صفحه 13 از 80 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.mio نمایش پست ها
    يه سوال در زمينه سابقه كاري داشتم :
    1- اينكه سابقه كاري در گرقتن پذيرش چقدر تاثير داره ؟! ( اگر هست ، حداقل و يا حداكثر چقدر ؟ )
    2- من دارم از طريق آشنا در زمينه مهندسي عمران براي خودم بيمه رد مي كنم ، اما هنوز 1-2 ترم به پايان تحصيلم مونده ! آيا اين كار تاثيري در تسهيل شدن گرفتن ارشد در كشورهاي سوئد و نروژ داره ؟!
    3- اصلاً براي سابقه كاري نياز به زير شاخه شدن بيمه در ايران هست يا ميشه همين كار را با يه معرفي نامه از طرف اون شركت حل كرد و نياز به اين هزينه ها نباشد ؟!
    با تشكر
    برای گرفتن پذیرش اگه شما بتونید یه توصیه نامه خوب از مدیر شرکتی که توش کار میکنید بگیرید کفایت میکنه و من به شخصه کسی رو ندیدم که در پروسه گرفتن پذیرش نیاز به بیمه داشته باشه.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahru نمایش پست ها
    دوستان من راجع به رشته مهندسي منابع آب و رشته هيدروليك مي خوام بدونم. كسي هست كه داره در اين رشته ها تحصيل ميكنه و بتونه به من كمك بكنه؟
    لطفا دانشگاه‌هايي كه در اين زمينه خوبن و خوب بورس ميدن رو براي دكترا به من معرفي كنيد
    هر چه سوالتان را جزیی تر و روشن تر مطرح نمایید، زودتر به پاسخ خواهید رسید. سوال فعلی شما بسیار کلی است و بر حسب رزومه و اهداف شما جواب آن بسیار متغیر خواهد بود.
    با تشکر از همکاری شما در حفظ نظم فروم
    موفق باشید.
    ویرایش توسط i_karimi : July 29th, 2010 در ساعت 12:59 PM
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    برای گرفتن پذیرش اگه شما بتونید یه توصیه نامه خوب از مدیر شرکتی که توش کار میکنید بگیرید کفایت میکنه و من به شخصه کسی رو ندیدم که در پروسه گرفتن پذیرش نیاز به بیمه داشته باشه.
    بيشتر واسه اين پرسيدم كه يكي از بچه ها واسه اروپا چنين مشكلي نداشت و با يه توصيه نامه مشكلش حل شد ولي براي كانادا ازش يه مدرك رسمي تر خواستن ...
    ممنون از جواب

رشته و دانشگاه

بيشتر واسه اين پرسيدم كه يكي از بچه ها واسه اروپا چنين مشكلي نداشت و با يه توصيه نامه مشكلش حل شد ولي براي كانادا ازش يه مدرك رسمي تر خواستن ...
    ممنون از جواب
    مطمئنید که حین گرفتن پذیرش ازش مدرک رسمی خواستن؟
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد زمین شناسی مهندسی دانشگاه اصفهان

پیش فرض پاسخ : بهترین گرایش رشته ی عمران ؟

سلام دوستان
    کسی اگه از رشته rock engineering اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنمائیم کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    مطمئنید که حین گرفتن پذیرش ازش مدرک رسمی خواستن؟
    بله ، اين چيزي بود كه به من گفتن ، منم واسه همين شك كردم !

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng

من يه چيزي شنيدم نمي دونم درسته يا نه !؟ تو فروم هم گشتم ولي چيزي در اينباره پيدا نكردم به اون صورت ...
    ميگن براي معدل گيري و احتساب نمره كارنامه دروس تخصصي مهمه و اصلاً با دروس عمومي مثه انديشه 1و2 و تنظيم خانواده و روخوني قرآن و ... كار ندارن ، اين درسته ؟!
    يعني معدل از بين دروس تخصصي گرفته مي شه ؟!!

همچین چیزی نشنیدم. در استرالیا که همون معدل کل ملاک/ (آخه چطور میتونیم به اینها مثلا بگیم که آقا فرق عمومی مثل تنظیم خانواده با درس تخصصی بتن چیه!؟)
    و خداحافظ اپلای ابرود...هر چند انتظار نداشتم بعد از اینهمه مدت اینجور خداحافظی کنم....حیف که بعضی رنجش ها رو هیچ جور نمیشه نادیده گرفت...

رشته و دانشگاه

بله ، اين چيزي بود كه به من گفتن ، منم واسه همين شك كردم !
    همونطور که قبلا گفتم به نظر من بیمه اصلا نیازی نیست و فقط گرفتن توصیه نامه به انگلیسی از مدیران شرکت که توش میزان سابقه کار شما ذکر شده باشه کافیه. البته اگر بخواهید به فارسی سابقه کار بگیرید باید در سربرگ شرکت باشه و برای ترجمه و تاییدات مربوطه نیاز دارید که سابقه بیمه و دفترچه بیمه داشته باشید.

رشته و دانشگاه

من يه چيزي شنيدم نمي دونم درسته يا نه !؟ تو فروم هم گشتم ولي چيزي در اينباره پيدا نكردم به اون صورت ...
    ميگن براي معدل گيري و احتساب نمره كارنامه دروس تخصصي مهمه و اصلاً با دروس عمومي مثه انديشه 1و2 و تنظيم خانواده و روخوني قرآن و ... كار ندارن ، اين درسته ؟!
    يعني معدل از بين دروس تخصصي گرفته مي شه ؟!!
    برای همه جا این موضوع صادق نیست و اکثر جاها معدل کل شما رو نگاه میکنن ولی به هر حال اگه معدل دروس تخصصی شما بالا باشه نکته مثبتی در گرفتن پذیرش محسوب میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)