صفحه 77 از 77 نخستنخست ... 276768697071727374757677
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 764 , از مجموع 764

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_20 نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان .
    من ارشد عمران-سازه دارم و برای ادامه تحصیل میخوام اقدام کنم. ولی هدف اصلی م اقامت در اون کشور هست.
    من نمیدونم اقامت در کجا راحت تر هست تا بعد از دکتری در اونجا اقامت بگیرم.
    فقط میدونم امریکا بسیار مشکل و نشدنی هست. و حتی شنیدم که در کانادا و امریکا چون اقامت راحت نیست دانشجوها برای پست دکتری اقدام میکنن. دوستان اگه اطلاعاتی دارن در اختیار بنده قرار دهند ممنون میشم.
    سپاس
    گرفتن پست داک لزوما به معنی روشی برای گرفتن اقامت یا طولانی نمودن زمان برای دریافت اقامت نیست. بیشتر به علت Overqualify شدن برای بسیاری پوزیشنهای کاری در شرکتها برای فارغ التحصیلان دکتری است که نمی توانند پوزیشن دیگری پیدا کنند و برخی نیز به علت علاقه به ادامه کارهای تحقیقاتی یا تلاش برای جذب در بازار آکادمیک و... ممکن است علاقه مند به چنین دوره ای باشند. در کل پیدا کردن پست داک هم با توجه به رشته و تخصص ممکن است ساده نباشد.
    برای اقامت باید تاپیکهای مربوطه را ببینید ولی نیوزلند، کانادا و استرالیا به صورت جنرال برای مهاجرت هنوز شرایط مساعدتری دارند هرچند بازار کار امریکا قابل مقایسه با هیچ گزینه دیگری نیست و هنوز هم برخی با وجود محدودیتها موفق به اقدام برای اقامت و پیدا کردن آفر شغلی میشوند. بسته به شرایط فرد و علاقه مندیها و نیز توانمندیهای فرد می توان توصیه های مختلفی داشت و نسخه یکسان برای همه وجود ندارد.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    گرفتن پست داک لزوما به معنی روشی برای گرفتن اقامت یا طولانی نمودن زمان برای دریافت اقامت نیست. بیشتر به علت Overqualify شدن برای بسیاری پوزیشنهای کاری در شرکتها برای فارغ التحصیلان دکتری است که نمی توانند پوزیشن دیگری پیدا کنند و برخی نیز به علت علاقه به ادامه کارهای تحقیقاتی یا تلاش برای جذب در بازار آکادمیک و... ممکن است علاقه مند به چنین دوره ای باشند. در کل پیدا کردن پست داک هم با توجه به رشته و تخصص ممکن است ساده نباشد.
    برای اقامت باید تاپیکهای مربوطه را ببینید ولی نیوزلند، کانادا و استرالیا به صورت جنرال برای مهاجرت هنوز شرایط مساعدتری دارند هرچند بازار کار امریکا قابل مقایسه با هیچ گزینه دیگری نیست و هنوز هم برخی با وجود محدودیتها موفق به اقدام برای اقامت و پیدا کردن آفر شغلی میشوند. بسته به شرایط فرد و علاقه مندیها و نیز توانمندیهای فرد می توان توصیه های مختلفی داشت و نسخه یکسان برای همه وجود ندارد.
    موفق باشید

مهندس ممنون برای راهنمایی شما.
    در رابطه با تاپیک های مربوط به اقامت در کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا، بنده تایپیکی پیدا نکردم. ممنون میشم معرفی کنین تایپیکی رو در رابطه با موضوع اقامت بعد از تحصیل.
    سپاس فراوان از توجه شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_20 نمایش پست ها
    مهندس ممنون برای راهنمایی شما.
    در رابطه با تاپیک های مربوط به اقامت در کشورهای اروپایی و همچنین آمریکا، بنده تایپیکی پیدا نکردم. ممنون میشم معرفی کنین تایپیکی رو در رابطه با موضوع اقامت بعد از تحصیل.
    سپاس فراوان از توجه شما
    http://www.applyabroad.org/forum/for...A7%D8%AF%D8%A7
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%DA%A9%D8%A7
    http://www.applyabroad.org/forum/for...85%D8%A7%D9%86
    ,...
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member m333 آواتار ها

دانشگاه لیسانس-رشته-معدل:ناپیوسته عمران –معدل 15.5
    دانشگاه فوق لیسانس-رشته-معدل:سراسری ژئوتکنیک- معدل 14
    مقاله: هنوز ندارم دارم روش کار میکنم
    درخواست پذیرش برای مقطع:PHD
    سلام دوستان.
    به نظرتون با همچین معدل داغونی میشه به اپلای فکر کرد. البته زبانم خوبه و میتونم یه نمره بالا بگیرم تو ازمونا.معدلم خیلی نا امیدم کرده.نمیدونم اگه وقت بذارم میتونم نتیجه بگیرم یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)