایع است و شما میتونی اقدام کنی. اما بهتره برای ویزای استرالیا اشاره نکنی که در زمینه نفت و گاز کار میکردی چون جزو ریجکتی های سفارته.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    دوستان من لیسانس صنایع-تولید صنعتی تهران جنوب دارم با معدل 14.90 مدرک زبان انگلیسی ندارم(خواهم گرفت) ولی فرانسه دارم
    میخواستم فقط بدونم کسی مثل من اصلا شانسی داره توی امریکا و کانادا و ... بتونه پذیرش بگیره ؟ رنک و دانشگاه هم مهم نیست برام (دیگه هرچی باشه از تهران جنوب که بهتر هستند)
    (البته اینو بگم من از فرانسه پذیرش هم گرفتم ولی روش نمیشه زیاد حساب کرد)
    واسه کانادا که یکم معدلت کمه. اما نمیشه گفت نشدنی هست. شاید با یه نمره بالای زبان پوشش بدی. البته برای دانشگاهای صنعتی مونترال، اتاوا، لاوال که در محیط فرانسه زبانه با اون مدرک فرانسوی شانس داری. امریکا که باید GRE رو گزارش کنی. به نظرم وقتت رو برای کانادا بزار. از طرفی اگر با هزینه شخصی میخواهی اقدام کنی که هنوز شانسن خوبه. فرانسه که مهندسی صنایعش خیلی زبانزد نیست!! بجز اکولها که نمیدونم داره یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    واسه کانادا که یکم معدلت کمه. اما نمیشه گفت نشدنی هست. شاید با یه نمره بالای زبان پوشش بدی. البته برای دانشگاهای صنعتی مونترال، اتاوا، لاوال که در محیط فرانسه زبانه با اون مدرک فرانسوی شانس داری. امریکا که باید GRE رو گزارش کنی. به نظرم وقتت رو برای کانادا بزار. از طرفی اگر با هزینه شخصی میخواهی اقدام کنی که هنوز شانسن خوبه. فرانسه که مهندسی صنایعش خیلی زبانزد نیست!! بجز اکولها که نمیدونم داره یا نه!
    ممنون عزیز
    راستش فرانسه اصلا چیزی به اسم مهندسی صنایع نداره ، دیگه ته تهش گرایش لوجیستیک هست که کم هم نیست توی مقطع فوق ، کلا 3-4 تا دانشگاه هستند که دارند اون هم مهندسی صنایع نیست و واحدهای درسیشون رو نگاه کنید میبینید اصلا مثل امریکا و کانادا نیستش بیشتر سعیشون این هستش که فرد رو برای نیاز کشور(برای مثال برای کارکردن توی خط تولید پژو) بار بیارند ، من خودم اول میخواستم project management بخونم که کلا یکی دوجا داشت که من نتونستم اقدام کنم. دانشگاه های فرانسوی زبان کانادا هم به خاطر زبانشون نمیخوام برم چون خود فرانسوی ها نمیفهمند لهجه و گویش اونجا رو چه برسه به من بیچاره برای درک این مطلب همین رو بگم که کانال فرانسوی tv5 یک سریال فرانسوی زبان کانادایی رو نشون میده که تمامش رو زیرنویس میکنن
    درمورد اکول هم خیر موجود نیست این رشته یا حداقل من که اصلا ندیدم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط m3hiran نمایش پست ها
    ممنون عزیز
    راستش فرانسه اصلا چیزی به اسم مهندسی صنایع نداره ، دیگه ته تهش گرایش لوجیستیک هست که کم هم نیست توی مقطع فوق ، کلا 3-4 تا دانشگاه هستند که دارند اون هم مهندسی صنایع نیست و واحدهای درسیشون رو نگاه کنید میبینید اصلا مثل امریکا و کانادا نیستش بیشتر سعیشون این هستش که فرد رو برای نیاز کشور(برای مثال برای کارکردن توی خط تولید پژو) بار بیارند ، من خودم اول میخواستم project management بخونم که کلا یکی دوجا داشت که من نتونستم اقدام کنم. دانشگاه های فرانسوی زبان کانادا هم به خاطر زبانشون نمیخوام برم چون خود فرانسوی ها نمیفهمند لهجه و گویش اونجا رو چه برسه به من بیچاره برای درک این مطلب همین رو بگم که کانال فرانسوی tv5 یک سریال فرانسوی زبان کانادایی رو نشون میده که تمامش رو زیرنویس میکنن
    درمورد اکول هم خیر موجود نیست این رشته یا حداقل من که اصلا ندیدم
    خب اگر از این جهت میگی که من مدیریت پروژه رو کم دیدم بجز دانشگاه رجیانا و کونکوردیا که چند استاد تو research interesting area روش کار میکنند. بیشتر این گرایش در امریکا و نروژ و ژاپن و انگلیس روش خوب کار میشه. خودم چند برنامه متنوعه ازش در دانشگاههای بالا دیدم. میتونی بررسی کنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)