صفحه 40 از 54 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

سلام بچه ها
    کسی هست اینجا که برای کانادا یا آمریکا پذیرش گرفته باشه؟ برای فوق لیسانس؟

Junior Member

سلام . کسی میدونه مدرک دوره های نرم افزاری که انجمن مهندسی شیمی میذاره و قابل ترجمه است، برای قوی کردن رزومه کارایی داره یا ادم فقط بلد باشه نرم افزارو کافیه؟

Junior Member

تحریم های رشته نفت دانشگاه های آمریکا برداشته شد؟؟؟کسی اگه خبر داره ما رو هم مطلع کنه لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - Azad Uni

بلد باشی بهتره .

Junior Member

سلام دوستان. من کارشناسی مهندسی صنایع- تولید صنعتی دانشگاه امام حسین هستم. به دلیل عدم علاقه به رشته لیسانس، کارشناسی ارشد رو در رشته مهندسی شیمی، دانشگاه امیرکبیر به شیوه اموزش الکترونیکی خوندم. معدل کارشناسی ۱۴.۱۹ و کارشناسی ارشد ۱۴.۵۱ است. مقاله ندارم. می خواستم ببینم در صورت اینکه زبان رو بخونم و نمره ی خوبی بیارم، امکان پذیرش در دانشگاه های کانادا در مقطع ارشد یا دکتری مهندسی شیمی رو با فاند خوب دارم؟ شرایطم طوری هست که باید فاند بگیرم، وگرنه نمی تونم برم. البته متاهل هستم و قصد رفتن با همسرم را دارم. ممنون میشم که راهنماییم کنید که شرایط اپلای را دارم؟ و اگر دارم برای ارشد م.شیمی اپلای کنم و یا برای دکتری؟ واینکه از کجا بفهمیم که کدوم استاد فاند دارد و چطور در صورت نداشتن مقاله میشود استاد را قانع کرد برای پذیرش؟ و اینکه چطور کسی را که مقاله میخواد بنویسه پیدا کنم که بهش کمک کنم و رزومه ی پژوهشیم کمی قوی شه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط SANAYE نمایش پست ها
    سلام دوستان. من کارشناسی مهندسی صنایع- تولید صنعتی دانشگاه امام حسین هستم. به دلیل عدم علاقه به رشته لیسانس، کارشناسی ارشد رو در رشته مهندسی شیمی، دانشگاه امیرکبیر به شیوه اموزش الکترونیکی خوندم. معدل کارشناسی ۱۴.۱۹ و کارشناسی ارشد ۱۴.۵۱ است. مقاله ندارم. می خواستم ببینم در صورت اینکه زبان رو بخونم و نمره ی خوبی بیارم، امکان پذیرش در دانشگاه های کانادا در مقطع ارشد یا دکتری مهندسی شیمی رو با فاند خوب دارم؟ شرایطم طوری هست که باید فاند بگیرم، وگرنه نمی تونم برم. البته متاهل هستم و قصد رفتن با همسرم را دارم. ممنون میشم که راهنماییم کنید که شرایط اپلای را دارم؟ و اگر دارم برای ارشد م.شیمی اپلای کنم و یا برای دکتری؟ واینکه از کجا بفهمیم که کدوم استاد فاند دارد و چطور در صورت نداشتن مقاله میشود استاد را قانع کرد برای پذیرش؟ و اینکه چطور کسی را که مقاله میخواد بنویسه پیدا کنم که بهش کمک کنم و رزومه ی پژوهشیم کمی قوی شه؟
    ممنون.
    بعید میدونم با شرایط فعلیتون بتونید فاند بگیرید. معمولا برای فاند اون هم برای دانشگاه های استاد محور مثل کانادا شما باید یه چیزی توی رزومتون داشته باشید که اون استاد رو قانع کنه شما رو بگیره و براتون پول خرج کنه. ولی شما هم معدلهاتون پایینه و هم مقاله ندارید. حتی نمره زبان هم ندارید و معلوم نیست که چه نمره ای بتونید بیارید. هرچند نمره زبان خوبتون هم فکر نمیکنم بتونه استادی رو برای فاند قانع کنه. خصوصا برای ارشد که فاند گرفتن بسیار مشکله و تقریبا فقط به کسانی داده میشه که چیز خیلی خاصی توی رزومشون داشته باشن. اینکه بفهمید کدوم استاد فاند داره یا نه میتونید به خود استاد ایمیل بزنید. برای مقاله نوشتن هم اولا تعجب میکنم چون معمولا پروژه های ارشد باید چیزی باشن که حرف خاصی برای گفتن داشته باشه و معمولا مقاله خور باید باشن پروژه های ارشد. ولی شما ارشد دارید و مقاله ای ندارید. در کل برای مقاله هم باید با دوستاتون صحبت کنید و توی کارهاشون همکاری ای داشته باشید. از تاپیکهای مرتبط توی همین سایت هم میتونید استفاده کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering- UNSW

کسی هست که واسه رشته نفت اونم تو استرالیا تونسته باشه ویزا بگیره؟
    از دكمه امتياز استفاده كنيد

سلام دوستان بین مهندسی نفت و داروسازی کدومو تو کشور المان ادامه بذم بهتره؟

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی شیمی هستم واسه ارشد میخوام از یه دانشگاه تو آلمان یا اتریش پذیرش بگیرم...
    نمیدونم چه دانشگاهی خوبه...میخوام هزینه تحصیل رایگان باشه و ترم تابستون داشته باشه
    ممنون میشم راهتماییم کنین...که کدوم دانشگاه و حتی چ کشوری در نظر داشته باشم...

سلام
    به نظره شما رشته Petroleum Geology and Geochemistry حساس حساب میشه از نظره سفارت باره ویزا؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)