صفحه 3 از 54 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

پیش فرض تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

در این تاپیک می توانید تجربیات و نکات مفید را درباره اپلای برای این رشته ها بیان نمایید
    به مرور پستهای قدیمی و تجربیات مفید سایر تاپیک های مرتبط به اینجا منتقل خواهد شد
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member traveler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی محض دانشگاه گیلان

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

سلام من لیسانس شیمی محض دارم.تصمیم دارم در مقطع فوق لیسانس تو فنلاند ادامه تحصیل بدم .ممنون میشم اگه اطلاعات ارزشمندتون رو در اختیارم بذارید.

Junior Member محیا آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در مهندسی شیمی

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع شیمیایی هستم از دانشگاه ازاد . ارشدم نانو شرکت کردم و با وجود رتبه 30 هیچ جا قبول نشدم!! حالا می خوام از امریکا پذیرش بگیرم به نظرتون امیدی هست؟؟؟ فاندم نمی خوام . راستی برای م.شیمی باید gre subject داد ؟ جه منابعی رو باید خوند؟؟؟ ممنون می شم اگه کمکم کنید

Junior Member milad1990 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering-polymer

hi buddy
    it seems easy to get admission of an american uni without fund with a normal CV. idon't know anything about gre sub or gen. for more info search the forum on the examination section
    .best regards

سلام مرسی امیدوارم که پذیرش بدن چون می خوام دانشگاه خوب برم نه هر دانشگاهی . تو انجمنی هم که گفتید خیلی وقته پیام گذاشتم ولی کسی تا حالا کمکم نکرده!!!!

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

دوستان خوبم
    هر کشور درباره پذیرش یک تاپیک جداگانه دارد و ما نمی خواهیم همان مسائل را اینجا مطرح کنیم
    بلکه هدف ما از این تاپیک مطرح کردن مثال خاص پذیرش در این رشته است.هر رشته بنا به خصوصیات ان مقتضیات خاص به خود را دارد و ما در این تاپیک تصمیم داریم درباره این مسائل صحبت کنیم
    برای اطلاعات راجع به کشوری خاص می توانید از تاپیک پذیرش در ان کشور استفاده کنید
    Some dance to remember, some dance to forget

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در مهندسی شیمی

آقای پتروکینگ اصلان این کاره شما نشدنی است چون از پترولیوم نمیتونید برید شیمی.
    یکی از دوستم تعریف میکرد که در دانشگاه صنعت نفت یه بابایی که ۲ تا گرایش مخزن و بهره رو هم زمان میخوند و کلی کار هم با مناطق نفت خیز انجام داده بود و رزومه خیلی قوی داشت نتونست از امریکا برای شیمی fund بگیره و آخر هم همون نفت رو خوند الان امریکا است. baid میدونم که به شما اجازه بدان.

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering, Isfahan University of Technology

سلام دوستان من یه سوال دارم. می خواستم کسایی که تجربه apply دارند لطف کنن بگن این راسته که بعضیا می گن مثلا اگه من به reaction engineering علاقه دارم با وجود داشتن admission ،از طرف دولت آمریکا به علت مسایل سیاسی و هسته ای clear نمی شم؟

کسی اینجا هست مهندسی شیمی از دانشگاه تهران باشه؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    سوالی که من دارم شاید یه خورده متفاوت تر به نظر برسه ولی جوابش خیلی خیلی برام مهمه چون باید خیلی زود تصمیم بگیرم.
    من لیسانس مهندسی نفت-مخازن از دانشگاه صنعت نفت فارغ التحصیل شدم و الان دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تهران هستم.
    یه بورس وزارت علوم به ما تعلق گرفته برای دوره های کارشناسی ارشد و دکترا در کشور روسیه(که بعدش متعهد میشیم به عنوان هیئت علمی برای وزارت علوم کار کنیم)
    سوال بنده اینه که میرزه بریم؟(تقرتیبا کارا مصاحبه و.. انجام شده و باید سریعتر کارای دیگرو انجام بدیم)
    سوال دوم:رنک دانشگاه تهران از دانشگاه گوبکین روسیه به طور محسوسی بهتره..ایا تحصیل همراه با Scholarship در گوبکین میتونه شانسمو برا گرفتن فاند مقطع دکترا در امریکا افزایش بده؟(چون اونجا 3 زبان انگلیسی روسی فارسی رو مسلط میشیم و اینکه یه دانشگاه اینترنشنال هست)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)