صفحه 27 از 80 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadorrahmat نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز شما با این نمره GRE که دارین از خیلی های دیگه جلو ترین حتی خارجیهاش نمره 1470 شوخی نیست البته باید درصد زیر شما توی آزمون چقدر بوده در ضمن چرا نداشته باشید اگر بگردید و لیست دانشگاهها رو از اینجا http://www.utexas.edu/world/univ/state/ در بیارین که بر طبق ایالت هاست و اسامی کل دانشگاههاست که مال دانشگاه تگزاسه و بگردین هم دانشگاه متوسط و هم دانشگاه خوب می تونین قبول بشین بستگی به دانشگاهها داره ولی شما مشکلی نداری نگران نباش!!!! البته در مورد فول فاند و کلن مقوله فتند باید با توی سایت دانشگاه بگردی و ببینی که فول فند دارن یا نه!!!! برای مستر من کم دیدم البته دانشگاههای آمریکا رو نگاه نکردم و همچنینی کانادا رو ولی باید بگردی. در ضمن فول فاند مستر خیلی کمه کم پیش میاد معمولا دکترا رو فول فاند می دن !!!!! البته من از شنیده ها می گم بقول معروف شنیدن کی بود مانند دیدن!!! ولی بهترین راه دیدن و بازدید از سایت دانشگاهها و حتی تماس با اونهاست تا اطلاعات دقیق گرفت!!!!
    ممنون از اینکه جواب دادین
    به نظر شما نداشتن مقاله میتونه تاثیری بزاره روی فاند دادن یا نه؟

سلام دوستان

میخواهم بدونم امکانش هست معدل این ترم هم بتونم توی نمرات ارسالی که برای دانشگاهها میفرستم تاثیر داشته باشه؟ چون معدلم 14.73 هست و از مینیمم دانشگاهایی که 15 هست کمتره ، ولی این ترم میتونم به بالای 15 برسونمش.

اگر فاند نخواهم باز این شرط مینیمم معدل هست یا اونموقع قابل صرف نظر میشه؟

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواهم بدونم امکانش هست معدل این ترم هم بتونم توی نمرات ارسالی که برای دانشگاهها میفرستم تاثیر داشته باشه؟ چون معدلم 14.73 هست و از مینیمم دانشگاهایی که 15 هست کمتره ، ولی این ترم میتونم به بالای 15 برسونمش.

اگر فاند نخواهم باز این شرط مینیمم معدل هست یا اونموقع قابل صرف نظر میشه؟
    بستگی به ددلاین دانشگاهی که میخوای اپلای کنی داره..
    نخیر مینیمم معدل برای پذیرش هست نه برای فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط doral نمایش پست ها
    ممنون از اینکه جواب دادین
    به نظر شما نداشتن مقاله میتونه تاثیری بزاره روی فاند دادن یا نه؟
    همه چی بستگی به دانشگاه داره و اینکه آیا دانشگاه در دادن فاند شرایطی برا خودش داره یا نه که هیچ کس از این قوانین و یا شرایط خبر نداره به جز خودشون ولی به قول قدیمیا سنگ مفت گنجشک مفت می زنی ساید گرفت!!! دلیل نداره چون تو فکر میکنی بهت فاند ندن ولی کار از محکم کاری هم عیب نمی کنه مقاله هم داشته باشی هم شانس پذیرش بالاست هم ممکنه بهتر و راحتر بهت فاند بدن!!!!

Junior Member

دوستان کسی اطلاعی از دکترای پیوسته معماری داره؟ من به تازگی جایی خوندم که apply برای MA حتی سخت تر از Phd هست! (چون با استاد در ارتباطی و کلا مسیر مشخص تری داره، به علاوه شانس فاند هم بالاتره) حالا می خوام بدونم کسی از کارشناسی برای دکترا پذیرش گرفته؟ این طور که من دیدم بیشتر دانشگاه های آمریکا این امکانو دارن. ممنون.

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Pegahi نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی از دکترای پیوسته معماری داره؟ من به تازگی جایی خوندم که apply برای MA حتی سخت تر از Phd هست! (چون با استاد در ارتباطی و کلا مسیر مشخص تری داره، به علاوه شانس فاند هم بالاتره) حالا می خوام بدونم کسی از کارشناسی برای دکترا پذیرش گرفته؟ این طور که من دیدم بیشتر دانشگاه های آمریکا این امکانو دارن. ممنون.
    من اطلاع دارم كه دانشگاه وايمار يا همون Bauhaus آلمان اين برنامه رو داره ولي امريكا اطلاعي ندارم. اگر اطلاعاتي پيدا كرديد لطفا اينجا هم بذاريد
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران صنعتی امیر کبیر

پیش فرض درخواست راهنمائی : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

من 34 سالمه، هیات علمی دانشگاه آزادم. لیسانس عمران از دانشگاه تهران دارم با معدل 16.73 و فوق عمران آب از دانشگاه تهران با معدل 15.90و همینطور فوق لیسانس عمران سازه از دانشگاه سمنان با معدل 15.80. به نظر شما می تونم برای دکتری بورس از اروپا بگیرم؟شرایط سنی مهمه؟ 1 مقاله ISI الزویر دارم یک مقاله برتر کنفرانس خارجی و 10 تا کنفرانس داخلی. فاند هم می تونم پیگیر شم؟ ممنون اگه راهنمائی کنید؟ با تشکر فراوان و آرزوی موفقیت براتون.

Junior Member

واقعا دانشگاه وایمار داره ؟؟؟؟ از کجا باید شرایطشو فهمید ؟ روند پذیرش مثل دکتری ست یا مثل ارشد؟

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamt نمایش پست ها
    واقعا دانشگاه وایمار داره ؟؟؟؟ از کجا باید شرایطشو فهمید ؟ روند پذیرش مثل دکتری ست یا مثل ارشد؟
    بله داره. از daad يا سايت دانشگاه اطلاعاتش رو ببينيد.
    از ليسانس به دكتري 4 سال و از ارشد به دكتذي 3 سال. حداقل البته
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام به دوستان عزیز . من دانشجوی ترم یک مهندسی عمران هستم . در مورد موضوعات و سرفصل های عمران چیزهایی میدانم.
    اطلاعاتم هم در مورد چگونگی بورس و پذیرش دانشگاه ها تقریبا کامل است و میخواهم از همین الان مطلعات خودم برای گرفتن بورس تحصیلی آمریکا آغاز کنم . لذا چند سوال خدمت دوستان داشتم .
    1) آیا فقط خواندن دروس مثل استاتیک ، دینامیک ، مهندسی سازه و ... کافی است که بتوانم یه مقاله بنویسم ( با فرض اینکه تمامی اصطلاحات انگلیسی مهندسی عمران را میدانم )
    2) اگر بخواهم کتابهایی رو جهت بالا بردن اطلاعاتم بخوانم ، چه کتابهایی را پیشنهاد میکنید ؟
    با تشکر فراوان خدمت دوستان گرامی .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)