صفحه 9 از 54 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 536

موضوع: تجربه اپلای در رشته های مهندسی شیمی نفت و پلیمر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه سراسری در گرایش شیمی فیزیک هستم معدل لیسانس 13.5 و معدل ارشدم 17 از دانشگاه علم و صنعت ایران است. در 3 همایش داخلی نیز شرکت کرده ام.آیا با این شرایط می توانم از یکی از دانشگاه های آمریکا فاند بگیرم؟

Member Kingsalar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط leilazz نمایش پست ها
    لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه سراسری در گرایش شیمی فیزیک هستم معدل لیسانس 13.5 و معدل ارشدم 17 از دانشگاه علم و صنعت ایران است. در 3 همایش داخلی نیز شرکت کرده ام.آیا با این شرایط می توانم از یکی از دانشگاه های آمریکا فاند بگیرم؟
    در صورت داشتن تافل و جی آر ای بالا چرا که نه !!!!!
    .One cannot reach Paradise by creating Hell for others

Junior Member

سلام
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیر کبیر با معدل لیسانس 15.60 هستم می خواستم بدونم شانس اپلای با فاند توی کاندا چقدره؟

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط elham047 نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه امیر کبیر با معدل لیسانس 15.60 هستم می خواستم بدونم شانس اپلای با فاند توی کاندا چقدره؟
    سلام
    اگه سابقه ی پژوهشی داشته باشید( مقاله ISI و یا کنفرانس ) با یک زبان خوب، بله شانس دارید اون موقع! البته اینم در نظر بگیرید که برای اکثر دانشگاه های کانادا معدل دو سال آخر مهمه.
    موفق باشید.

سلام دوستان.میخواستم بدونم بلد بودن نرم افزارهای مهندسی شیمی چقدر در پذیرش شما برا کارشناسی ارشد تاثیر داره و ارزش داره که برا یادگیریش زمان بذاری؟و اگه آره،کدوم نرم افزارها توصیه میشه که بلد باشی؟اگه کمکم کنید یک دنیا ممنون میشم.

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط lovelymoein نمایش پست ها
    سلام دوستان.میخواستم بدونم بلد بودن نرم افزارهای مهندسی شیمی چقدر در پذیرش شما برا کارشناسی ارشد تاثیر داره و ارزش داره که برا یادگیریش زمان بذاری؟و اگه آره،کدوم نرم افزارها توصیه میشه که بلد باشی؟اگه کمکم کنید یک دنیا ممنون میشم.
    سلام
    فکر نکنم تاثیر به سزایی داشته باشه. شما می تونید هر چند تا نرم افزار که دلتون بخواد رو در رزومه لیست بکنید اما باید تا وقتی که قصد خروج دارید یادشون بگیرید وگرنه عواقب بدی در انتظارتون خواهد بود اما در کل بهتر از اینه که هیچ نرم افزاری رو بلد نباشید.
    نرم افزار های ....
    - MATLAB
    - ASPEN
    - HYSYS
    - Pipe Flow
    - PipeSim
    - TriMax
    و غیره ...
    آفیس و ویندوز رو هم که همه لیست می کنن.
    با آرزوی پیروزی و موفقیت!

Member

سلام!کسی از بچه ها اینجا تو زمینه بیوتکنولوژی-مهندسی شیمی تجربه داره!من خیلی به راهنمایی تو این زمینه نیاز دارم!کمک کنید((

Junior Member

Thumbs up پاسخ : تجربه اپلای در رشته های شیمی مهندسی شیمی نفت و پلیمر

سلام من دانشجوی رشته مهندسی شیمی (پتروشیمی) هستم از دانشگاه آزاد . الآن ترم آخرم و معدلم 17 هست. یک ثبت اختراع دارم و 3 4 تا گواهینامه ی رسمی و از شرکت های خارجی جهت شرکت در چند سمینار.
    3 4 تا توصیه نامه از استادهایی از دانشگاه خودم و دانشگاه های دولتی دیگه،یک توصیه نامه از شرکتی که 6 ماه توش کار کردم، یک توصیه نامه از یک موسسه حمایت از کودکان که زیر نظر سازمان ملل هست و همچنین یک توصیه نامه از یکی از مدیران ارشد یک شرکت چند ملیتی در استرالیا. با فرض داشتن مدرک آیلتس ( که دارم حسابی می خونم) با نمره 7 .
    می خواستم بدونم که آیا شانس گرفتن فاند یا بورسیه از کدوم کشور رو می تونم داشته باشم؟ کانادا شدنیه یا اینکه باید سراغ کشور های دیگه برم. "
    در یک رشنه ی مرتبط یا همین رشته ی خودم در مقطع مستر"
    اگر کانادا یا هیچ کشور بدرد بخوری شانس گرفتن فاند ندارم منو راهنمایی کنید که لازمه چکار کنم که تا 6 ماه آینده که فارغ آلتحصیل میشم با نهایتا یک سال دیگه بتونم اون کارها رو انجام بدم کارهایی انجام یا مدارکی رو جمع کنم که شایسته ی دریافت فاند یا بورسیه بشوم.

با تشکر از شما

رشته و دانشگاه
    PETE/ChE

نقل قول نوشته اصلی توسط salart نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی رشته مهندسی شیمی (پتروشیمی) هستم از دانشگاه آزاد . الآن ترم آخرم و معدلم 17 هست. یک ثبت اختراع دارم و 3 4 تا گواهینامه ی رسمی و از شرکت های خارجی جهت شرکت در چند سمینار.
    3 4 تا توصیه نامه از استادهایی از دانشگاه خودم و دانشگاه های دولتی دیگه،یک توصیه نامه از شرکتی که 6 ماه توش کار کردم، یک توصیه نامه از یک موسسه حمایت از کودکان که زیر نظر سازمان ملل هست و همچنین یک توصیه نامه از یکی از مدیران ارشد یک شرکت چند ملیتی در استرالیا. با فرض داشتن مدرک آیلتس ( که دارم حسابی می خونم) با نمره 7 .
    می خواستم بدونم که آیا شانس گرفتن فاند یا بورسیه از کدوم کشور رو می تونم داشته باشم؟ کانادا شدنیه یا اینکه باید سراغ کشور های دیگه برم. "
    در یک رشنه ی مرتبط یا همین رشته ی خودم در مقطع مستر"
    اگر کانادا یا هیچ کشور بدرد بخوری شانس گرفتن فاند ندارم منو راهنمایی کنید که لازمه چکار کنم که تا 6 ماه آینده که فارغ آلتحصیل میشم با نهایتا یک سال دیگه بتونم اون کارها رو انجام بدم کارهایی انجام یا مدارکی رو جمع کنم که شایسته ی دریافت فاند یا بورسیه بشوم.

با تشکر از شما
    سلام بر شما
    رزومه ی خوبی دارین.از اونجایی که شما قصد اپلای به مقطع مستر رو دارین. بهترین گزینه ها آمریکا و کاناداست برای فاند گرفتن. با داشتن نمره زبان خوب و یک GRE متوسط به بالا می تونین شانس خودتون رو برای پذیرش تو آمریکا افزایش بدین.کانادا هم انتخاب مناسبیه اما معدل دو سال آخر برای بیشتر دانشگاهاش مهمه. آلمان هم می تونه واسه رشته ی شما گزینه ی خوبی باشه اما فاند آن چنانی نمیده. شما می تونید شانس خودتون رو برای پذیرش در دکترای مستقیم هم امتحان کنید، البته در این صورت نقش مقاله بسیار برجسته میشه.

سربلند باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kingsalar نمایش پست ها
    سلام بر شما
    رزومه ی خوبی دارین.از اونجایی که شما قصد اپلای به مقطع مستر رو دارین. بهترین گزینه ها آمریکا و کاناداست برای فاند گرفتن. با داشتن نمره زبان خوب و یک GRE متوسط به بالا می تونین شانس خودتون رو برای پذیرش تو آمریکا افزایش بدین.کانادا هم انتخاب مناسبیه اما معدل دو سال آخر برای بیشتر دانشگاهاش مهمه. آلمان هم می تونه واسه رشته ی شما گزینه ی خوبی باشه اما فاند آن چنانی نمیده. شما می تونید شانس خودتون رو برای پذیرش در دکترای مستقیم هم امتحان کنید، البته در این صورت نقش مقاله بسیار برجسته میشه.

سربلند باشید.

عرض احترام دوباره خدمت شما؛
    اگر با کمک استادم بتونم یک مقاله ی خارجی یا شرکت در کنفرانس داشته باشم شانسی در پذیرش مستقیم در دکترا خواهم داشت؟ و اینکه من نمی دونم کدوم دانشگاه ها و کجاها کارشناسی به دکترا دارن و اسمش چیه.؟
    اگر GRE ندم خللی در رویه ی پذیرش در کانادا بوجود نمی آد؟
    معدل دو سال آخر برای کانادا باید بیشتر از چند باشه که بشه به فاند امیدوار بود ؟
    و سوال آخرم درباره ی کشور سوئد و نروژ هست. اگر درباره ی گرفتن فاند در این کشورها اطلاعاتی در دست هاست و اینکه برای شربیط و رشته ی من چطوره بفرمایید.

از زحمات شما سپاسگزارم. ممنون که وقت گذاشتید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)