صفحه 36 از 54 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط norwaycanada نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعت نفت با معدل 15.30 هستم.
    3 سال سابقه کار تو شرکت نفت مناطق نفتخیز جنوب دارم.
    تافل آی بی تی 100.
    دوتا مقاله کنفرانس.
    چندتا هم گواهینامه دوره های نانو تکنولوژی دارم و روی نانو کار کردم و به نرم افزارهای مهندسی شیمی مسلطم و پروژه کارشناسیم هم مربوط به نانو بود و هم با هوش مصنوعی کار کردم.
    میخام برای مستر اپلای کنم و هدفم هم فقط کاناداست بخصوص دانشگاه کلگری.
    میخاستم بدونم با این رزومه شانس پذیرش دارم با توجه به اینکه مینیمم کلگری رو دارم.
    به این نکته لطفا توجه کنید
    کانادا فقط 4 دانشگاه نفتی داره (آلبرتا - کلگری - رجینا - مموریال) .. ولی تعداد دانشگاه های مهندسی شیمی کانادا بسیار بیشتره ... شما لزومی نداره فقط دانشگاه کلگری رو دانشگاه مقصد خودتون قرار بدین .. اینکه دانشجویان نفت بیشتر واسه کلگری اپلای میکنن واسه اینه که گزینه های خیلی زیادی ندارن و فقط محدود به 4 دانشگان .. ولی شما خودتو محدود به جند تا دانشگاه نکن جون مهندسی شیمی بسیار وسیع تر از مهندسی نفته ... فاند گرفتن برای ارشد یخوده سخته و در کانادا شدیدا به معدل بستگی داره که شما معدلتون زیاد بالا نیست ... ولی در کل رزومه خوبی دارین و به استادا ایمیل بزنین ... در کانادا اگه بخواین فاند بگیرین باید استاد پیدا کنین ... مسلما با این رزومه میتونین پذیرش بگیرین ولی واسه فاند باید به استادا ایمیل بزنین .

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط popof نمایش پست ها
    به این نکته لطفا توجه کنید
    کانادا فقط 4 دانشگاه نفتی داره (آلبرتا - کلگری - رجینا - مموریال) .. ولی تعداد دانشگاه های مهندسی شیمی کانادا بسیار بیشتره ... شما لزومی نداره فقط دانشگاه کلگری رو دانشگاه مقصد خودتون قرار بدین .. اینکه دانشجویان نفت بیشتر واسه کلگری اپلای میکنن واسه اینه که گزینه های خیلی زیادی ندارن و فقط محدود به 4 دانشگان .. ولی شما خودتو محدود به جند تا دانشگاه نکن جون مهندسی شیمی بسیار وسیع تر از مهندسی نفته ... فاند گرفتن برای ارشد یخوده سخته و در کانادا شدیدا به معدل بستگی داره که شما معدلتون زیاد بالا نیست ... ولی در کل رزومه خوبی دارین و به استادا ایمیل بزنین ... در کانادا اگه بخواین فاند بگیرین باید استاد پیدا کنین ... مسلما با این رزومه میتونین پذیرش بگیرین ولی واسه فاند باید به استادا ایمیل بزنین .
    دوست عزيز
    با معدل ١٤ هم حتي ميشه فاند گرفت.

موفق باشيد.
    کربلایم آرزوست...

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    دوست عزيز
    با معدل ١٤ هم حتي ميشه فاند گرفت.

موفق باشيد.
    در شرایط حاضر بعید میدونم با معدل 14 واسه ارشد مهندسی نفت کانادا بشه فاند گرفت ..
    ارشد نفت بخوای فاند بگیری محدود به امریکا و کانادا (و تک و توک دانشگاه های اروپا )میشی که امریکا متاسفانه به بجه های مهندسی نفت ویزا نمیده ..
    بنابراین محدود به 4 دانشگاه کانادا میشی که علاوه بر شما دانشجویان تاپ دانشگاه شریف، تهران، امیرکبیر، صنعت نفت و شیراز هم به فکر اپلای هستن .. پس با این معدل گرفتن فاند از کانادا در رشته مهندسی نفت (برای ارشد) کمی سخت میشه جون کانادا شدیدا استاد محوره و باید استاد پیدا کرد و معدل بسیار مهمه ..
    مسلما با معدل پایین تر از 14 هم شانس گرفتن فاند هست ولی در صورتی که تعداد گزینه ها زیاد باشد و فقط محدود به یک کشور نباشی

رشته و دانشگاه

در شرایط حاضر بعید میدونم با معدل 14 واسه ارشد مهندسی نفت کانادا بشه فاند گرفت ..
    ارشد نفت بخوای فاند بگیری محدود به امریکا و کانادا (و تک و توک دانشگاه های اروپا )میشی که امریکا متاسفانه به بجه های مهندسی نفت ویزا نمیده ..
    بنابراین محدود به 4 دانشگاه کانادا میشی که علاوه بر شما دانشجویان تاپ دانشگاه شریف، تهران، امیرکبیر، صنعت نفت و شیراز هم به فکر اپلای هستن .. پس با این معدل گرفتن فاند از کانادا در رشته مهندسی نفت (برای ارشد) کمی سخت میشه جون کانادا شدیدا استاد محوره و باید استاد پیدا کرد و معدل بسیار مهمه ..
    مسلما با معدل پایین تر از 14 هم شانس گرفتن فاند هست ولی در صورتی که تعداد گزینه ها زیاد باشد و فقط محدود به یک کشور نباشی
    دوست عزیز
    بنده با سند با شما صحبت می کنم. اینجا براشون مهم نیست کدوم دانشگاه بودی یا معدلت حالا 15 هست 14 یا 17،
    مهم فقط سابقه پژوهشیتون در اون زمینه خاصه، ذلیلشم اینه که وقتی استاد می خواد با شما کار کنه، براش اونقدر که پارامترهای پژوهشی شما مهم "نمره" مهم نیست.

موفق باشید
    کربلایم آرزوست...

دوست عزیز
    بنده با سند با شما صحبت می کنم. اینجا براشون مهم نیست کدوم دانشگاه بودی یا معدلت حالا 15 هست 14 یا 17،
    مهم فقط سابقه پژوهشیتون در اون زمینه خاصه، ذلیلشم اینه که وقتی استاد می خواد با شما کار کنه، براش اونقدر که پارامترهای پژوهشی شما مهم "نمره" مهم نیست.

موفق باشید
    بنده خودم هم مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کانادا هستم و اپلای برای مستر شدیدا به نمره و دانشگاه بستگی داره (حاصل مکاتبه خودم با استادم) .. دانشجوی مقطع کارشناسی فرصت و سواد کارهای پژوهشی را زیاد ندارد و رزومه بیشتر معطوف به GPA و دانشگاه کارشناسی میشه ولی اگه بخوای واسه دکترا اپلای کنی اسم دانشگاه و GPA زیاد مهم نیست و کارهای پژوهشی بیشتر خودشو نشون میده

رشته و دانشگاه

بنده خودم هم مشغول تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کانادا هستم و اپلای برای مستر شدیدا به نمره و دانشگاه بستگی داره (حاصل مکاتبه خودم با استادم) .. دانشجوی مقطع کارشناسی فرصت و سواد کارهای پژوهشی را زیاد ندارد و رزومه بیشتر معطوف به GPA و دانشگاه کارشناسی میشه ولی اگه بخوای واسه دکترا اپلای کنی اسم دانشگاه و GPA زیاد مهم نیست و کارهای پژوهشی بیشتر خودشو نشون میده
    Meng هستين يا msc?
    کربلایم آرزوست...

Meng هستين يا msc?
    من Thesis-based هستم .. MSc ..

رشته و دانشگاه

من Thesis-based هستم .. MSc ..
    موفق باشيد. اما من دوستي داشتم كه با معدل ١٤ تونست فاند بگيره ازكلگري.
    بهرحال اينجا بيشتر سر بزنيد، ما به دوستاني مثه شما براي راهنمايي نيازمنديم.

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا من رو در انتخاب دانشگاه واستاد- آمریکا یا کانادا - Fall2016کمک کنید.

لیسانس:دانشگاه خلیج فارس بوشهر(سراسری)+مهندسی شیمی(گاز)+
    معدل14.78
    ارشد: دانشگاه اصفهان+مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی-آموزش محور+معدل14.89
    نمره زبان فعلا ندارم-سطحم upper intermediate.دارم برای تافل میخونم احتمالا بین 85تا95 میگیرم
    نمره GRE فعلا ندارم
    مقالات ISIدوتا در دست تصحیح وچاپ با IFحدود3-4
    6مقاله محیط زیستی در همایش های داخلی و بین المللی ایرانی
    سابقه کار ندارم-کار آموزی لیسانس در پالایشگاه-دوتا حل تمرین در لیسانس

از اونجایی که ارشدم رو آموزش محور بودم پروژه ارشد ندارم اما توی لیسانس دوسال برای یک پروژه توی آزمایشگاه کار کردم و در دوره ارشد با چند تا استاد کار عملی انجام دادم-فکر کنم تا March 2015دوتا مقاله ISIبا IF3-4هم بتونم بدم از همین کارها
    ضمنا توی ارشد توی طرح ریاست جمهوری بیوانرژی توی دانشگاه کار میکردم به نظرتون خطریه اسم این طرح و ریاست جمهوری رو توی سوابقم بزارم؟؟؟
    میتونم پذیرش با فاند کامل از دانشگاه های آمریکا یا کانادا بگیرم واسه دکتری؟
    اگه آره کدوم دانشگاه؟ وچه استادی تو زمینه بیوانرژی و تولید سوخت با غشا میشناسید؟
    لطفا کمک کنید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrmfa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا من رو در انتخاب دانشگاه واستاد- آمریکا یا کانادا - Fall2016کمک کنید.

لیسانس:دانشگاه خلیج فارس بوشهر(سراسری)+مهندسی شیمی(گاز)+
    معدل14.78
    ارشد: دانشگاه اصفهان+مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی-آموزش محور+معدل14.89
    نمره زبان فعلا ندارم-سطحم upper intermediate.دارم برای تافل میخونم احتمالا بین 85تا95 میگیرم
    نمره GRE فعلا ندارم
    مقالات ISIدوتا در دست تصحیح وچاپ با IFحدود3-4
    6مقاله محیط زیستی در همایش های داخلی و بین المللی ایرانی
    سابقه کار ندارم-کار آموزی لیسانس در پالایشگاه-دوتا حل تمرین در لیسانس

از اونجایی که ارشدم رو آموزش محور بودم پروژه ارشد ندارم اما توی لیسانس دوسال برای یک پروژه توی آزمایشگاه کار کردم و در دوره ارشد با چند تا استاد کار عملی انجام دادم-فکر کنم تا March 2015دوتا مقاله ISIبا IF3-4هم بتونم بدم از همین کارها
    ضمنا توی ارشد توی طرح ریاست جمهوری بیوانرژی توی دانشگاه کار میکردم به نظرتون خطریه اسم این طرح و ریاست جمهوری رو توی سوابقم بزارم؟؟؟
    میتونم پذیرش با فاند کامل از دانشگاه های آمریکا یا کانادا بگیرم واسه دکتری؟
    اگه آره کدوم دانشگاه؟ وچه استادی تو زمینه بیوانرژی و تولید سوخت با غشا میشناسید؟
    لطفا کمک کنید
    من فقط ميتونم بگم با داشتن نمره زبان شانس بسيار بالايي داريد.

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)