صفحه 25 از 80 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930313233343575 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

با سلام به دوستان
    من یک بورس از وزارت علوم ایران دارم که تمام هزینه هام را پوشش میدهد. رشته مهندسی عمران گرایش زلزله از دانشگاه تربیت مدرس هستم. برای phd میخوام اقدام کنم. نمره زبان هنوز ندارم در حال امادگی برای ielts هستم. با این که بورس دارم ولی چند جایی که برای گرفتن پذیرش اقدام کردم جوابی از اساتید نگرفتم.(ethزوریخ,delft هلند, mcmaster کانادا). لطفا مرا راهنمایی کنید. ضمنا با شرایط من از کدوم کشور اروپایی بهتره که پذیرش بگیرم؟

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_deldar نمایش پست ها
    سلام
    خوشحالم که بالاخره برای معماری در مقطع ارشد توضیح مفصلی اینجا دیده شد ممنون از اطلاعاتی که دادین
    احیانا د رجستحوهاتون با معماری در زمینه محیط زیست و یا معماری پایدار و امثال آن برخوردی داشتین؟ می دونین کدوم دانشگاه ها بهتر اون رو کار می کنن؟راستش هدف اصلی من آمریکا و کاناداست اما اگه پیشنهاد دیکه ای دارین ممنون میشم
    بسیار از کمکتون ممنونم
    در امريكا university of oregon در زمينه معماري پايدار چند ساليه كه شهرت كسب كرده و پيشگام شده و جديدا هم دكتراي معماري با اين گرايش آورده. در كانادا دانشگاهي مشخصا و صرفا معماري پايدار كار نميكنه ولي تو اكثرشون چند واحد راجع به معماري پايدار وجود داره.
    در انگليس هم فراوون هستن دانشگاه هايي كه دوره هاي تخصصي MSc يكساله درباره معماري پايدار دارند

Junior Member

با سلام هیچ دانشگاه فرانسه زبانی تو اروپا هستش که برای ترم بهار 91 در مقطع ار شد پذیرش بده ؟ اگه هست لطفن معرفی کنین

Junior Member

با سلام هیچ دانشگاه فرانسه زبانی تو اروپا هستش که برای ترم بهار 91 در مقطع ار شد رشته مهندسی عمران پذیرش بده ؟ اگه هست لطفن معرفی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط anjil نمایش پست ها
    با سلام هیچ دانشگاه فرانسه زبانی تو اروپا هستش که برای ترم بهار 91 در مقطع ار شد رشته مهندسی عمران پذیرش بده ؟ اگه هست لطفن معرفی کنین
    یه سری به دانشگاههای سوربن بزن من اطلاع ندارم ولی رشته مهندسی عمران رو دران یادم نیست سوربن 1 بوده یا 3 ولی باید بگردی

Junior Member

با سلام دوستان عزیز من مهندسی عمران با معدل 13و ایلتس 6 و1 سال سابقه کار واسه مستر شانس پذیرش دارم از اروپا یا کانادا با تشکر

سلام
    من ارشد سازه هستم از دانشگاه شیراز با معدل15
    کارشناسی دانشگاه ازاد بودم با معدل 14
    2تا ISI دارم 4 تا کنفرانس بین المللی
    5 سال هم سابقه کار مربوط دارم
    در ضمن تخصصم مقاوم سازی هست هم در پایان نامه هم در مقاله ها هم در کار
    در حدود 100هزار دلار هم حداکثر می تونم هزینه کنم
    به نظر شما برای چه دانشگاه هایی تو آمریکا یا کانادا شانس دارم( از بین 50 تا دانشگاه برتر دنیا)
    ویرایش توسط mr_saeed : August 18th, 2011 در ساعت 02:52 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    سلام
    من ارشد سازه هستم از دانشگاه شیراز با معدل15
    کارشناسی دانشگاه ازاد بودم با معدل 14
    2تا ISI دارم 4 تا کنفرانس بین المللی
    5 سال هم سابقه کار مربوط دارم
    در ضمن تخصصم مقاوم سازی هست هم در پایان نامه هم در مقاله ها هم در کار
    در حدود 100هزار دلار هم حداکثر می تونم هزینه کنم
    به نظر شما برای چه دانشگاه هایی تو آمریکا یا کانادا شانس دارم( از بین 50 تا دانشگاه برتر دنیا)
    شما نمره زبانت رو هم بگو که بهتر بشه راهنمایی کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein51 نمایش پست ها
    شما نمره زبانت رو هم بگو که بهتر بشه راهنمایی کرد.
    85
    gre هم ندادم ولی میتونم بالای 1200 بشم

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_saeed نمایش پست ها
    85
    gre هم ندادم ولی میتونم بالای 1200 بشم
    به نظر من شما برای دانشگاههای متوسط کانادا و آمریکا شانس پذیرش دارید. اگر شما حتما اصرار دارید که از 50 دانشگاه برتر دنیا پذیرش بگیرید میتونید یکی یا دوتا از این دانشگاهها ی تاپ رو مد نظر داشته باشید و چند تا دانشگاه متوسط کانادا رو هم تو لیستتون قرار بدید. اگر دنبال فاند هستید احتمال گرفتن فاند از 50 دانشگاه برتر دنیا کمی بعید به نظر میرسه ولی ممکن هست که با پیدا کردن استاد بتونید از دانشگهای متوسط فاند بگیرید ولی اگر دنبال فقط پذیرش هستید و توانایی تامین هزینه خودتون رو دارید همین کاری که گفتم رو بکنید. فقط برای معدلتون حتما قبلش مینیمم دانشگاهها رو چک کنید. با توجه به اینکه گفتید 100 هزار دلار میتویند هزینه کنید من بهتون پیشنهاد میکنم که دانشگاه ملبورن استرالیا رو هم در نظر داشته باشید چون هم رنک بالایی داره و هم احتمال پذیرش شما بدون فاند هستش. من خودم هم رشتم عمران هست. باز هم اگر سوالی بود بگید. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)