صفحه 1 از 74 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

میخواستم بدونم فرق این ۲ تا چیه؟ و آیا اصلا از لحاظ نوع مدرک با هم فرق می کنن

1- Ph.D in Engineering with a concentration in Civil Engineering

2- Ph.D in Civil Engineering

Senior Member

پیش فرض پاسخ : اسم مدرک: Ph.D in Engineering with a concentration in Civil Engineering

والا به نظر من كه فرقي با هم ندارن!

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اسم مدرک: Ph.D in Engineering with a concentration in Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2222
    میخواستم بدونم فرق این ۲ تا چیه؟ و آیا اصلا از لحاظ نوع مدرک با هم فرق می کنن

1- Ph.D in Engineering with a concentration in Civil Engineering

2- Ph.D in Civil Engineering
    بعضی دانشگاهها یک دپارتمان civil دارن که این دپارتمان خودش یک سری زیر مجموعه مثل Civil Infrastructure Systems یا Coastal & ocean engineering یا Environmental & water resources engineering یا Geotechnical engineering و غیره داره. مورد دوم به حالت کلی اشاره داره و مورد اول شما زیر مجموعه رو هم مشخص کرده.
    حتی دانشگاه آلبرتا من یادمه که یک دپارتمان civil داشت و خیلی رشته ها مثل خود civil و حتی نفت و geotechnic و غیره زیر مجموعه این دپارتمان بودن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

ترس من از اینه که همونجور که Master of Science با Master of Engineering فرق میکنه اینجا هم Ph.D in Civil Engineering با Ph.D in Engineering فرق کنه

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2222
    ترس من از اینه که همونجور که Master of Science با Master of Engineering فرق میکنه اینجا هم Ph.D in Civil Engineering با Ph.D in Engineering فرق کنه
    بهترین راه این هست که سوالت رو از مسئول graduate همون دانشگاه بپرسی تا یه وقت دچار اشتباه نشی. جواب هیچ کس به انداره اونها قابل اعتماد نیست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Junior Member

پیش فرض راهنمایی در انتخاب دانشگاه و نکات مهم در گرفتن پذیرش - مهندسی عمران - ارشد

سلام. از اساتید درخواست راهنمایی دارم . خیلی موضوع مهمیه و مطمئنم که برای خیلی دیگه از دوستای عمرانی هم ممکنه یه چنین حالتی پیش بیاد.
    شرایط من اینه: ( من فقط میخام سازه بخونم! )

1-از دانشگاه Helsinki university of technology فنلاند توی رشته Structural Engineering and building technology برای امسال پذیرش گرفتم.
    مزایا: تحصیل رایگان - رشته خوب - دپارتمان عمران مخصوصا توی زمینه سازه قوی در اروپا - سایر مزایای کشورهای اسکاندیناوی
    معایب: شاید سرما!

2- از دانشگاه Delft هلند هم توی رشته Structural Engineering پذیرش گرفتم.
    مزایا: یکی از بهترین دپارتمان های عمران اروپا - کشورخوب!
    معایب : هزینه تحصیل نسبتا زیاد : سالی 8500 یورو

3- دانشگاه Chalmers سوئد گرایش Geo and Water
    مزایا : سوئده دیگه - دانشگاه خوب - تحصیل رایگان
    معایب : رشته که سازه نیست - سوئد دیگه خیلی بیش از حد ایرانی داره!

4-رتبم توی امتحان ارشد شده 613 . اینجا می تونم سازه شبانه قبول شم فکر کنم ولی خوب هم هزینه داره هم اینکه دانشگاه تاپ نمیشه قبول شد. البته غیر از سازه , برای سایر رشته ها میشه جای خوبم قبول شد.

میگین چیکار کنم؟ ???

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

دوستان که لطف نکردن جواب منو بدن!
    حالا اگه کسی خواست کمک کنه اینو اضافه میکنم که دانشگاه chamlers سوئد توی گرایش structural engineering and building performance design بهم پذیرش داده و بنابراین پذیرش قبلیه چالمرز خودبخود حذف میشه و فقط همین گرایش سازه باقی میمونه.
    خودم بیشتر به chalmers علاقه دارم . اگه لطف کنین نظرتونو بگین خیلی بهم کمک کردین. من کمتر از یک هفته وقت دارم که تصمیم خودمو بگیرم.

سلام
    ضمن تبریک به نظر من Chalmers و گزینه 4 گزینه های خوبی هستن . انتخاب بین این دو هم واقعا کار راحتی نیست چون هرکدوم مزایای خاص خودشون رو دارن .
    موفق باشید

سلام به دوست خوبم
    اولا بابت همه اینا بههت تبریک میگم. به نظر من قید ایرانو بزن (اگه قصد داری PHD هم بخونی که اصلا از گزینههات حذفش کن) من فکر میکنم گزینه اول و سوم خوبن و گزینه سوم رو ترجیح می دم. البته این نظر بنده است و دوستان با تجربه می تونن دلایل قویی تری بیارن. ولی اگه قصد داری ادامه بدی بهتره بیخیال ایران بشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری، دانشگاه دولتی معماری و شهرسازی ایروان

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای برای مهندسی عمران و معماری

سلام به همه. کسی می دونه گرایش انرژی در رشته ی معماری توی کدوم دانشگاه ها و چه مقاطعی تدریس میشه ؟
    معماری انرژی به تازگی توی ایران هم در مقطع دکترا شروع به کار کرده. برای من جالبه که بدونم کجاها این رشته رو در حال حاضر دارن.
    مرسی

صفحه 1 از 74 123456789101151 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)