صفحه 46 از 54 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

سلام
    من ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی هستم و پروژه ارشدم محیط زیست بود. الان از دانشگاهی از آمریکا دکترای مهندسی شیمی بافاند پذیرش دارم. فقط کار استادم نفته. مشکل ویزا به خاطر نفت بودن کارم به نظرتون پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Nersiss نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد مهندسی شیمی بیوتکنولوژی هستم و پروژه ارشدم محیط زیست بود. الان از دانشگاهی از آمریکا دکترای مهندسی شیمی بافاند پذیرش دارم. فقط کار استادم نفته. مشکل ویزا به خاطر نفت بودن کارم به نظرتون پیش نمیاد؟
    سلام
    با شرایطی که توصیف کردین، اگر زمینه کاری خودتون یا موضوعی که قرار هست در آمریکا کار کنید مرتبط با صنعت نفت نباشه، به احتمال زیاد مشکلی نخواهید داشت
    با این وجود، اکیدا توصیه می کنم یه پلن B داشته باشید چون ویزای آمریکا حساب و کتاب درستی نداره

یک سوالی داشتم . جدا از محدودیت های به وجود اومده برای ویزای آمریکا . اگه همه چیز برگرده به سابق می خواستم ببینم فردی با شرایط من می تونه ویزای آمریکا بگیره با توجه به سخت گیری روی نفت و همچنین دکتری مجدد
    من لیسانس . ارشد نفت دارم و دانشجوی دکتری نفت هستم که البته موضوع تزم محیط زیسته و می خوام دکتری مجدد آمریکا در زمینه محیط زیست اپلای کنم

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط flora_bahrami نمایش پست ها
    یک سوالی داشتم . جدا از محدودیت های به وجود اومده برای ویزای آمریکا . اگه همه چیز برگرده به سابق می خواستم ببینم فردی با شرایط من می تونه ویزای آمریکا بگیره با توجه به سخت گیری روی نفت و همچنین دکتری مجدد
    من لیسانس . ارشد نفت دارم و دانشجوی دکتری نفت هستم که البته موضوع تزم محیط زیسته و می خوام دکتری مجدد آمریکا در زمینه محیط زیست اپلای کنم
    فکر می کنم بهترین گزینه برای شما این باشه که به عنوان فرصت مطالعاتی وارد دانشگاه های آمریکا بشین و بعد اگر موقعیت مناسبی بهتون پیشنهاد شد دوباره دکتری رو شروع کنید

پست دکتری چطور؟ حالا اگر دانشگاهی پیدا بشه
    آخه شنیدم ویزای پست دکتری خیلی سخت گیری میشه مخصوصا با رشته ی من

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

با سلام من فارغ التحصیل مهندسی شیمی دانشگاه ازاد با معدل 15.01 آیلتس 6.5 در حال حاضر سرباز هستم .میخواستم بدونم برای ارشد دانشگاه رایگان در اروپا یا کانادا شانس دارم؟ اگه نه ارشد ایران بخونم در گرایش هایی که برای اپلای مناسب هستن مثل بیوتکنولوژی یا محیط زیست در دانشگاه آزاد . برای اپلای در دکترا شانس خواهم داشت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadmohammadi نمایش پست ها
    با سلام من فارغ التحصیل مهندسی شیمی دانشگاه ازاد با معدل 15.01 آیلتس 6.5 در حال حاضر سرباز هستم .میخواستم بدونم برای ارشد دانشگاه رایگان در اروپا یا کانادا شانس دارم؟ اگه نه ارشد ایران بخونم در گرایش هایی که برای اپلای مناسب هستن مثل بیوتکنولوژی یا محیط زیست در دانشگاه آزاد . برای اپلای در دکترا شانس خواهم داشت؟
    مسلما اگه مبحث فاند واستون مهم نباشه واسه کشور المان در دانشگاه های متوسط شانس زیادی دارین .کانادا هم همگی شهریه داره ...

Junior Member

سلام.
    من دانشجو ارشد تروم دو دانشگاه باهنر کرمان در رشته مهندسی نفت گرایش بهره برداری هستم.مدرک کارشناسیم رو از دانشگاه آزاد با معدل 18.45 گرفتم وبرای دکترا قصد اپلای دارم.
    در مورد مقاله و مدرک زبان فعلا هیچ کدوم رو ندارم(البته برای هردو برنامه ریزی کردم)
    میخواستم ببینم با شایط موجود شانسی برای گرفتن بورسیه تحصیلی در یکی از کشور های نظیر نروژ،کانادا یا استرالیا وجود داره یا نه؟

Junior Member

سلام.بچه ها من شنیدم که مهندسی نفت در کانادا مثله آمریکا جز رشته های حساس هست و پذیرش نمیدن و اگر هم بدن ویزا ریجکت میشه.من میخوام برا مقطع مستر به کانادا برم و مهندسی نفت ادامه بدم.بهم گفتن باید تغییر رشته داد.آیا راسه؟مهندسی نفت نمیشه اونجا رفت ادامه داد برا مستر؟و یه سوال دیگه اینکه از مهندسی نفت میشه ب چ رشته هایی تغییر رشته داد؟مکانیک و شیمی میشه ؟ممنون میشم این ابهامه منو رفع کنین

Junior Member

سلام.بچه ها من ترم 2 ارشد مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی هستم.
    به نظرتون برای دکتری از دانشگاه های کانادا اقدام کنم برای پذیرش یا استرالیا؟
    البته کانادا فقط شهر ونکوور چون تحمل سرما ندارم.
    میشه راهنماییم کنید برای رشته من کجا بهتره؟
    میخوام فاند بگیرم و اینکه course work نباشه. resarch base باشه.
    ویرایش توسط afagh69 : April 26th, 2017 در ساعت 01:05 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)