صفحه 34 از 80 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    دوست من به به ترتیب گرایشهای زلزله, خاک و پی, مدیریت پروژه و راه
    را به شما پیشنهاد میکنم
    با تشكر از پاسخ شما.
    اين اولويت بندي كه شما فرمودين در مورد همه كشورها صادق است يا فقط براي كانادا و امريكا صدق ميكند؟
    از اين جهت عرض ميكنم كه در اكثريت قريب به اتفاق كشورهاي اروپايي نظير سوئد,سويس,نروژ,آلمان,فرانسه ,...
    و همينطور استراليا خيلي بحث زلزله مطرح نيست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_deldar نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه کخ کلا اعتبار گرایش پایداری در معماری در کجا بیشتره؟ اروپا سال ها تو زمینه انرژی پاک پیشقدم بوده، از طرفی استرالیا که جدیدا خیلی رو مباحث پایداری و توسعه پایدار چه در اشل شهری و چه معماری کار می کنه، خوب آمریکا هم که جای خود داره! میشه اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین؟ ممنون.
    سلام ساناز جون
    من شنیده هام حاکی از اینه که oregon برا معماری پایدار خیلی خوبه
    تو دانشگاهای آمریکا بگردی کلن راحت تر میتونی دانشگاه پیدا کنی چون تعدادشون خیلی بیشتره....

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با تشكر از پاسخ شما.
    اين اولويت بندي كه شما فرمودين در مورد همه كشورها صادق است يا فقط براي كانادا و امريكا صدق ميكند؟
    از اين جهت عرض ميكنم كه در اكثريت قريب به اتفاق كشورهاي اروپايي نظير سوئد,سويس,نروژ,آلمان,فرانسه ,...
    و همينطور استراليا خيلي بحث زلزله مطرح نيست.
    آمریکا
    کانادا
    استرالیا
    فرانسه ژئو تکنیک
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

سلام دوستان، من یک سوال دارم که می دونم سوال خیلی های دیگه هم هست، و تا حالا نتونستم جوابمو بگیرم، رشته های زیر مقاطع ارشد از دانشگاههای آلمان اپلای کردم، کسی در مورد بازا کارشون اطلاع داره، چه در ایران و چه خارج از ایران؟

civil: 1) International Facade Design and Construction
    environmental Engineering and Management 2
    3)Master of Construction and Real Estate Management
    4)Land Management and Land Tenure
    5)Sustainable Urban Technologies
    6)Transportation Systems

architecture:
    1)Lighting Design Architectural Lighting and Design Management
    2)European Urban Studies
    3)Advanced Urbanism
    4)Master of Landscape Architecture
    ویرایش توسط siaavosh : April 13th, 2012 در ساعت 08:25 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member

پیش فرض کدوم دانشگاه غیر دولتی معتبر تره؟

سلام دوستان
    لیسانس معماری پیام نور دارم
    می خوام لیسانس عمران رو هم ایران بخونم و واسه فوق سازه اپلای کنم..چون می دونم که تو معماری پذیرش گرفتن اونم با این معدل از پیام نور تازه اونم با فاند کامل خیلی رویایی و بعیده...
    کنکور داره حذف میشه و با توجه به افزایش شرط معدل و پایین بودن معدل دیپلمم شانس بسیار پایینی واسه قبولی توی دانشگاه های سراسری معتبر دارم...(شریف، تهران و...)
    لذا امید اصلیم به دانشگاه های آزاد معتبرتره...مثل علوم تحقیقات یا آزاد قزوین!که اونجا یه معدل عالی بیارم و چندتا مقاله بدمو تو این 4 سال زبانم رو هم کامل کنم تا نمره خوب و مجاب کننده ای بیارم...

سوالم اینه: اعتبار دانشگاهی که ازش لیسانس عمران میگیرم چقد واسه دانشگاههای اونور اهمیت داره؟...آیا آزاد رو قبول دارن؟...اگه آره کدوم آزاد ایران دپارتمان عمرانش تو دنیا معتبرتره؟...
    من می خوام از یه دانشگاه خوب که رنکینگش بتفکیک رشته تو عمران زیر 100 دنیا باشه پذیرش و از همه مهمتر فول فاند بگیرم؟!...می دونم که پذیرش گرفتن چندان سخت نیست...ولی مهم برام فانده!
    اگر بغیر از آزاد راه دیگه ای دارم که بهتره ممنون میشم راهنماییم کنین...
    در ضمن : اینکه من لیسانس معماری هم دارم (حالا از پیام نور و با معدل 14.5) آیا می تونه پوئن مثبتی واسه پذیرش و فاندم تو ارشد سازه هم باشه؟
    پیشاپیش تشکر می کنم از هم کسایی که منو راهنمایی می کنن

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاه غیر دولتی معتبر تره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط civilarchitect نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانس معماری پیام نور دارم
    می خوام لیسانس عمران رو هم ایران بخونم و واسه فوق سازه اپلای کنم..چون می دونم که تو معماری پذیرش گرفتن اونم با این معدل از پیام نور تازه اونم با فاند کامل خیلی رویایی و بعیده...
    کنکور داره حذف میشه و با توجه به افزایش شرط معدل و پایین بودن معدل دیپلمم شانس بسیار پایینی واسه قبولی توی دانشگاه های سراسری معتبر دارم...(شریف، تهران و...)
    لذا امید اصلیم به دانشگاه های آزاد معتبرتره...مثل علوم تحقیقات یا آزاد قزوین!که اونجا یه معدل عالی بیارم و چندتا مقاله بدمو تو این 4 سال زبانم رو هم کامل کنم تا نمره خوب و مجاب کننده ای بیارم...

سوالم اینه: اعتبار دانشگاهی که ازش لیسانس عمران میگیرم چقد واسه دانشگاههای اونور اهمیت داره؟...آیا آزاد رو قبول دارن؟...اگه آره کدوم آزاد ایران دپارتمان عمرانش تو دنیا معتبرتره؟...
    من می خوام از یه دانشگاه خوب که رنکینگش بتفکیک رشته تو عمران زیر 100 دنیا باشه پذیرش و از همه مهمتر فول فاند بگیرم؟!...می دونم که پذیرش گرفتن چندان سخت نیست...ولی مهم برام فانده!
    اگر بغیر از آزاد راه دیگه ای دارم که بهتره ممنون میشم راهنماییم کنین...
    در ضمن : اینکه من لیسانس معماری هم دارم (حالا از پیام نور و با معدل 14.5) آیا می تونه پوئن مثبتی واسه پذیرش و فاندم تو ارشد سازه هم باشه؟
    پیشاپیش تشکر می کنم از هم کسایی که منو راهنمایی می کنن
    اینحا اصلا دانشگاههای ایران رو نمی شناسن بجز 3-4 تا لذا خیلی مهم نیست سمنان بخونی یا ازاد شهرری یا غیر انتفاعی سوره
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط idinra نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یک سوال دارم که می دونم سوال خیلی های دیگه هم هست، و تا حالا نتونستم جوابمو بگیرم، رشته های زیر مقاطع ارشد از دانشگاههای آلمان اپلای کردم، کسی در مورد بازا کارشون اطلاع داره، چه در ایران و چه خارج از ایران؟

civil: 1) International Facade Design and Construction
    environmental Engineering and Management 2
    3)Master of Construction and Real Estate Management
    4)Land Management and Land Tenure
    5)Sustainable Urban Technologies
    6)Transportation Systems

architecture:
    1)Lighting Design Architectural Lighting and Design Management
    2)European Urban Studies
    3)Advanced Urbanism
    4)Master of Landscape Architecture

درمورد architecture زیاد اطلاعی ندارم ولی در مورد عمرانی ها می تونم بگم همش در ایران جای کارداره البته منظور از Real Estate Management رو نمی فهمم در ادامه construction چون دو رشته مجزا هستند
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -Western University-civil engineering

سلام به همه دوستان من عمران فردوسیم 1سال دیگه از درسم مونده تا الان معدلم 14.30 اونم فقط به خاطر 1 ترم پایینه معدل 2سال آخرمم تا الان بالای 15 شانسی واسه پذیرش هست؟فاند چطور؟آیلتس 7.5 میتونم بگیرم.رتبه دانشگاه واسم مهم نیست کسی پیشنهادی نداره?کسی با این شرایط مستر پذیرش گرفته؟برای کانادا میخوام اقدام کنم

با سلام.
    من امسال کنکور ارشد دادم و فکر می کنم رتبه ای بین 70-130 داشته باشم به نظر شما با کدامیک از رشته ها می توانم شانس بیشتری برای دریافت پذیرش با فاند داشته باشم؟( ترجیحا از آمریکا-کانادا)
    1- شبانه سازه شریف
    2- روزانه زلزله شریف
    3- روزانه سازه تهران
    4- روزانه زلزله تهران
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من كارشناسي عمران از دانشگاه خليج فارس با مشخصات زير دارم
    معدل ١٤.٥٩
    تافل ibt ١٠٢
    ٨ سال سابقه كار مرتبط