صفحه 75 از 80 نخستنخست ... 2565666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

سلام دوستان.
    من میخوام برای دکترا و حتی مقالات بعدیم که میشه بعد از فارغ شدن از ارشد سازه یه گرایشی رو انتخاب کنم هم برای پذیرش هم برای کار یه جورایی و هم برای نوشتن مقالات . کدوم گرایش رو پیشنهاد می کنید برام ؟ من عمران سازه خوندم فوق . کدوم بازار کارش زیاده و خوبه اون ور اب و کلا برای اینده کاریم ؟
    مرسی.
    موضوع پایان نامم هم بهینه سازی موقعیت بادبندها بود با یه روش ساده نه الگوریتم و اینا .... زیاد رو مقالم حساب نکنید. مرسی

Junior Member

با سلام و خسته نباشید، من لیسانس عمران دارم، می خوام ازتون راهنمایی بگیرم واسه ارشد کدوم کشور هزینش از بقیه کمتره یا کدوم کشور گرفن پذیرش آسونتره ؟

Junior Member

با سلام
    من باید بین 2 تا گزینه برای ارشد یکی و انتخاب کنم و واقعا به راهنمایی احتیاج دارم
    1- مهندسی عمران- محیط زیست - -- دانشگاه خواجه نصیر (مجازی یا همون الکترونیکی)
    2- مهندسی عمران- ژئوتکنیک --- - دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

ممنون میشم کمکم کنید که تصمیم درست بگیرم.
    اینکه بازار کار کدوم چه در ایران و چه در استررالیا یا کانادا یا هر جای دیگه چه جوریه؟
    کدوم دانشگاه بهتره؟ و هر نکتخ ای که خودنوم به ذهنتون میرسه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_nz نمایش پست ها
    با سلام
    من باید بین 2 تا گزینه برای ارشد یکی و انتخاب کنم و واقعا به راهنمایی احتیاج دارم
    1- مهندسی عمران- محیط زیست - -- دانشگاه خواجه نصیر (مجازی یا همون الکترونیکی)
    2- مهندسی عمران- ژئوتکنیک --- - دانشگاه آزاد علوم تحقیقات

ممنون میشم کمکم کنید که تصمیم درست بگیرم.
    اینکه بازار کار کدوم چه در ایران و چه در استررالیا یا کانادا یا هر جای دیگه چه جوریه؟
    کدوم دانشگاه بهتره؟ و هر نکتخ ای که خودنوم به ذهنتون میرسه
    بیشتر به علاقه حرفه ای و شخصی خودتان نگاه کنید. بین ژیوتکنیک و محیط زیست تفاوت زیادی در بین افراد به لحاظ سطح علاقه به مباحث و کار در فیلد مربوطه می تواند باشد.
    اگر هیچ ایده ای ندرید و تفاوتی هم نمیکند گزینه اول را پیشنهاد میکنم ولی به هیچ وحه به معنای برتری کامل یک گزینه بر گزینه دیگر نیست. چه بسا افرادی در گزینه دوم موفق تر و با همه شرایط به انتخاب بهتری برسند. بازار کار در هر دو رشته تقریبا با داشتن توانایی علمی و فنی لازم خوب است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arash66_2m نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخوام برای دکترا و حتی مقالات بعدیم که میشه بعد از فارغ شدن از ارشد سازه یه گرایشی رو انتخاب کنم هم برای پذیرش هم برای کار یه جورایی و هم برای نوشتن مقالات . کدوم گرایش رو پیشنهاد می کنید برام ؟ من عمران سازه خوندم فوق . کدوم بازار کارش زیاده و خوبه اون ور اب و کلا برای اینده کاریم ؟
    مرسی.
    موضوع پایان نامم هم بهینه سازی موقعیت بادبندها بود با یه روش ساده نه الگوریتم و اینا .... زیاد رو مقالم حساب نکنید. مرسی
    برای دکترا اگر به دنبال فاند هم باشید قدرت انتخاب و مانور زیادی نیست. استادی که در زمینه کاری شما در ارشد کار میکند می تواند بهترین گزینه باشد.
    استادی که در زمینه دیگری کار میکند به ندرت به فردی که در زمینه دیگری کار نموده اعتماد میکند مگر آنکه آن فرد رزومه برجسته ای داشته باشد که از بین افراد زیادی که دارای مقاله و تز مرتبط هستند، این فرد را انتخاب کند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا منو راهنمایی کنید
    من مدرک کاردانی عمران-کار های عمومی ساختمان دانشگاه غیر انتفاعی شهرستان معدل 15.40
    مدرک کارشناسی تکنولوژی عمران-عمران دانشگاه غیر انتفاعی شهرستان معدل 13.30
    مدرک کارشناسی ارشد- سازه دانشگاه آزاد معدل 15 ( موضوع کار شده تحلیل لرزه ای استاتیکی غیرخطی روی سازه پل)
    دو مقاله کنفرانسی بین المللی در تهران- یک مقاله کنفرانسی خارجی- دو مقاله مجله ISI
    در حال خوندن زبان- آمادگی آیلتس 6.5 تا 7

لطفا راهنماییم کنید
    می خوام در مقطع دکترا بورس بگیرم
    آیا با این شرایط امکانش هست؟ کدوم کشور رو پیشنهاد می کنین؟

سلام
    میخواستم بدونم به نظرتون کسانی که روی موضوعات تکنولوژی بتن مثل بتن های خود متراکم و بررسی و رفتار مصالح بتن کار میکنند از نظر پذیرش با فاند برای مقطع دکتری چقدر شانس دارند؟
    ایا کلا شانس خوبی برای کسانی که کارهای ازمایشگاهی تکنولوژی بتن انجام میدهند هست؟مخصوصا فاند اساتید...
    تشکر دوستان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkhalooee نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم به نظرتون کسانی که روی موضوعات تکنولوژی بتن مثل بتن های خود متراکم و بررسی و رفتار مصالح بتن کار میکنند از نظر پذیرش با فاند برای مقطع دکتری چقدر شانس دارند؟
    ایا کلا شانس خوبی برای کسانی که کارهای ازمایشگاهی تکنولوژی بتن انجام میدهند هست؟مخصوصا فاند اساتید...
    تشکر دوستان
    موضوع به روز و دارای پتانسیل کار همواره امکان کار بر روی اکستنشها در مقطع بالاتر را دارد و پیدا کردن استاد با زمینه مشابه نیز با داشتن رزومه خوب مشکل نخواهد بود. مساله اینستکه موضوعی در تکنولوژی بتوان یافت که امکان تحقیقاتی و شرایط لپ ورک در دانشگاه ایرانی فراهم باشد. موضوعات به روز و جدید به ویژه در زمینه آزمایشگاهی که کارهای تکنولوژی بتن عموما در این رده قرار میگیرند برای امکان رقابت در آینده در زمان پذیرش دکتری باید کاملا حساب شده انتخاب شده باشند.

Junior Member

با سلام. میخواستم بدونم چه گرایشی رو در ایران بخونم که بتونم برای phd فاند بگیرم از امریکا؟ متاهل هستم. ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

باسلام خدمت اساتید گرامی.من دانشجوی ارشد سازه دانشگاه ازادم.ترم 3 ام.معدلمم 17.5 هست تا الان.کارشناسیم ازاد خوندم معدل 16.راستش تصمیم گرفتم برا پذیرش دکتری.لطفا دوستام راهنماییم کنید.من خدمت هم نرفتم.تمایل دارم که بعد از خدمت اقدام به پذیرش کنم و تو دوران خدمت زبانمو تقویت کنم.برای پذیرش فاند بنظر شما اساتید عزیز،من پایان ناممو بدمو بعد از خدمت حالا 2 تا مقاله خارجی بدم ایا شانسی هست؟اروپا یا کانادا مهم.نیست.فقط میخوام تو این مملکت نباشه.این وقفه بین پایان نامه و مقاله مشکل سازه؟حالا پایان نامم باید یه چیز دندون گیر باشه حتما ؟از راهنمایی دوستان ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)