صفحه 32 از 80 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_644 نمایش پست ها
    سینا جان. من یکی از دوستام شرایط شما رو داشت و همین 1 ماه پیش رفت کانادا. برا مستر Jan 2012 اقدام کرده بود. کانادا GRE نمی خواد ولی باید استاد پیدا کنین . اینجوری شانس پذیرشتونم بالا میره و میتونین پول هم بگیرید از همون استاد. دوستم concordia رفت.

موفق باشی
    ممنون از جوابتون.
    میشه بگین که با هزینه شخصی رفتن یا full fund شدن؟

سلام به همگی من یه سوال دارم ما برای مهاجرت اقدام کردیم اگه کارمون درس شه همسرم می تونه در کانادا از یه کالجی مالجی چیزی پذیرش بگیره برا فوق چون معدل لیسانس و فوقش پایینه مهندسی عمرا گرایش عمران معدل 12.67 و فوق 14.67 گرایش آب هر دو دانشگاه صنعتی
    من منظورم اینه با این معدل اگه اونجا قبول شدیم برا مهاجرت می تونه یه فوق بگیره با خرج خودش و بعد بشه بره سر کار یا نه باید بریم حمالی
    ارسال مدارک به سیدنی :29 ژانویه 2010
    مدیکال : 3 ژانویه 2014
    پاس ريكويست : ٢٥ سپتامبر ٢٠١٤

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط رخساره نمایش پست ها
    سلام به همگی من یه سوال دارم ما برای مهاجرت اقدام کردیم اگه کارمون درس شه همسرم می تونه در کانادا از یه کالجی مالجی چیزی پذیرش بگیره برا فوق چون معدل لیسانس و فوقش پایینه مهندسی عمرا گرایش عمران معدل 12.67 و فوق 14.67 گرایش آب هر دو دانشگاه صنعتی
    من منظورم اینه با این معدل اگه اونجا قبول شدیم برا مهاجرت می تونه یه فوق بگیره با خرج خودش و بعد بشه بره سر کار یا نه باید بریم حمالی
    سلام.
    وقتی بحث تحصیل با هزینه شخصی مطرح هست (بر خلاف حالت پذیرش با بورس) دیگر معدل آنچنان تاثیری در گرفتن پذیرش ندارد، به خصوص اگر هدف دانشگاههای خیلی سطح بالا نباشد، پس خیلی جای نگرانی نیست. البته با توجه به بالا بودن هزینه های تحصیل و زندگی در کانادا، بهتر است در مورد انتخاب رشته تحصیلی و دانشگاه حتماً تحقیقات کافی انجام دهید تا انتخابتان بهینه باشد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture: Iran, Digital Architecture: UK, PhD: GATech

خانوما و آقایون
    کسی تاحالا برای PhD معماری اقدام کرده اینجا؟
    هیچ رکورد مشخصی از پذیرش یا ریجکت معماریها ثبت نشده
    به نظرم بچه های مهندسی شانسشون خیلی بیشتره تا معماری
    اگه کسی میدونه ممنون میشم اطلاعاتی بده من منتظر جواب از سه تا دانشگاه آمریکا هستم می خوام بدونم اوضاع قبولی معماری چطوریه

سلام
    کسی میدونه کخ کلا اعتبار گرایش پایداری در معماری در کجا بیشتره؟ اروپا سال ها تو زمینه انرژی پاک پیشقدم بوده، از طرفی استرالیا که جدیدا خیلی رو مباحث پایداری و توسعه پایدار چه در اشل شهری و چه معماری کار می کنه، خوب آمریکا هم که جای خود داره! میشه اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین؟ ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

با سلام خدمت تمام دوستان
    خواستم بدونم کسی برای دکتری مهندسی عمران دانشگاه مالزی (ترجیحا یو تی ام) اپلای کرده و اینکه تونسته کمک هزینه بگیره؟
    اگر آره لطف کنه تجربیات و رکورد اپلایشو بذاره بچه های دیگه هم استفاده کنند.
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KArchitect نمایش پست ها
    خانوما و آقایون
    کسی تاحالا برای PhD معماری اقدام کرده اینجا؟
    هیچ رکورد مشخصی از پذیرش یا ریجکت معماریها ثبت نشده
    به نظرم بچه های مهندسی شانسشون خیلی بیشتره تا معماری
    اگه کسی میدونه ممنون میشم اطلاعاتی بده من منتظر جواب از سه تا دانشگاه آمریکا هستم می خوام بدونم اوضاع قبولی معماری چطوریه
    با سلام
    منهم به دنبال اپلای برای دکترای معماری هستم، تازه می خواهم شروع کنم
    به نظر تجربه شما از من هم بیشتره
    در زمینه پذیرش دکترای معماری به نظر میاد که شرایط خیلی سخته

سلام از دانشگاههای کشورهای ناحیه شما ل ایران چه دانشگاهی را برای دکترای معماری پیشهاد می کنید؟ آذربایجان، روسیه ارمنستان و ......
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture: Iran, Digital Architecture: UK, PhD: GATech

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinsh نمایش پست ها
    با سلام
    منهم به دنبال اپلای برای دکترای معماری هستم، تازه می خواهم شروع کنم
    به نظر تجربه شما از من هم بیشتره
    در زمینه پذیرش دکترای معماری به نظر میاد که شرایط خیلی سخته
    با سلام
    حقیقتش من در زمینه اپلای کردن اطلاعاتی در حد تجربه خودم دارم ولی هنوز نتیجه مشخص نشده که بتونم راهنمایی کنم
    درست می فرمایید اینجور که منم دیدم شرایط برای معماری سخته از این لحاظ که پوزیشن کم دارن، الان دانشگاه ویرجینیا تک به من گفته که shortlist شدم ولی فقط یه دونه جا دارن برای شاخه Design research که اینجوری دیگه خیلی سخت میشه!
    البته اگه شما با هزینه شخصی قصد داشته باشید شرایط خیلی راحتتره و گرفتن پذیرش کار سختی نیست اصلا. من از دانشگاههای انگلیس پذیرش داشتم ولی اسکالرشیپ یا studentship نبود برای دانشجوهای اینترنشنال

Junior Member hnp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran university-Architecture

برای گرفتن پذیرش و فاند در دکتری معماری چیزهایی مثل پورت فولیو قوی، نمره زبان بالا و تعداد مقالات زیاد به عنوان ایتمای قبولی همه جا مطرح میشه،اما مطالبی هست که نمی دونم تاثیرشون تو رزومه و سی وی تا چه حده؟

1-رتبه اول شدن تو کنکور ارشد 2-دبیر انجمن علمی بودن 3-سردبیر مجله بودن 4-کار حرفه ای 5-عضو استعداد درخشان بودن 6-تدریس دانشگاه و موسسه مثل جهاد

7-مدارک کارگاه های(workshop )که در ایران به عنوان کارگاه بین الملی با حضور اساتید خارجی برگزار می شه 8-کار آموزی بین الملی غیرحرفه معماری 8-برگزاری همایش و کارگاه در دانشگاه و کلا کارهای متفرقه 9-تالیف کتاب

از دوستان معمار و غیر معمار لطفا نظرشونو در باره سوالم بگن،چون فکر کنم تجربیات بر حسب مورد متفاوت باشه.....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)