صفحه 10 از 80 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

Wink پاسخ : همراهی برای پذیرش گرفتن در رشته عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط al_frd نمایش پست ها
    سلام
    من فوق زلزله دارم ولی پایان نامه ام بیشتر سازه ای بود. من هم می خوام برای دکترا اقدام کنم. خوشحال میشم با هم در تماس باشیم. ایمیلم اینه:
    ali.farid[at]gmail[dot]com
    [at]=@
    [dot]=.
    سلام
    من فوق سازه دارم. برای سوئد برای فوق دوباره اقدام کردم، با آیلتس 6 ولی تو ریدینگ 4.5 بودم. این هم نتایج:
    Infrastructure Engineering از KTH ----> نتیجه Res 183
    Transport Systems از KTH ----> نتیجه رد صلاحیت
    STRUCTURAL ENGINEERING AND BUILDING PERFORMANCE DESIGN از چالمرز ----> نتیجه Res130
    Structural Engineering از Vaxjo--->نتیجه هنوز اعلام نشده
    یرای پذیرش گرفتن در مقطع فوق و یا دکترا همکاری خودم رو اعلام میکنم

Junior Member farhadoo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

سلام
    شاید سوالم به نظر مسخره بیاد اما میخواستم بدونم که کدوم گرایشهای ارشد عمران واسه خوندن در خارج از کشور آسون تره؟ (سختی از نظر من نیاز داشتن اون رشته به ریاضیات پیشرفته اس) اگه ممکنه به ترتیب بگید . مرسی

# مهندسی سازه
    # سازه‌های هیدرولیکی
    # مهندسی زلزله
    # راه و ترابری
    # مکانیک خاک و پی
    # مهندسی آب؛ در دو گرایش هیدرولیک و منابع آب
    # سازه‌های دریایی
    # مهندسی مدیریت ساخت
    # مهندسی برنامه‌ریزی حمل و نقل
    # مهندسی محیط زیست
    # مهندسی عمران نقشه برداری

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadoo نمایش پست ها
    سلام
    شاید سوالم به نظر مسخره بیاد اما میخواستم بدونم که کدوم گرایشهای ارشد عمران واسه خوندن در خارج از کشور آسون تره؟ (سختی از نظر من نیاز داشتن اون رشته به ریاضیات پیشرفته اس) اگه ممکنه به ترتیب بگید . مرسی

# مهندسی سازه
    # سازه‌های هیدرولیکی
    # مهندسی زلزله
    # راه و ترابری
    # مکانیک خاک و پی
    # مهندسی آب؛ در دو گرایش هیدرولیک و منابع آب
    # سازه‌های دریایی
    # مهندسی مدیریت ساخت
    # مهندسی برنامه‌ریزی حمل و نقل
    # مهندسی محیط زیست
    # مهندسی عمران نقشه برداری

مهندسی عمران نقشه برداری مهندسی سازه از بقیه به ریاضیات بییشتری احتیاج دارن ولی از نظر من اصلا سخت نیست

ریاضیات عمران کلا یه کار روتین و مشخصیه و اصلا سخت نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش رشته ی عمران ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jason_mac نمایش پست ها
    عمران همه گرایش هاش همه جای دنیا تو بورسه. من شخصا گرایش آب رو دوست دارم. چون همه دنبال سازه می رند. اما من با وجود داشتن لیسانس عمران عمران فوق و دکترا آب انتخاب کردم.
    سلام
    آقای jason_mac شما نظرتون در مورد آینده شغلی این گرایش یعنی آب چیه؟!
    آیا در ایران هم آینده شغلی داره؟!
    در خارج از ایران چطوریه؟!
    لطف کنید و کمی بیشتر توضیح بدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برای مستر به امریکا امیدی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    برای مستر به امریکا امیدی هست؟
    سلام
    من میخام برای ms برم به یکی از دانشگاههای درجه 2 امریکا وشرایطم به شرح زیره به نظر شما امیدی به گرفتن پذیرش و فاند هستش؟
    نمره gre و تافل از حداقل اعلامی توسط دانشگاه بهتره.
    معدلم بیشتر از 3 هستش(بر مبنای 4)
    روی بتن تخصص بیشتری دارم و یه مقاله داخلی هم دارم
    letter of recommendation هم دارم

حالا به نظر شما دانشگاههای تا رنک 400 به من پذیرش و فاند میدن؟
    Of course, you can get admitted.I recommend you to write a very influencial SOP, and get recommendation letters from Ph.Ds from abroad. Good Luck

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش رشته ی عمران ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Limper نمایش پست ها
    سلام
    آقای jason_mac شما نظرتون در مورد آینده شغلی این گرایش یعنی آب چیه؟!
    آیا در ایران هم آینده شغلی داره؟!
    در خارج از ایران چطوریه؟!
    لطف کنید و کمی بیشتر توضیح بدید
    دوست من سلام
    قبل از بررسی گرایش های عمران بگم که من هیچ تعصب خاصی به گرایش خودم که سازه های هیدرولیکی هست ندارم و تمام گرایش های عمران غیر از زلزله رو دوست دارم. پس اگر تعریف و تقبیحی از گرایشی انجام دادم نظر شخصی من هست.

کلا گرایش های عمران در تمام دنیا دارای آینده شغلی خوبی میباشند. اگر بخواهیم به صورت خاص در مورد گرایش عمران آب بحث کنیم باید بگم که در داخل ایران پروژه های خطوط انتقال آب در مقایسه با پروژه های ابنیه سود دهی بهتری دارند. شرکتی که من در ایران دارم و هنوز هم به شدت فعال هست گواه این مساله میباشد. در پروژه های آب رسانی و احداث سد و احداث خطوط آب و فاضلاب حرف اول رو ماشین آلات میزند. اگر شرکت از نظر ماشین آلات کامل باشد، سود دهی بسیار بالا میرود.
    و اما در مورد خارج از ایران. متاسفانه من از کارهای field خارج از ایران زیاد اطلاع ندارم اما خودم که در ورطه research کار میکنم باید بگم که نظر خودم این هست که research در مورد عمران آب بسیار بیشتر از عمران سازه و یا سایر گرایش های عمران در حال جریان هست. به عنوان مثال گرایشی که در ایران اصلا داوطلبی نداره گرایش عمران محیط زیست هست که واقعا آینده شغلی بسیار خوبی در آمریکا داره. (من خودم خوشم نمیاد) توصیه من به شما دوستانی که در ابتدای این راه هستند این هست که همواره به علاقه خود فکر کنید چون از نظر آینده شغلی واقعا ایران قابل بررسی نیست. به عنوان مثال سال سردار سازندگی ما کلی ساختو ساز انجام دادیم اما در سال های اخیر مسکن و ساخت و ساز کاملا راکد بوده است. پس نمیشه حکم کلی صادر کرد. در خارج از ایران هم که همواره برای تمام رشته ها کار هست به شرط اینکه واقعا شرایط رزومتون خوب باشه.

سوال شما خیلی کلی بود. امیدوارم که تونسته باشم گوشه ای از اون رو جواب داده باشم.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

سلام اول از همتون به خاطر وقتی که میزارید ممنونمو من دانشجوی دانشگاه آزاد بودم و معدلم 13.5 هست البته نمرات دروس اختصاصیم از عمومیم قویتره میخوام بدونم که چطوری میتونم ضعف معدلمو جبران کنم و با این شرایط واسه ی کدوم دانشگاهای کانادا میتونم امیدوار باشم و دانشگاه چالمرز چه شرایتی داره؟ واسه ی تافل هم امادگی گرفتن یه نمره خوبو دارم ممنون از همتون

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arashmail نمایش پست ها
    سلام اول از همتون به خاطر وقتی که میزارید ممنونمو من دانشجوی دانشگاه آزاد بودم و معدلم 13.5 هست البته نمرات دروس اختصاصیم از عمومیم قویتره میخوام بدونم که چطوری میتونم ضعف معدلمو جبران کنم و با این شرایط واسه ی کدوم دانشگاهای کانادا میتونم امیدوار باشم و دانشگاه چالمرز چه شرایتی داره؟ واسه ی تافل هم امادگی گرفتن یه نمره خوبو دارم ممنون از همتون
    for canada your GPA is a little bit low and you can improve it by papars or language point and GRE . i think you do not have a good chance for high rank universities of canada such as Toronto or mcgill or waterloo but you can apply for Concordia and carleton and ottawa
    about chalmers, i could say that in 2010, it was really hard to be accepted in civil engineering programs but for the next year it is not clear because it will be the first year that you should pay the tuition fee for sweden.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    for canada your GPA is a little bit low and you can improve it by papars or language point and GRE . i think you do not have a good chance for high rank universities of canada such as Toronto or mcgill or waterloo but you can apply for Concordia and carleton and ottawa
    about chalmers, i could say that in 2010, it was really hard to be accepted in civil engineering programs but for the next year it is not clear because it will be the first year that you should pay the tuition fee for sweden.
    سلام آقاي كريمي
    من هم شرايطم تقريبا مثه اين دوستمونه (آرش ميل) حالا يه خورده بهتر ! ممنون از اطلاعاتتون در مورد چالمرز و كانادا
    ولي به نظرتون چقدر شانس براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي چالمرز و كي تي اچ دارم ؟!
    با شرايط ايشون مي تونين دانشگاهي توي نروژ هم بهم معرفي كنيد ؟!
    با توجه به پولي شدن دانشگاه ها در شرايط پذيرش هم تاثير گذاشته ؟! مي دونين هزينه ش چقدر شده !؟
    اصلا اگه من بخوام از لحاظ مالي خودم ، خودمو ساپورت كنم شرايط چگونه ست ؟!
    ممنون

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.mio نمایش پست ها
    سلام آقاي كريمي
    من هم شرايطم تقريبا مثه اين دوستمونه (آرش ميل) حالا يه خورده بهتر ! ممنون از اطلاعاتتون در مورد چالمرز و كانادا
    ولي به نظرتون چقدر شانس براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي چالمرز و كي تي اچ دارم ؟!
    با شرايط ايشون مي تونين دانشگاهي توي نروژ هم بهم معرفي كنيد ؟!
    با توجه به پولي شدن دانشگاه ها در شرايط پذيرش هم تاثير گذاشته ؟! مي دونين هزينه ش چقدر شده !؟
    اصلا اگه من بخوام از لحاظ مالي خودم ، خودمو ساپورت كنم شرايط چگونه ست ؟!
    ممنون
    hi
    your chance for chalmers and kth is not clear for the next year because of new situation (tution fee) and for norway i thin NTNU is a good choice. for other questions about sweden you can ask them and search for them in a related topic in sweden topic.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)