صفحه 26 از 80 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    به نظر من شما برای دانشگاههای متوسط کانادا و آمریکا شانس پذیرش دارید. اگر شما حتما اصرار دارید که از 50 دانشگاه برتر دنیا پذیرش بگیرید میتونید یکی یا دوتا از این دانشگاهها ی تاپ رو مد نظر داشته باشید و چند تا دانشگاه متوسط کانادا رو هم تو لیستتون قرار بدید. اگر دنبال فاند هستید احتمال گرفتن فاند از 50 دانشگاه برتر دنیا کمی بعید به نظر میرسه ولی ممکن هست که با پیدا کردن استاد بتونید از دانشگهای متوسط فاند بگیرید ولی اگر دنبال فقط پذیرش هستید و توانایی تامین هزینه خودتون رو دارید همین کاری که گفتم رو بکنید. فقط برای معدلتون حتما قبلش مینیمم دانشگاهها رو چک کنید. با توجه به اینکه گفتید 100 هزار دلار میتویند هزینه کنید من بهتون پیشنهاد میکنم که دانشگاه ملبورن استرالیا رو هم در نظر داشته باشید چون هم رنک بالایی داره و هم احتمال پذیرش شما بدون فاند هستش. من خودم هم رشتم عمران هست. باز هم اگر سوالی بود بگید. موفق باشید.
    سلام
    با تشکر از پاسختون، من در مورد دانشگاه ملبورن استرالیا و کلا در مورد کلیه دانشگاه های استرالیا تحقیق کردم. این جوری که موسسه ها به من گفتن هزینه سالیانه زندگی در استرالیا حدود 20 هزار دلار آمریکا هست. شهریه هم که حدود 30تا35 هزار دلار میشه که رقم بسیار بالایی از کار در می آید.به نظر شما من چه جوری باید با این پول برای استرالیا اقدام کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از پاسختون، من در مورد دانشگاه ملبورن استرالیا و کلا در مورد کلیه دانشگاه های استرالیا تحقیق کردم. این جوری که موسسه ها به من گفتن هزینه سالیانه زندگی در استرالیا حدود 20 هزار دلار آمریکا هست. شهریه هم که حدود 30تا35 هزار دلار میشه که رقم بسیار بالایی از کار در می آید.به نظر شما من چه جوری باید با این پول برای استرالیا اقدام کنم.
    ببینید شهریه که رشته به رشته فرق میکنه و هزینه زندگی هم بستگی به جایی که اجاره میکنید و سبک زندگیتون داره. من خودم از دانشگاه ملبورن پذیرش گرفتم و با توجه به چیزی که توی نامه پذیرشم بود کل شهریه و هزینه زندگی کمتر از 90 هزار دلار میشد. و چون شما گفتی توانایی تامین هزینه تا 100 هزار تا رو داری و تاکیدت روی 50 دانشگاه برتر بود من این دانشگاه رو پیشنهاد کردم. ولی من شاید اگر جای شما بودم دانشگاههای متوسط کانادا رو انتخاب میکردم چون هم احتمال پذیرش شما هست و هم هزینه ها نسبت به استرالیا سبک تره و هم احتمال داره بتونید استاد پیدا کنید و فاند بگیرید. بودن 2 مقاله ISI در رزومه شما نقطه مثبت رزومتون به حساب میاد. موفق باشید.

Junior Member

سلام...کارشناسی عمران ازاد معدل 16.8 تا الان.1 ترم دیگه دارم هنوز.میتونم تا 17 بسونمش
    toefl ibt=107
    gre=1470..... Q=800,V=670,A=4.5
    مقاله هم ندارم...ایا شانسی برا پذیرش از دانشگاه های خوب امریکا و کانادا هست؟پذیرش از لیسانس به دکترا فول فاند وجود داره با این شرایط؟؟؟ برای مستر هم میشه با این اوصاف فول فاند گرفت ؟چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان من معدل کارشناسی من 14 و معدل ارشد هم 16.1 از دانشگاه آزاد هست. یک مقاله علمی پژوهشی دارم و الان هم یه کار پژوهشی رو بتن انجام میدم که امیدوارم 3 تا مقاله خوب ازش بیرون بیاد. به نظر شما دانشگاه لاوال کانادا که چهاردهمین دانشگاه کاناداست برای من مناسبه؟ (به خصوص که فاند یا پذیرش گرفتن از این دانشگاه نسبت به دانشگاه های انگلیسی زبان راحت تره) یا انگلیسیم رو قوی تر کنم و به فکر یه دانشگاه بهتر باشم؟

سلام. در مورد ژئوتکنیک و دانشگاه هاش اگه میشه صحبت کنید چون هر چی گشتم درست دربارش صحبت نشده بود برای مقطع دکترا بخصوص ژئوتکنیک لرزه ای کدوم دانشگاه ها موجود هستن اولویت ها هم آمریکا و کانادا ست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

سلام دوست عزیز شما با این نمره GRE که دارین از خیلی های دیگه جلو ترین حتی خارجیهاش نمره 1470 شوخی نیست البته باید درصد زیر شما توی آزمون چقدر بوده در ضمن چرا نداشته باشید اگر بگردید و لیست دانشگاهها رو از اینجا http://www.utexas.edu/world/univ/state/ در بیارین که بر طبق ایالت هاست و اسامی کل دانشگاههاست که مال دانشگاه تگزاسه و بگردین هم دانشگاه متوسط و هم دانشگاه خوب می تونین قبول بشین بستگی به دانشگاهها داره ولی شما مشکلی نداری نگران نباش!!!! البته در مورد فول فاند و کلن مقوله فتند باید با توی سایت دانشگاه بگردی و ببینی که فول فند دارن یا نه!!!! برای مستر من کم دیدم البته دانشگاههای آمریکا رو نگاه نکردم و همچنینی کانادا رو ولی باید بگردی. در ضمن فول فاند مستر خیلی کمه کم پیش میاد معمولا دکترا رو فول فاند می دن !!!!! البته من از شنیده ها می گم بقول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن!!! ولی بهترین راه دیدن و بازدید از سایت دانشگاهها و حتی تماس با اونهاست تا اطلاعات دقیق گرفت!!!!

با سلام
    دوستان می خواستم نظرتون رو راجع به این میل بدونم. لازم به ذکر است من یه میل رودر مورد علاقه به همکاری برای 7-8 تا استاد فرستادم. اکثرا این جوری جواب دادن. به نظر شما چبزی ازش در می آد؟

Thank you for your interest to work under me. I have not been working lately on retrofitting, but after the damage to URM buildings in the recent earthquakes, there definitely seems to be a need to come up with viable retrofit options for URM buildings. Your experience in Iran may be useful. Anyway, let’s start the process. Do you satisfy the English language requirement? Please note that you have to sit an IELTS test; see the International students

Junior Member

با سلام
    دوستان می خواستم نظرتون رو راجع به این میل بدونم. لازم به ذکر است من یه میل رودر مورد علاقه به همکاری برای 7-8 تا استاد فرستادم. اکثرا این جوری جواب دادن. به نظر شما چبزی ازش در می آد؟

Thank you for your interest to work under me. I have not been working lately on retrofitting, but after the damage to URM buildings in the recent earthquakes, there definitely seems to be a need to come up with viable retrofit options for URM buildings. Your experience in Iran may be useful. Anyway, let’s start the process. Do you satisfy the English language requirement? Please note that you have to sit an IELTS test; see the International students
    بله به نظر من فرصت خیلی خوبیه...فقط باید به استاد ثابت کنید که انگلیسی تون قوی هست و آیلتس دارید

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

با سلام

سلام
    اين چيزي كه ميگين ازش در مياد منظورتون فانده ديگه؟
    بله اين جوابي كه دادن خوب مشخصه كه ميگن شما اقدام به اپلاي كردن كنيد و مطمئن باشيد كه مينيمم هاي دانشگاه رو داشته باشيد.
    ولي خوب همين كافي نيست. شما با اين اساتيدي كه جواب هايي تو همين مايه ها بهتون دادن چند ايميل ديگه رد و بدل كنيد تا كاملا با تواناي ها مهارت ها و قابليت هاي پژوهشي و تحقيقاتي و ... شما مطلع بشوند و همينطور زمان شروع به كار و جزييات ديگه و بعد از مشخص شدن اينها حتما باهاشون در مورد هر گونه كمك هزينه مثل TA & RA & Fund و غيره صحبت كنيد و اگر تو شرايط خوبي بوديد و ميخواستند بريد باهاشون كار كنيد ميتونيد روي ميزان اين كمك هزينه هم چونه بزنيد. البته پيشنهاد اوليه رو خودشون ميدن.
    موفق باشيد
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member

سلام به همگی
    من میخواهم امسال کارای لازم رو شروع کنم و اقدام کنم برای کارشناسی ارشد گرایش راه یا حمل و نقل ولی 2 یا3 تا محدودیت دارم
    از جمله اینکه دو نفریم و باید شهری باشه که کارشناسی ارشد معماری هم یه دانشگاه متوسط به بالا داشته باشه. محدودیت دوم معدل دانشگاهیم هست که تقریبا 13.2 شده.
    نمره GRE 790-320 هست و Toefl 102 . ممنون میشم کسی بتونه راهنمایی کنه منو

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)