صفحه 11 از 54 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeeh نمایش پست ها
    سلام دوستان.ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.من پلیمر امیرکبیر خوندم و می خوام واسه کانادا apply کنم.معدلم متاسفانه پائینه.13/8 .یه سال سابقه کار مرتبط دارم که نمیدونم به دردم می خوره یا نه در پذیرش.IELTS 6.5.سایت دانشگاهها یه کم گیجم میکنه،آخر من باید واسه مهندسی شیمی apply کنم یا مواد؟میشه دو سه تا دانشگاه که رنک بالایی هم نداشته باشن ولی قابل قبول باشن تو این رشته به من معرفی کنید. پیشاپیش ممنونم
    سلام faezeeh،
    تجربه شخصی من اینه که تجربه کاری خیلی تو گرفتن پذیرش برای M.Sc موثره که حتی میتونه شرط معدل رو بی اثر کنه. من خودم لیسانس از دانشگاه آزاد داشتم البته با معدل بالای 15 ولی سابقه کار خیلی کمک کرد که بتونم از Ottawa و Western Ontario پذیرش بگیرم. توصیه میکنم شما هم تو این 2 دانشگاه و هحچنین Ryerson اول دنبال استاد مرتبط با رشته کاری یا مورد علاقه بگردید و بعد اقدام کنید. آحتمال قوی نتیجه میگیرید.
    فدرال- 38 رشته- کد رشته 9212 - ارسال مدارک به سیدنی 5 مارس 2010 - فایل نامبر اول 10 مه 2010- فایل نامبر دوم 26 سپتامبر - آغاز پراسس 23 فوریه 2012- مدیکال ۳ مارس ۲۰۱۴ - انجام مدیکال ۱۸ مارس - ارسال updateها ۱۶ آوریل و رسیدن به ورشو ۲۲ آوریل ۲۰۱۴

Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. Thomas Edison

با سلام.
    من ترم 8 مهندسی شیمی از دانشگاه تهران هستم . دو ترم دیگه وقت دارم برای کارهام . معدل 14.5 و یک ترم مشروطی ! تافل 95 . ایا شانسی برای پذیرش با فاند دارم ؟ میشه در مورد امریکا و کانادا صحبت کرد اصلا ؟! نروژ و فنلاند که دانشگاهاشون رایگانند چی ؟
    مرسی

Junior Member

سلام بچه ها
    من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دولتی اراک با معدل 18.54 و 3تا مقاله ISI با IF حدود 1.5 . 4 تا مقاله دیگه هم تو داوری دارم .واسه چه دانشگاه های شانس گرفتن بورس دارم؟؟؟؟

Banned

بچه ها کسی میدونه اسم شریف چه قدر برای دانشگاههای کانادا شناخته شدس؟ منظورم تاپاشه تورنتو یو بی سی اینا

Member
    رشته و دانشگاه
    9212

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه اسم شریف چه قدر برای دانشگاههای کانادا شناخته شدس؟ منظورم تاپاشه تورنتو یو بی سی اینا
    موسوی جان ، هم شریف رو میشناسن هم آزاد رو. تو صفحه دانشجویان graduate دانشکده مهندسی شیمی UBC میبینید که اکثر ایرانی ها از شریف و پلی تکنیک هستن
    فدرال- 38 رشته- کد رشته 9212 - ارسال مدارک به سیدنی 5 مارس 2010 - فایل نامبر اول 10 مه 2010- فایل نامبر دوم 26 سپتامبر - آغاز پراسس 23 فوریه 2012- مدیکال ۳ مارس ۲۰۱۴ - انجام مدیکال ۱۸ مارس - ارسال updateها ۱۶ آوریل و رسیدن به ورشو ۲۲ آوریل ۲۰۱۴

Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. Thomas Edison

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan90chem نمایش پست ها
    با سلام.
    من ترم 8 مهندسی شیمی از دانشگاه تهران هستم . دو ترم دیگه وقت دارم برای کارهام . معدل 14.5 و یک ترم مشروطی ! تافل 95 . ایا شانسی برای پذیرش با فاند دارم ؟ میشه در مورد امریکا و کانادا صحبت کرد اصلا ؟! نروژ و فنلاند که دانشگاهاشون رایگانند چی ؟
    مرسی
    .I think you got a good chance for the TUT in Finland. However, the competition is too rigorous in Norwegian universities such as NTNU and it is hard to predict
    In case, you get a eye-catching GRE score, together with publishing some journal papers, you can also consider the medium-ranked American universities such as Arkon. Canadian universities focus mainly on the GPA and I don't recommend you to apply for them. GL

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mousavi_66 نمایش پست ها
    The most famous North American universities such as Toronto, UBC, McGill are familiar with SUT.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi84 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دولتی اراک با معدل 18.54 و 3تا مقاله ISI با IF حدود 1.5 . 4 تا مقاله دیگه هم تو داوری دارم .واسه چه دانشگاه های شانس گرفتن بورس دارم؟؟؟؟
    You have a good graduate GPA, and good records of publications. However, these are not enough to predict your chance. It's better to mention your UGPA, test scores for a better advising.

Banned

معدل لیسانس 16.99 و دوسال اخر 17.60 از امیرکبیر و ارشد شریف با معدل 16.5 . و سه چهار تا پیپر و زبان بالای 100 میتونم از تورنتو برای دکتری پذیرش بگیرم؟ رشتم میم شیمیه

با سلام.
    به طور خلاصه اول شرایطمو می گم.
    1.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه فردوسی مشهد (جداسازی)
    2. معدل دوره ارشد 17.51
    3. IBT=95
    4. یک مقاله ISI با IF پایین در زمینه غیر از موضوع پروژه
    5. دو مقاله ISI در مراحل داوری
    6. سه مقاله داخلی
    7.GRE ندارم
    با توجه به شرایطی که گفتم در دوره دکترا روی چه دانشگاهایی از کانادا و اروپا و استرالیا می تونم حساب باز کنم؟
    کلا روی چه رنکی از دانشگاها کار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)