صفحه 51 از 54 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

سلام دوستان من کارشناسی و ارشدم نفته برا دکترا میخوام شیمی اپلای کنم موضوع پایان نامم هم بین رشته ایه نفت و شیمیه و یه مقاله بین رشته ایه شیمی و نفتی هم دارم یکی دیگم دارم کار میکنم چقدر شانس دارم برا دکترا تغییر رشته بدم به شیمی فقط اروپا مد نظرمه ممنون میشم جواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chem eng

سلام. دوستان من لیساانس مهندسی شیمی خوندم. کسی اطلاعاتی درباره ادامه تحصیل این رشته تو دانشگاه های فرانسه داره؟ ممنون میشم اگه دانشگاهایی که این رشته یا رشته مرتبطی که بتونم تو فرانسه بخونمو بهم معرفی کنه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    کسانی که کانادا هستند و یا تجربه اپلای دارند، میخواستم بپرسم شانس گرفتن پذیرش برای من از دانشگاه کانادا همراه با فاند چقدر است؟
    رزومه من بصورت زیر هست:
    رشته مهندسی پلیمر/ صنایع پلیمر
    M.Sc. Degree
    Tarbiat Modares University
    معدل 16.70
    B.Sc. Degree
    Amirkabir University, Tehran (Mahshahr Campus), Iran
    معدل 16.17
    Diploma
    19.54/20
    - 4 مقاله کنفرانسی بین المللی
    - 1 مقاله ISI سابمیت شده
    - 3 سال سابقه کار مرتبط
    - تافل حدود 90 چون هنوز نیومده نتیجش
    - دوره های مختلف تو پتروشیمی های جنوب گذروندم

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1988 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    کسانی که کانادا هستند و یا تجربه اپلای دارند، میخواستم بپرسم شانس گرفتن پذیرش برای من از دانشگاه کانادا همراه با فاند چقدر است؟
    رزومه من بصورت زیر هست:
    رشته مهندسی پلیمر/ صنایع پلیمر
    M.Sc. Degree
    Tarbiat Modares University
    معدل 16.70
    B.Sc. Degree
    Amirkabir University, Tehran (Mahshahr Campus), Iran
    معدل 16.17
    Diploma
    19.54/20
    - 4 مقاله کنفرانسی بین المللی
    - 1 مقاله ISI سابمیت شده
    - 3 سال سابقه کار مرتبط
    - تافل حدود 90 چون هنوز نیومده نتیجش
    - دوره های مختلف تو پتروشیمی های جنوب گذروندم
    سلام.
    شانست خیلی خوبه ولی باید استاد پیدا کنی. شروع کن به استادایی که به کارشون علاقه داری ایمیل بده و حتی اگه خیلی بهت میخورد، زنگ بزن (با جیمیل که میشد به آمریکا زنگ زد؛ فکر کنم اینم بشه (فیلت ر شکن باید وصل باشه البته).
    اگه مقاله و کنفرانس ها به کار آینده ات و استاد میخوره که بهتر هم هست ولی صروری نیست.
    معدل دیپلم هم ارزشی نداره (رتبه کنکور خیلی خوب شاید یکم).
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    شانست خیلی خوبه ولی باید استاد پیدا کنی. شروع کن به استادایی که به کارشون علاقه داری ایمیل بده و حتی اگه خیلی بهت میخورد، زنگ بزن (با جیمیل که میشد به آمریکا زنگ زد؛ فکر کنم اینم بشه (فیلت ر شکن باید وصل باشه البته).
    اگه مقاله و کنفرانس ها به کار آینده ات و استاد میخوره که بهتر هم هست ولی صروری نیست.
    معدل دیپلم هم ارزشی نداره (رتبه کنکور خیلی خوب شاید یکم).
    موفق باشی
    سلام دوباره ممنونم از شما، من نمره تافلم اومد 93 شدم. در رابطه با معدل دیپلم حق با شماست. من رتبه کنکور ارشدم 39 شده. یک سوال داشتم از شما، آیا اسپیکینگ رو خیلی مد نظر قرار میدن؟ چون یکم پایین شدم در حد 19 بخاطر استرسم بود البته. اما بقیه رو 24 تا 26 شدم. ؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1988 نمایش پست ها
    سلام دوباره ممنونم از شما، من نمره تافلم اومد 93 شدم. در رابطه با معدل دیپلم حق با شماست. من رتبه کنکور ارشدم 39 شده. یک سوال داشتم از شما، آیا اسپیکینگ رو خیلی مد نظر قرار میدن؟ چون یکم پایین شدم در حد 19 بخاطر استرسم بود البته. اما بقیه رو 24 تا 26 شدم. ؟؟؟؟
    سلام.
    نمره کلیت قابل قبول هست ولی رقابتی نیست؛ اگه حدود 105-100 باشه بهتره ولی با همین نمره هم میشه اپلای کرد و فاند هم گرفت. اسپیک برای فاند TA خیلی مهمه و باید بالاتر از 24 باشه معمولا؛ البته استاد ممکنه اگه مصاحبه کنه و ببینی خوبی و ریسرچت بهش بخوره اهمیت نده به این 19.
    19 ممکنه برای بعضی دانشکده یا دانشگاه ها هم قابل قبول نباشه (معمولا اورال 79 به بالا میذارن و بعضی ها روی هر اسکیل به خصوص اسپیک مینیمم میذارن؛ مینیمم 20 و 24 حتی دیده ام ولی همه نمیذارن).
    اگه میتونی یه بار دیگه بدی بهتره.
    موفق باشی
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

سلام دوستان
    برای مهندسی شیمی امریکا چه دانشگاهایی میتونم اپلای کنم؟ منظورم اینه ک از ایران کدوم دانشگاها اپلای کردن و ایرانیا اونجا شناخته شده ممکنه باشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneeeeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای مهندسی شیمی امریکا چه دانشگاهایی میتونم اپلای کنم؟ منظورم اینه ک از ایران کدوم دانشگاها اپلای کردن و ایرانیا اونجا شناخته شده ممکنه باشن؟
    درود
    شما توی قسمت نتایج پذیرش فروم applyabroad، مهندسی های شیمی امریکا را بگرد پیدا کن. تو خود سایت دانشگاه ها هم بعضیاشون لیست دانشجوهای تحصیلات تکمیلی یا توی وب سایت اساتید اسم دانشجوهاشون هست . ببین کدوم ها ایرانی دارن.

Junior Member

سلام به همه دوستان
    میخواستم شانس من رو برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های متوسط و رو به پایین کانادا یا اگر میتونم برای رو به بالا چک بکنید و ممنون میشم نظر بدید .

1- کارشناسی مهندسی شیمی - صنایع پلیمر در دانشگاه اراک معدل 13.9
    2- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی - تربیت مدرس معدل 14.7 (بدون پایان نامه COURSE BASE)
    3- نمره زبان 6.5 آیلتس
    4- دو مقاله کنفرانسی در زمینه ساخت نانو مواد
    5- یک مقاله ISI در زمینه کنترل فرآیند و لی اوت پالایشگاهی
    6- دارای یک سال و نیم سابقه کار در ارتباط با سیستم های کنترل کیفیت تولید

البته به اینکه بتونم استادی رو هم پیدا بکنم اونجا امید زیادی دارم توی وسترن اوناریو مثلا یا کویینز یا ریرسون و بیشتر داخل مونترال منظور و هدفم هست اگر ممکنه نظرتون رو بدید در این مورد ممنونم از سایت بسیار خوب شما

Junior Member

البته قطعا تا سال بعد که قصد اپلای برای اون ددلاین رو دارم میتونم زبانم رو بهتر بکنم و حتی یک مقاله دیگه هم اضافه بکنم به این رزومه و قطعا سابقه کاریم هم بیشتر خواهد شد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)