صفحه 19 از 80 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط payammo نمایش پست ها
    سلام ..من دانشجوی ترم 3 عمران - عمران دانشگاه خواجه نصیر تهرانم و معدلم 15.55 هست..می خواستم ببینم شانسم واسه پذیرش تو مقطع ارشد با فاند تو کانادا(می دونم آمریکا خیلی پایینه) چقدره و اصولا امکان همچین کاری هست؟ ...آیا داشتن رتبه تو مسابقاتی مثل پل ماکارونی امیرکبیر تاثیر داره تو رزومه؟... اگه هست الان باید تمرکزمو بیشتر رو چی بگذارم؟... یا بهتره که ارشدو اینجا بخونم و واسه دکترا پذیرش بگیرم؟
    بهترین کاریکه میتونی بکنی کسب معدل بالاست.
    هر چه معدل بیشتر باشه شانست بهتره.
    از تابستونا استفاده کن تا نمره زبان خوبی بیاری.بهتره که GRE هم بدی تا شانس برای امریکا داشته باشی.
    بیخوی سر خودتو با پل ماکارونی و بتن شلوغ نکن......هیچ چیز جای معدلو نمیگیره
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

باسلام خدمت تمامي دوستان گرامي... فقط اين سوالو دارم كه آيا رشته معماري در كشورهاي ديگر براي ايراني ها ارزش زحمت كشيدن داره؟
    من كارداني معماري رو گرفتم و دارم براي كارشناسي ميخونم و كلاس هاي زبانمم شروع خواهم كردم. كه كارشناسي ارشد رو خارج از ايران بگيرم....... آيا وقت گذاشتن ارزش اينو داره؟ ( حدودا 3 سال )

البته همخونه ايم كه كارشناسي مكانيك داشت الان سوئد هست و به صورت رايگان در حال تحصيل هست و از آينده رشته تحصيليش راضيه...

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط artor نمایش پست ها
    باسلام خدمت تمامي دوستان گرامي... فقط اين سوالو دارم كه آيا رشته معماري در كشورهاي ديگر براي ايراني ها ارزش زحمت كشيدن داره؟
    من كارداني معماري رو گرفتم و دارم براي كارشناسي ميخونم و كلاس هاي زبانمم شروع خواهم كردم. كه كارشناسي ارشد رو خارج از ايران بگيرم....... آيا وقت گذاشتن ارزش اينو داره؟ ( حدودا 3 سال )

البته همخونه ايم كه كارشناسي مكانيك داشت الان سوئد هست و به صورت رايگان در حال تحصيل هست و از آينده رشته تحصيليش راضيه...
    سوالت خیلی کلیه و هر کسی میتونه نظر خودش رو داشته باشه، بعضیا خارج از کشور زندگی راحتتری دارن .بستگی به خود شخص داره. کلا الان وضع کار همه جای دنیا خوب نیست و باید خیلی qualified باشید تا بشه کار خوب پیدا کرد. ولی معماری هم خیلی از کشورهای دنیا بازار کار داره با درآمدهای خوب
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    سوالت خیلی کلیه و هر کسی میتونه نظر خودش رو داشته باشه، بعضیا خارج از کشور زندگی راحتتری دارن .بستگی به خود شخص داره. کلا الان وضع کار همه جای دنیا خوب نیست و باید خیلی qualified باشید تا بشه کار خوب پیدا کرد. ولی معماری هم خیلی از کشورهای دنیا بازار کار داره با درآمدهای خوب

با تشكر از پاسخ به اين سوال...
    امروز پيام نور رفته بودم براي مشاوره. معماري با گرايش شهر سازي داره كه درساش اصلا با معماري كارداني هيچ مغايرتي نداره.. آيابراي سريع تر مدرك گرفتن در اين دوره پيام نور شركت كنم يا در كنكور 90 دانشگاه آزاد يا سراسري؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط artor نمایش پست ها
    با تشكر از پاسخ به اين سوال...
    امروز پيام نور رفته بودم براي مشاوره. معماري با گرايش شهر سازي داره كه درساش اصلا با معماري كارداني هيچ مغايرتي نداره.. آيابراي سريع تر مدرك گرفتن در اين دوره پيام نور شركت كنم يا در كنكور 90 دانشگاه آزاد يا سراسري؟
    من اطلاعی راجع به پیام نور ندارم ولی فکر میکنم اگر بخوای برای خارج از کشور اقدام کنی دانشگاههای سراسری و بعد آزاد برات بهتر باشه. دوستان دیگه ای که اطلاع بیشتری دارن میتونن بهتر نظر بدن
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    لطفا منو راهنمایی کنید. میخوام واسه ارشد از یه دانشگاه توی امریکا یا کانادا رشته معماری پذیرش با فاند بگیرم
    معدل کارشناسی: 17.5
    مقاله داخلی:2
    مقاله ISI:1
    توصیه نامه
    workshop:1
    مسلط به نرم افزارهای مربوط به رشته
    داشتن یه وب سایت تخصصی معماری با بازدید بالا و رنکینگ بالا توی گوگل
    داشتن portfolio خوب
    هنوز تافل و gre ندادم
    به نظر شما الان می تونم درخواست بدم بگم نمره زبانمو بعد واستون میفرستم؟
    ویرایش توسط hamed123 : January 7th, 2011 در ساعت 04:38 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marine structures

سلام دوستان
    می خوام نظر شما را درباره بازار کار وادامه تحصیل (PHD) سازه های دریایی بدونم

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali88 نمایش پست ها
    سلام دوستان

می خوام نظر شما را درباره بازار کار وادامه تحصیل (PHD) سازه های دریایی بدونم
    سازه های دریایی گرایش تقریبا نو پا در ایران میباشد و مثل گرایش های سازه و خاک و زلزله و ... همه دانشگاهها(چه داخل چه خارج) ارائه نمیدن.
    اگر بخواهید در ایران ادامه به کار بدین باید عرض کنم که تقریبا کار دولتی هستش.
    تعداد فارق التحصیلان این رشته هم در ایران و هم در خارج از ایران خیلی کمتر از دیگر گرایش ها میباشد.و به گفته یکی از دوستان خودم:برای کسانی که ارشد سازه های دریایی دارن هم کار هست و هم درامد بالا(البته فقط نقل قول بود)
    (کپی امضائ بابک)

سلام

من کارشناسی عمران امیرکبیر میخونم معدلمم 15 هست، تافل هم 104 شدم، فعلا مقاله ای ندارم ولی دارم یکارایی میکنم

تو کانادا شانس برای پذیرش تو دانشگاههای خوبش دارم؟ اگه بدون فاند پذیرش بگیرم هزینش چقدر میشه تقریبا برای 2 سال؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم ، Workshop چی هستش؟

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام

من کارشناسی عمران امیرکبیر میخونم معدلمم 15 هست، تافل هم 104 شدم، فعلا مقاله ای ندارم ولی دارم یکارایی میکنم

تو کانادا شانس برای پذیرش تو دانشگاههای خوبش دارم؟ اگه بدون فاند پذیرش بگیرم هزینش چقدر میشه تقریبا برای 2 سال؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم ، Workshop چی هستش؟
    دانشگاههای خوب کانادا حداقل معدل برای ایران را 16 اعلام کردن.معمولا بیشتر دانشجویان ارشد و دکترا بورس میشوند.
    البته دانشگاههای درجه 2 امریکا شانس دارید.
    معدل دروس اختصاصی و دو سال اخر؟
    (کپی امضائ بابک)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)