صفحه 30 از 80 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Senior Member VividNed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

دوستان من میخوام ارشد آلمان اپلای کنم. کارشناسی ناپیوسته ی عمرانم با معدل 17.67 . به نظرتون جاهای دست بالا مثل مونیخ شانسی دارم؟ سوال دوم اینکه کسی میدونه کدوم گرایش عمران بازار کارش خوبه تو آلمان؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    دوستان من میخوام ارشد آلمان اپلای کنم. کارشناسی ناپیوسته ی عمرانم با معدل 17.67 . به نظرتون جاهای دست بالا مثل مونیخ شانسی دارم؟ سوال دوم اینکه کسی میدونه کدوم گرایش عمران بازار کارش خوبه تو آلمان؟
    سلام دوست عزیز.
    شانست پایین نیست. اگه بتونی تا قبل از رفتن مقداری آلمانی هم یاد بگیری، شرایطت بهتر هم میشه. ضمناً اگه دنبال دوره های به زبان انگلیسی هستی، حتماً به سایت DAAD مراجعه کن. در کل برای اکثر گرایشهای عمران کار پیدا میشه. ضمناً من پیشنهاد می کنم به غیر از سایت دانشگاه مونیخ، یه سری هم به لینک زیر بزن (یک دوره مستر انگلیسی در دانشگاه اشتوتگارت که در زمینه آب و محیط زیست هست):
    http://www.warem.uni-stuttgart.de/

موفق باشی.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط krig1960 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    شانست پایین نیست. اگه بتونی تا قبل از رفتن مقداری آلمانی هم یاد بگیری، شرایطت بهتر هم میشه. ضمناً اگه دنبال دوره های به زبان انگلیسی هستی، حتماً به سایت DAAD مراجعه کن. در کل برای اکثر گرایشهای عمران کار پیدا میشه. ضمناً من پیشنهاد می کنم به غیر از سایت دانشگاه مونیخ، یه سری هم به لینک زیر بزن (یک دوره مستر انگلیسی در دانشگاه اشتوتگارت که در زمینه آب و محیط زیست هست):
    http://www.warem.uni-stuttgart.de

موفق باشی.

سایت DAAD رو که چک کردم قبلا, مرسی. رشته های انگلیسی هم میخوام اپلای کنم. برای اسکولارشیپ چطور؟ احتمالش هست که بتونم بگیرم یا فوق لیسانس اسکولارشیب نمیدن کلا؟

Junior Member bluebraveness آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civilengineer/sadjad institute of technology of mashhad

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    آلمان هم در نظر بگیرید،یک سری از دانشگاههای آلمان رایگان هستند
    مرسی از راهنمایی خوبتون
    اما می شه اگر امکانش هست لینک یا آدرس دانشگاه ها رو هم لطف کنین بدین به من؟
    مرسی خیلی زیاد
    Gh.H

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebraveness نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی خوبتون
    اما می شه اگر امکانش هست لینک یا آدرس دانشگاه ها رو هم لطف کنین بدین به من؟
    مرسی خیلی زیاد
    http://www.daad.de/deutschland/studi...2&ipenter.y=17
    Good luck

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    سایت DAAD رو که چک کردم قبلا, مرسی. رشته های انگلیسی هم میخوام اپلای کنم. برای اسکولارشیپ چطور؟ احتمالش هست که بتونم بگیرم یا فوق لیسانس اسکولارشیب نمیدن کلا؟
    سلام.
    دوره مستر آب و محیط زیست دانشگاه اشتوتگارت برای فوق لیسانس، اسکالرشیپ هم داره منتهی دریافتش فوق العاده رقابتی هست، در هر صورت شانستونو امتحان کنین. هر چند در مورد آلمان، چون هزینه ها در مقایسه با اکثر جاهای دیگه نسبتاً پایین هست، دریافت اسکالرشیپ اونقدرها ضروری نیست.
    موفق باشین.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

سلام.
    من الان کارشناسی عمران شریف میخونم.معدلم 18 است و یه چار پنج تا recommendation فکر کنم بتونم جور کنم.
    فکر می میکنید میتونم برای ارشد یه دانشگاه خوب آمریکا اپلای کنم و یه فاند خوب هم بگیرم؟
    کلا برای ارشد کدوم دانشگاههای آمریکا بیشتر فاند میدن؟
    خیلی ممنون

Junior Member

سلام ملت...
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین...
    من لیسانس معماری هستم و ترم آخر Environmental Design and Engineeringدر دانشگاه علوم و تحقیقات ، و معدل معماریم 16 و ارشدم بالای 5/17 اینا می یاد (‌به امید خدا...)
    تو چند تا مسابقه معماری داخل کشور هم رتبه اوردم و رزومه طراحی و اجراییم هم خوبه ،ولی مقاله ندارم و مدرک زبان هم ندارم زبانم هم تعریفی نداره ولی تا اواسط سال بعد می تونم وقت بذارم و به یه سطحی برسم و می خوام واسه دکترا اقدام کنم آمریکا...
    حالا مسئلتون :
    1- لیست دانشگاههایی رو که معماری - شهرسازی و مدیریت پروژه و ساخت در مقطع دکتری دارن رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ us.news خیلی وقت گیره یعنی سایتی هست که بزنه فلان رشته در فلان مقطع در کدوم دانشگاهها هست؟حداقل در ایالت north carolina
    2- این راسته که می گن معماری و شهرسازی ،آمریکا زیاد بازار کار نداره و بهتره یه رشته مهندسی بخونه؟
    3- بازار کار مدیریت پروژه و ساخت در آمریکا چطوریه؟(بعد گرفتن مدرک )
    4- با این زبان دربه داغون می شه پذیرش گرفت و رفت اونجا زبان خوند ؟ پذیرش و بورس گرفت، مشروط نه ها...؟
    5- در رزومه نویسی باید درسای اصلی که پاس کردم هم بنویسیم؟مثلا طرح 3 ...طراحی مدرسه اینا...؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhossein نمایش پست ها
    سلام.
    من الان کارشناسی عمران شریف میخونم.معدلم 18 است و یه چار پنج تا recommendation فکر کنم بتونم جور کنم.
    فکر می میکنید میتونم برای ارشد یه دانشگاه خوب آمریکا اپلای کنم و یه فاند خوب هم بگیرم؟
    کلا برای ارشد کدوم دانشگاههای آمریکا بیشتر فاند میدن؟
    خیلی ممنون
    سلام دوست عزیز.
    اگه نمره زبانتون (تافل و جی آر ای) هم خوب باشه شانستون به مراتب افزایش خواهد یافت. ضمن این که با این معدل، برای پذیرش دکترای مستقیم هم کم شانس نیستین. در مورد سوال دومتون اطلاع دقیقی ندارم، منتهی به طور عمومی دانشگاههای معتبرتر و قوی تر نسبت به دانشگاههای گمنام تر و ضعیف تر، بودجه پژوهشی بیشتری در اختیار دارن و به همون نسبت کمک هزینه ها و بورسهای بیشتری به دانشجوها میدن. در کل شما باید سایت دانشگاهها رو به دقت بررسی کنین.
    موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid2020 نمایش پست ها
    سلام ملت...
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنین...
    من لیسانس معماری هستم و ترم آخر Environmental Design and Engineeringدر دانشگاه علوم و تحقیقات ، و معدل معماریم 16 و ارشدم بالای 5/17 اینا می یاد (‌به امید خدا...)
    تو چند تا مسابقه معماری داخل کشور هم رتبه اوردم و رزومه طراحی و اجراییم هم خوبه ،ولی مقاله ندارم و مدرک زبان هم ندارم زبانم هم تعریفی نداره ولی تا اواسط سال بعد می تونم وقت بذارم و به یه سطحی برسم و می خوام واسه دکترا اقدام کنم آمریکا...
    حالا مسئلتون :
    1- لیست دانشگاههایی رو که معماری - شهرسازی و مدیریت پروژه و ساخت در مقطع دکتری دارن رو از کجا می تونم پیدا کنم؟ us.news خیلی وقت گیره یعنی سایتی هست که بزنه فلان رشته در فلان مقطع در کدوم دانشگاهها هست؟حداقل در ایالت north carolina
    2- این راسته که می گن معماری و شهرسازی ،آمریکا زیاد بازار کار نداره و بهتره یه رشته مهندسی بخونه؟
    3- بازار کار مدیریت پروژه و ساخت در آمریکا چطوریه؟(بعد گرفتن مدرک )
    4- با این زبان دربه داغون می شه پذیرش گرفت و رفت اونجا زبان خوند ؟ پذیرش و بورس گرفت، مشروط نه ها...؟
    5- در رزومه نویسی باید درسای اصلی که پاس کردم هم بنویسیم؟مثلا طرح 3 ...طراحی مدرسه اینا...؟
    سلام دوست عزیز.
    برای جلوگیری از پراکنده شدن اطلاعات، لطفاً سوالاتتون رو در یک تاپیک واحد بپرسین.
    1 -شما می تونی دانشگاههای آمریکا رو به صورت ایالتی جستجو کنی. مثلاً تو گوگل این کلیدواژه رو وارد کن Universities in north carolina، بعد لینک مربوط به این کلیدواژه در سایت ویکی پدیا که گوگل اونو پیدا کرده رو باز کن، اونجا اسامی دانشگاهها رو به تفکیک ایالت لیست کرده که می تونی آدرس سایتشون رو هم پیدا کنی. اکثر دانشگاههای خوب دپارتمان عمران و معماری دارن که گرایش های مد نظر شما رو میشه توشون پیدا کرد. در کل برای پیدا کردن دانشگاهها باید وقت بذاری.
    2 - اطلاعی ندارم.
    3 - این گرایش یکی از گرایش های پرطرفدار مهندسی عمران در دانشگاههای آمریکاست و به نسبت از نظر بازار کار وضعیت خوبی داره.
    4 - خیلی بعیده، نمره زبان یکی از موارد حیاتی و تعیین کننده در اخذ پذیرش و بورس هست، بدون داشتن نمره زبان، اساتید برای مقطع دکترا به شما جواب روشنی نمیدن.
    5 - در مورد سبک رزومه رشته شما به طور خاص اطلاع دقیقی ندارم اما به طور معمول این که چه درسهایی رو پاس کردین رو از همون ریزنمراتتون میتونن چک کنن و نیاز به توضیح اضافه در روزمه نیست.
    موفق باشین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)