صفحه 13 از 54 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

خیلی ممنون دوست عزیز
    یعنی اگه submit باشه براشون اهمیتی نداره؟
    من بدون فاند نمیتونم از عهده مخارج بر بیام، به خاطر همین مایلم از نروژ پذیرش بگیرم، به نظرتون شانسی دارم؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash86 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز
    یعنی اگه submit باشه براشون اهمیتی نداره؟
    من بدون فاند نمیتونم از عهده مخارج بر بیام، به خاطر همین مایلم از نروژ پذیرش بگیرم، به نظرتون شانسی دارم؟
    سابمیت وقتی ارزش داره که چندتا اکسپت هم داشته باشید (یعنی نشون بده کارای قبلیتون مراحل داوری رو با موفقیت سپری کردن)
    شانس هم بستگی به خیلی عوامل مثل رقباتون داره ولی عموما اگه اون استاد قبلا دانشجو از دانشکده شما گرفته باشه شانستون خیلی زیاد میشه

Junior Member

با سلام به دوستان عزیز
    من امکان ایجاد موضوع جدید را ندارم پس سوالمو اینجا مطرح میکنم
    من حدود 3 ساله که در یکی از دانشگاه های دولتی در شهرستان با مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی به عنوان عضو هیات علمی مشغول هستم. حدود 6، 7 تا از درس های مهندسی شیمی رو تدریس کردم و مقالات جسته گریخته ای در کنفرانس های مختلف دارم. ضمنا دو سال هم مدیر گروه بودم. منتها به دلیل کمبود امکانات مالی و آزمایشگاهی موفق به انجام کارهای پژوهشی آزمایشگاهی و انتشار مقالات ISI نشدم. میخواستم ببینم با iBT 101 و GRE 1070 (700+370) آیا شانس خوبی برای گرفتن پذیرش از آمریکا، کانادا یا استرالیا دارم؟ (ضمنا لیسانس و فوق لیسانسم رو از دانشگاه های معتبر تهران با معدل متوسط گرفتم)
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط omid83 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    من امکان ایجاد موضوع جدید را ندارم پس سوالمو اینجا مطرح میکنم
    من حدود 3 ساله که در یکی از دانشگاه های دولتی در شهرستان با مدرک فوق لیسانس مهندسی شیمی به عنوان عضو هیات علمی مشغول هستم. حدود 6، 7 تا از درس های مهندسی شیمی رو تدریس کردم و مقالات جسته گریخته ای در کنفرانس های مختلف دارم. ضمنا دو سال هم مدیر گروه بودم. منتها به دلیل کمبود امکانات مالی و آزمایشگاهی موفق به انجام کارهای پژوهشی آزمایشگاهی و انتشار مقالات ISI نشدم. میخواستم ببینم با iBT 101 و GRE 1070 (700+370) آیا شانس خوبی برای گرفتن پذیرش از آمریکا، کانادا یا استرالیا دارم؟ (ضمنا لیسانس و فوق لیسانسم رو از دانشگاه های معتبر تهران با معدل متوسط گرفتم)
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
    دوست عزیز این شرایطی که گفتید کیفی هست نه کمی
    عموما مهندسین با اعداد سر و کار دارن. به جای معدل متوسط عدد بگید. اسم دانشگاتونم دقیق بگید هم لیسانس هم فوق. تعداد مقالات ژورنال و کنفرانس و همینطور داخلی یا خارجی بودن رو بگید. نمره ی کوانت جی ار ای تون کمه برای امریکا دردسر درست میکنه برای استرالیا و کانادا نه. نمره تافلتون کل مینیمم هارو پوشش میده و نمره ی خوبیه
    سابقه ی تدریس زیاد مهم نیست، ولی تو مصاحبه سفارت میتونه کمکتون کنه که جاب افر دارید و میخواید برگردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوست عزیز این شرایطی که گفتید کیفی هست نه کمی
    عموما مهندسین با اعداد سر و کار دارن. به جای معدل متوسط عدد بگید. اسم دانشگاتونم دقیق بگید هم لیسانس هم فوق. تعداد مقالات ژورنال و کنفرانس و همینطور داخلی یا خارجی بودن رو بگید. نمره ی کوانت جی ار ای تون کمه برای امریکا دردسر درست میکنه برای استرالیا و کانادا نه. نمره تافلتون کل مینیمم هارو پوشش میده و نمره ی خوبیه
    سابقه ی تدریس زیاد مهم نیست، ولی تو مصاحبه سفارت میتونه کمکتون کنه که جاب افر دارید و میخواید برگردید.
    با تشکر از راهنماییتون
    GRE quantitative 800 بودش که اشتباهی نوشته بودم 700. (مجموع 1170) معدل لیسانس 16 فوق 17. دو تا ISI، سه تا کنگره بین المللی، هفت هشت تا داخلی. لیسانس علم و صنعت، فوق تربیت مدرس

سلام
    راستش من نسبت به بقیه کساییکه اینجا هستن خیلی عقبترم. تازه میخوام شروع کنم نه مقاله دارم نه تافل. رشتم مهندسی شیمی صنایع گازه. دانشجوی ترم 6 دانشگاه صنعت نفت اهواز هستم. معدلم 17.5ه. چون انگلیسی درس میخونیم زبانم خوبه میتونم تو امتحان تافل آخر مرداد این تابستون یه نمره خوب بگیرم. دارم سعی می کنم یه استادییو گیربیارم که بتونم یه مقاله خوب بنویسم. کلا صفر کیلومترم. یه دایی دارم که تورنتو زندگی میکنه اگه بتونم از دانشگاه اونجا فاند بگیرم خیلی عالی میشه. (اصلا میتونه کمکم کنه یا نه؟؟؟) حجم زیاد مطالب این سایت گیجم کرده ممنون میشم راهنماییم کنیدو بم بگید چه کارایی باید بکنم. شرایطم برا اپلای مناسبه یا نه تازه سربازی هم دارم.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط omid83 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون
    GRE quantitative 800 بودش که اشتباهی نوشته بودم 700. (مجموع 1170) معدل لیسانس 16 فوق 17. دو تا ISI، سه تا کنگره بین المللی، هفت هشت تا داخلی. لیسانس علم و صنعت، فوق تربیت مدرس
    برای همه ی کشورهایی که گفتید شانس دارید.

Junior Member

سلام دوستان،
    آقا من لیسانس شیمی آزاد دارم معدل 14.78 کلی، تخصصی هام بالای 16 معدلمه.
    2تا ISI 2 ( دوتاشو همکار اسمم رد شده )تا International ( یک دونش کرسپاند هستم 1دونه همکار)و 2تا ملی دارم (یک دونش کرسپاند هستم 1دونه همکار). 2سال هم سابقه پذیرش از دانشگاه NTNU نروژ رو دارم .
    IELTS تا 6.5 هم دور از دسترسم نیست.
    میخواستم شانس پذیرشم رو تو کانادا بخصوص آلبرتا بدونم.
    دوستان محبت کنند راهنمایی کنند.
    در زمینه اسکاندیناوی هم با تجربه ای که دارم در خدمتم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    یکی از دوستان با لیسانس 14 و ارشد 18 (دانشگاه تهران) از تورنتو فول فاند گرفت. استاد داشت.
    وقتی استاد داشته باشی همه چی حله دوست منم با معدل 16.12 لیسانس تازه دوسال اخرش وگرنه کلش پایینترم بود از تورنتو پذیرش گرفت.
    بحث اینجاس که دانشگاه خوب که اپلیکنت زیاد داره به همه چی با هم توجه میکنه کافیه یکی دیگه باشه و یک میلیمتر از شما بهتر باشه
    من از خود یکی از استادای تورنتو دانشکده مهندسی شیمی شنیدم که گفت چون واحدهای کارشناسی بیشتره اون برامون مهم تره
    از طرفی فکر نمیکنم اینی که میگین 14 درست باشه چون من زنگ زدم از graduate office پرسیدم و گفت حتما حتما باید مینیمم ها رو داشته باشه و مینیمم معدل کارشناسی تورنتو 15 هست. کانادا به اینکه به مینیمم ها گیر میده معروفه

Junior Member

سلام دوستان من فوق شيمي تجزيه سراسري با معدل 18.40 و ليسانس محض سراسري با معدل 17.12 هستم.2 تا مقاله ISI چاپ شده و 2تا ريوايز شده و يه سابميت دارم.بعلاوه 13 تا سمينار و 2 سال سابقه تدريس . آيلتس 6 دارم كه فكر كنم الان حدود 7 شده باشه اگر دوباره امتحان بدم.. ميخوام برا دكتراي كمواينفورماتيكس اقدام كنم. به نظرتون ميتونم فاند بگيرم؟ كسي سراغ داره كجا توي اين رشته قوي تره؟ مرسي از كمكتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)