صفحه 74 از 80 نخستنخست ... 246465666768697071727374757677787980 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

کسی میدونه که میشه برای فوق لیسانس فاند گرفت یا نه ؟ واقعا ممنون میشم اگه کسی جواب سوالمو بده ، چون تا الان تو هر فرومی که مطرح کردم تقریبا جواب سر بالا دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط abdhmdsjd نمایش پست ها
    کسی میدونه که میشه برای فوق لیسانس فاند گرفت یا نه ؟ واقعا ممنون میشم اگه کسی جواب سوالمو بده ، چون تا الان تو هر فرومی که مطرح کردم تقریبا جواب سر بالا دادن.
    با توجه به دیده ها و شنیده ها شانس گرفتن فاند برای مقطع ارشد نسبت به مقطع دکترا بسیار پایینه. چرا که تخصیص فاند برای این مقطع کمه و بیشتر به دانشجویان بومی تعلق میگیره و درصد کمی نصیب دانشجویان بین المللی میشه. مشخصا اکثر دوستان مجربتر بصورت متفق القول به شما خواهند گفت که این شانس بسیار پایینه و به چنگ آوردنش دشوار. البته در برخی موارد که رزومه و دستاوردهای علمی آن فرد قابل ستایش باشد، میتوان برای آن شخص شانسی قائل شد. با این حال چرا من و سایر بچه ها بگیم شما شانسی نداری! شما اپلای بکنید و نتیجه را خودتون تجربه کنید.
    یه نکته مهم: بنظرم یه سر به بخش نتایج پذیرش بزنید و خودتون مقایسه کنید. ببینید چه رشته هایی بیشتر تونستن فاند برای ارشد بگیرن؟ یا نسبت شانس اخذ فاند ارشد به دکترا چقدره؟ یا میزان فاندها به چه صورته؟ یا بچه ها برای ارشد بیشتر از کجا ها فاند گرفتن؟ و خیلی موارد دیگه. بنظرم این بخش نتایج پذیرش خیلی بهتر و واضح تر از هر کس دیگه ای میتونه جواب سوال شما رو بده.
    پیام خصوصی قابل طرح در انجمن ممنوع
    رسالت یک انجمن آگاهی بخشی و اطلاع رسانیست | پیام خصوصی قابل طرح در انجمن نافی این مهم است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران، بتن

قطعا فاند برای ارشد سخت تر از دکتراست. استاد راهنمای من معمولا برای مستر از دانشجوای لیسانسش انتخاب می کنه مگر اینکه یکی خوب باهاش مکاتبه کنه و اظهار تمایل کنه. نکته بسیار مهم تو اپلای مکاتبه است!

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

If you have a needed skill you can get GA or funding from other departments or administrative sections
    skills like
    coding
    Web design
    network management
    Database design

There are occasions that researchers (or departments) need one of these skills and they ask for help
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

سلام دوستان
    با خواندن فوق لیسانس مدیرت اب در المان برای دکترا (مخصوصا امریکا)شانس بیشتری بورس شدن داریم؟
    درضمن این رشته بازار کارش چطور هست؟ با تشکر

سلام
    دوستان من ارشد سازه دارم و تزم هم در مورد میراگر های مایع تنظیم شده روی سیلو ها بوده
    میخواستم بدونم به نظرتون میتونم برای دکترا محیط زیست در دانشگاه های آمریکا اقدام کنم؟
    اگه میشه به نظرتون کدون فیلد بهتر فاند میدن؟
    خیلی ممنون

Junior Member

با سلام میخواستم بدونم با معدل 15.5 ارشد سازه از صنعتی اصفهان ، کارشناسی 17.8 از یکی از دانشگاه های سراسری ، یه isi و 4 تا کنفرانسی و تافل 95 شانسی برای دانشگاه های تاپ آمریکا یا کانادا برای دکتری دارم؟ اینم بگم که فاند برام خیلی مهمه ممنون میشم اگه جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان من امسال برای ارشد مدیریت منابع آب صنعتی اصفهان قبول شدم ، خواستم بدونم وضعیت این رشته برای پذیرش چطوره ؟ و از الان چه کار های رو بکنم که راحت بشه فاند گرفت ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام دوستان
    من معماری هستم..ازاونجا که شانس گرفتن فاند برای مستر معماری تقریبن صفر هست تصمیم گرفتم..ارشد رد ایران مهندسی محیط زیست بخونم و بعد پی اچ دی اقدام کنم...البته با ایده ای مرتبط با این دو رشته...
    الان چندتا مشورت ازتون میخوام
    1.بنظرتون اگه ایران ارشد رو بخونم ولو دانشگاه شریف...اینکار وقت تلف کردن نیست؟ و اینکه بنظرتون از ارشد اقدام کنم؟
    2.بنظرتون میشه مستر رو تغییر رشته به مهندسی محیط زیست داد؟ با مقاله مرتبط با معماری و محیط زیست
    3.با کدوم یکی از این شرایط شانس پیدا کردن کار برام بیشتر فراهم میشه...؟
    لطفن راهنمایی کنین..
    مرسی از توجهتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد.مهندسی صنایع.دانشگاه فردوسی

سلام خدمت دوستان.
    وقت بخیر
    فرصت بورس دکترا مهندسی عمران پرتغال.ماهیانه 1000 یورو. افرادیکه رزومه بسیار خوب خصوصا مقاله isi در این زمینه دارند لطفا پیام بدن.
    موضوع مد نظر وشرایط :Seismic Design of Buildings in CLT, EARTHQUAKE

The objective of the project is to address the current seismic analysis that are used on the assessment of CLT buildings and develop an optimized solution for design based in pushover analysis according to the new proposal for Eurocode 8. The methodology will be based on the results obtained in SISMO, for the local elements and connections, and applied to advanced numerical models calibrated with real scale tests made to a CLT building in a controlled laboratory environment

Requirement:
    Master in Civil Engineering, Structural branch;
    Advanced knowledge in the area of ​​modeling;
    Knowledge in the field of timber structures;
    oral and written command of the English language.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)