صفحه 17 از 80 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پذیرش مهندسی عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    سلام
    الان در کانادا و اروپا چه گرایشهایی رو بورسه و بازار کار خوبی داره؟ (البته به غیر از حمل و نقل چون اصلا خوشم نمیاد)
    ببخشید اگه سوالم مربوط به تاپپک نیست چون جای دیگه ای پپیدا نکردم .
    ممنون
    در حال حاضر گرایش محیط زیست که توی ایران با رتبه ی سه رقمی هم میشه تهران قبول شد توی بورس هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای برای مهندسی عمران و معماری

سلام،
    می خواستم برای مهر سال اینده برای PHD دانشگاههای درجه یک امریکا در رشته معماری apply کنم. فارق تحصیل دانشگاه یزد هستم و در تمام مقاطع تحصیل معدلم الف بوده . اما متاسفانه مقاله پژوهشی ندارم ولی سابقه تدریس در دانشگاه آزاد دارم و همچنین در یک مسابق بین اامللی طراحی در آلمان به صورت مشترک با دوستانم تقدیر نامه دریافت کردیم منتها به زبان آلمانی که قابل ترجمه به انگلیسی نیست چون سفارت ایران در آلمان باید تاییدش کنه که این امکان وجود نداره . می شه منو راهنمایی کنید و بهم بگید احتمال گرفتن پذیرش وجود داره یا نه؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام.من لیسانس عمران-عمران خوندم تو دانشگاه مازندران.الان هم فوق میخونم گرایش راه و ترابری دانشگاه گیلان.میخواستم بدونم واسه phd تو کانادا و اروپا چجوریه!
    امیدوارم امسال بتونم paper در بیارم.دانشگاه های کانادا رو چک کردم.ولی تو اروپا فقط یک دانشگاه پیدا کردم که گرایش منو که روسازی و آسفالتی هست ارائه کنه.اگه ممکنه چند تا دانشگاه اروپایی واسه دکترای راه در زمینه روسازی و اسفالتی معرفی کنین!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic .IAU

با عرض پوزش , شاید این سوال به این تاپیک نخورد ولی تاپیک مناسب تر پیدا نکردم. و در ضمن تازه وارد هم هستم.

can i receive an admison for master or PHD in the field of Civil & structure of building in the USA,also i have a bachelor of mechanical engeeniering. if i can do it, plz guide me how can i pass my course in field of civil in M.sc even i didn,t pass any of this course .
    in additional i have to say my intresting research is structure of metal and make tower and bridge structure.if any of my friends in this froum is closer to my research or he has a similar posision to me plz guide me. my mean is if u have bachelor mechanic & u have keeping on civil eng.
    thanx alot

میخواستم ببینم کسی در مورد مستر عمران توی دانشگاه پراگ اطلاعاتی داره من توی سایتش چیزی در مورد شهریه، نمره زبان و ددلاینش پیدا نکردم

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

چقد همه سوال دارن

اگه رسیدین به اینم جواب بدین:

کسی که لیسانس رو از گیلان گرفته و امسال هم خاک تفرش قبول شده شانسی برای دکتری کانادا با فاند داره یا بهتره خودشو علاف نکنه؟
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

درود به همدانشگاهی گلم
    بله شانس داری اگر 3مولفه زیر را با نمره خوب داشته باشین .فرقی نمیکنه از کدوم دانشگاه مدرک گرفته باشین
    GPA
    ielts or TOEFL
    ISI PAPER
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری، دانشگاه دولتی معماری و شهرسازی ایروان

سلام به همه. کسی می دونه گرایش انرژی در رشته ی معماری توی کدوم دانشگاه ها و چه مقاطعی تدریس میشه ؟
    معماری انرژی به تازگی توی ایران هم در مقطع دکترا شروع به کار کرده. برای من جالبه که بدونم کجاها این رشته رو در حال حاضر دارن.
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط your_star نمایش پست ها
    چقد همه سوال دارن

اگه رسیدین به اینم جواب بدین:

کسی که لیسانس رو از گیلان گرفته و امسال هم خاک تفرش قبول شده شانسی برای دکتری کانادا با فاند داره یا بهتره خودشو علاف نکنه؟
    خیلی از دانشگاه های کانادا جی آر ای نمیخوان اما داشتنش خیلی شانستون رو زیاد میکنه. در ضمن تو کانادا هر قدر نمره تافلتون و یا آیلتستون بالاتر باشه شرایط بهتر میشه.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام.من لیسانس عمران-عمران خوندم تو دانشگاه مازندران.الان هم فوق میخونم گرایش راه و ترابری دانشگاه گیلان.میخواستم بدونم واسه phd تو کانادا و اروپا چجوریه!
    امیدوارم امسال بتونم paper در بیارم.دانشگاه های کانادا رو چک کردم.ولی تو اروپا فقط یک دانشگاه پیدا کردم که گرایش منو که روسازی و آسفالتی هست ارائه کنه.اگه ممکنه چند تا دانشگاه اروپایی واسه دکترای راه در زمینه روسازی و اسفالتی معرفی کنین!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)