نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.mio نمایش پست ها
ممنون m.a جان بابت جوابت .

1. در مورد عمومي بودن حق با شماست و هركسي مي تونه استفاده كنه ولي اين موضوع در كشور ما كه حق كپي رايت نداريم فراگيره و همه مي تونن حتي نسخه هاي گرون قيمتش روي سيستمشون نصب كنن و استفاده كنن ... (‌اما با اين حال باز هم خيلي ها هستن كه به صورت اصولي آموزش نديدن و نمي تونن اونطوري كه انتظار ميره با اين نرم افزار كار كنن...) اما در مورد كشورهاي خارجي كه بعضي از شركت هاي مهندسي نيز حتي نسخه هاي پايين اين نرم افزار را در اختيار ندارن هم باز به همين صورت است ؟!!

2. ....
3. آخه من شنيدم كه اونها رو كپي رايت خيلي حساسن ، البته من چيزي كه شنيدم بيشتر روي تحقيقات علمي بوده و نمي دونم كه در اين زمينه هم مصداق داره يا نه ! اما گفتم بپرسم كه بعداً مشكلي پيش نياد !

4. دوست عزيز منظورم از آشنايي كار با اين نرم افزار است نه صرفاً آشنايي كلي !

5. در اين مورد باز هم تا جايي كه من مي دونم افراد كمي هستن كه از تحليل غير خطي سر در ميارن و مي تونن با اون كار كنن ! حتي خانه عمران كه دوره هاي آموزشيش رو برگذار مي كرد، فقط يه نفر به اين بحث مسلط بود و آموزش ميداد ! از اين لحاظ پرسيدم چون سوال كه كردم گفتن روش شبه استاتيكي نسبت به خطاي بيشتر و اعتماد كمتر به ساير موارد تحليل تقريباً از دور خارج شده !

بازم ممنون از جواب (m.a) جان
خواهش میکنم.
فقط در مورد لایسنس بگم زیاد حساس نیستن. من خودم مقاله ISI با نرم افزار SAP دارم که لایسنس هم ازم نخواستن. فقط باید بگم امادگیشو داشته باشین اگه خواستن.