نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
به نظر من شما برای دانشگاههای متوسط کانادا و آمریکا شانس پذیرش دارید. اگر شما حتما اصرار دارید که از 50 دانشگاه برتر دنیا پذیرش بگیرید میتونید یکی یا دوتا از این دانشگاهها ی تاپ رو مد نظر داشته باشید و چند تا دانشگاه متوسط کانادا رو هم تو لیستتون قرار بدید. اگر دنبال فاند هستید احتمال گرفتن فاند از 50 دانشگاه برتر دنیا کمی بعید به نظر میرسه ولی ممکن هست که با پیدا کردن استاد بتونید از دانشگهای متوسط فاند بگیرید ولی اگر دنبال فقط پذیرش هستید و توانایی تامین هزینه خودتون رو دارید همین کاری که گفتم رو بکنید. فقط برای معدلتون حتما قبلش مینیمم دانشگاهها رو چک کنید. با توجه به اینکه گفتید 100 هزار دلار میتویند هزینه کنید من بهتون پیشنهاد میکنم که دانشگاه ملبورن استرالیا رو هم در نظر داشته باشید چون هم رنک بالایی داره و هم احتمال پذیرش شما بدون فاند هستش. من خودم هم رشتم عمران هست. باز هم اگر سوالی بود بگید. موفق باشید.
سلام
با تشکر از پاسختون، من در مورد دانشگاه ملبورن استرالیا و کلا در مورد کلیه دانشگاه های استرالیا تحقیق کردم. این جوری که موسسه ها به من گفتن هزینه سالیانه زندگی در استرالیا حدود 20 هزار دلار آمریکا هست. شهریه هم که حدود 30تا35 هزار دلار میشه که رقم بسیار بالایی از کار در می آید.به نظر شما من چه جوری باید با این پول برای استرالیا اقدام کنم.