صفحه 5 از 54 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal198 نمایش پست ها
    Dear Mahmoudb
    I saw and met Gubkins students they were too weak in our school , Gubkin has no good reputation in the world as far as I know, prevent going there as u can
    Dear Mamal198
    tnx 4 regarding
    I've canceled that,and decided to stay at UT...anyway begin a new way and try to apply for better place during my MSc course

Junior Member

با سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی علم و صنعت میخونم معدلمم 16 هست تو دو تا مقاله isi هم مشارکت داشتم با نمره آیلتس 7 شانسی واسه گرفتن فاند دارم؟

Junior Member

سلام می خواستم اطلاعاتی در مورد رشته chemical engineering management بگیرم. آیا خوبه و شرایط ادامه تحصیل برای مقطع دکتری داره؟

Junior Member

سلام بچه ها،
    کسی هست که تو رشته ی petroleum economics and management در ifp مشغول تحصیل باشه یا در موردش اطلاعاتی داشته باشه؟ من یه تعداد سوال دارم در موری این رشته!

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

درود بر دوستان
    من لیسانس شیمی کاربردی از بقوعلی (با معدل 13 ایلتس 6 و مقاله هم ندارم) فاند هم نننمیخام.
    میخام واسه نانو یا پلیمر پذیرش بگیرم شانسم کدوم دانشگاه بالاتره.
    با تشکر از راهنماییهاتون

سلام دوستان مهندس شیمی عزیز من 1 سوال داشتم می خاستم اگه کسی تجربه داره یا می دونه کمک کنه. لیسانسمو با معدل
    20/17 و ارشدمو با معدل 26/19 از پلی تکنیک تو رشته مهندسی شیمی گرفتم یک مقاله هم هست فرستادم ولی زیاد رو مقاله نتونستم کار کنم زبانمم زیاد خوب نیست ولی بکش دارم می خونم آبان 90 تافل و جی آر ای بدم به نظرتون چه دانشگاهایی از امریکا و کانادا (بیشتر امریکا) می تونم با فاند خوب و متاهلی پذیرش بگیرم (البته با جی آر ای نچندان بالا) اگه ممکنه یه لیست از دانشگاههایی که برام تو امریکا مناسبه با جزییاتش اگه کسی داره مثلا deadline نمره حداقل تافل و جی آر ای ... مثلا تو ی فایل اکسل برام بفرسته ایشالا جبران می کنیم. با تشکر و امید موفقیت برای همه عزیزان مهندسی شیمی.

Member
    رشته و دانشگاه
    شیمی کاربردی بوعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamshimi نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی علم و صنعت میخونم معدلمم 16 هست تو دو تا مقاله isi هم مشارکت داشتم با نمره آیلتس 7 شانسی واسه گرفتن فاند دارم؟
    شما شرایطت خیلی خوبه.شما برای کشور های اروپایی اکثرا شانست بالاست.میتونی واسه المان یا فنلاند و نروژ اقدام کنی.

Junior Member

پذیرش در مهندسی پلیمر
    با سلام خدمت تمامی کسانی که پیام من را می خوانند.
    من دانشجوی مهندسی پلیمر امیرکبیر هستم و ترم گذشته (تیر 90)از مقطع کارشناسی فارق التحصیل شذم. معدل لیسانسم 17.30 است، 3 مقاله ISI و سه مقاله در کنفرانس های بین المللی داشتم. زبان را تازه شروع کردم و سطح فعلی من intermediate هست. می خواهم برای مقطع دکتری از یکی از دانشگاه های امریکا یا کانادا پذیرش بگیرم؟ به نظر شما آیا فرصت کافی برای گرفتن تافل یا GRE دارم؟ ضمنا از کدام دانشگاه های آمریکایی و کانادایی شانس گرفتن پدیرش دارم؟
    با تشکر!

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی شیمی شریف هستم معدلم هم تا اینجا 15.5 هست قصد اپلای برای دوره ارشد رو ندارم ولی می خوام بعد از تموم کردن دوره ارشد تو ایران ، برای یه دانشگاه خوب توی کانادا یا آمریکا پذیرش بگیرم به نظر شما چطور می تونم یه رزومه ی خوب برای خودم درست کنم یعنی چه کارایی بکنم ؟ مقاله ؟ پروژه ؟ نرم افزار؟ ...؟

Member sharifi.chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شیمی، شهید بهشتی

دوست عزیز تا اونجا که من می دونم معدل خوب و مقاله دو مسیله ایست که به شما برای گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاه های کانادا بسیار کمک خواهد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)