صفحه 35 از 80 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

سلاااااام
    من ترم6 معماری دانشگاه هنر اصفهان هستم.معدلم حدود16 هستش و راستش رزومه ی خاصی ندارم جز شرکت تو یکی دوتا همایش.زبانم بد نیست و می تونم این تابستون بخونم و اماده بشم واسه تافل
    من از وقتی اومدم معماری به فکر رفتن بودم اما خیلی کم تو رشته ی خودمون کسایی رو دیدم که اپلای کرده باشن یعنی راستش اصلا ندیدم فقط یکی دو نفر از ارشدامونو میدونم که واسه استرالیا و کانادا اپلای کرده بودن که انگار نشد
    چند باریم که اومدم توی این سایت چیزی پیدا نکردم میخام بدونم من با شرایطی که دارم منطقیه که به رفتن فکر کنم و برم دنبال زبان؟؟ یا بخونم واسه ارشد همینجا؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NAZYCH70 نمایش پست ها
    سلاااااام
    من ترم6 معماری دانشگاه هنر اصفهان هستم.معدلم حدود16 هستش و راستش رزومه ی خاصی ندارم جز شرکت تو یکی دوتا همایش.زبانم بد نیست و می تونم این تابستون بخونم و اماده بشم واسه تافل
    من از وقتی اومدم معماری به فکر رفتن بودم اما خیلی کم تو رشته ی خودمون کسایی رو دیدم که اپلای کرده باشن یعنی راستش اصلا ندیدم فقط یکی دو نفر از ارشدامونو میدونم که واسه استرالیا و کانادا اپلای کرده بودن که انگار نشد
    چند باریم که اومدم توی این سایت چیزی پیدا نکردم میخام بدونم من با شرایطی که دارم منطقیه که به رفتن فکر کنم و برم دنبال زبان؟؟ یا بخونم واسه ارشد همینجا؟؟؟
    سلام،
    توی نتایج پذیرش بگردید ببینید کسانی که برای ارشد معماری تونستن پذیرش بگیرن چه شرایط و ویژگی ای داشتن. پذیرش گرفتن تو رشته هایی مثل معماری درسته که سخت تر و محدودتره ولی امکان پذیر هم هست.
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Junior Member peyman.gha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلاااااام
    i have the same situation like u ,and i search most part of forum,its really helps,
    the best way for us is to work on portfolio a year after graduation and then apply...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman.gha نمایش پست ها
    i have the same situation like u ,and i search most part of forum,its really helps,
    the best way for us is to work on portfolio a year after graduation and then apply...
    شما دانشجوی کجا هستید
    ظاهراً اطلاعاتتون بیشتر از منه، واسه کجا می خواید اپلای کنید
    ویرایش توسط siaavosh : July 17th, 2012 در ساعت 01:53 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

سلاااااام
    شما که شرایطتون خوبه! البته بگم نباید دنبال بورس برای معماری اونم مستر باشید. پس باید برید سراغ کشورهایی که شهریه کمی دارن. الان خیلی ایتالیا میرن. شرایط خود من خیلی دراماتیک بود. هنرستان معماری خوندم. بعدشم کاردانی از آموزشکده و کارشناسی غیرانتفاعی سوره.معدل 16.30.با سه سال سابقه کار. سه تا پذیرش از دانشگاهای آلمان به انگلیسی گرفتم. از SAC برای معماری با سالی 6000 یورو. از Nurtingenبرای لنداسکیپ و از Bauhaus برای شهرسازی که رایگان هستند.
    اول از همه زبان مهمه. در واقع قدم صفرمه! بعدشم روی پورتفولیوتون حسابی وقت بذارین. هم محتواش هم گرافیکش. البته ببینید دانشگاه موردنظرتون چجوری میخاد. بعضیا یه تعداد مشخصی کار رو میخان. بعضیا هم چیزی نمیگن. نمره هاتون مخصوصا طرح نهایی تون رو روش تلاش کنید
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مکانیک سالات از دانشگاه آزاد کرج دارم با معدل افتضاح 13.72 البته به دلیل اینکه علاقه ای نداشتم ولی عموماً نمره های عمومیم و پایه بوده که پایین آورده معدلم رو و نمرات تخصصیم خیلی هم اوضاع خرابی نداشتند، مع الوصف این ها مهم نیست. سؤال من اینه که با این وضعیت اگر دوره های معماری رو توی مجتمع فنی تهران یا جهاد دانشگاهی(دقیقاً نمی دونم کدوم اعتبار داره یا نداره، مجتمع فنی از یک مؤسسه آموزش فنی در کانادا به اسم ITD گواهینامه می ده و جهاد دانشگاهی هم که اعتبارش رو خبر ندارم) بگذرونم و زبان ایتالیایی رو توی مدرسه ایتالیایی بگذرونم و در کنارشون آیلتسم رو هم بگیرم، آیا شانسی برای پذیرش مهندسی معماری یا معماری توی دانشگاه میلان دارم یا خیر؟؟؟ اگر نه آیا جای دیگه ای امکانش هست؟؟؟ اگر امکان داره دوستان کمکی کنند ممنونشون می شم.(چون ایمیلی که دانشگاه جواب داد ناامیدم نکرد و می خوام بدونم آیا با این کارا شانسم بالا می ره؟ کسی سابقه چنین کاری داره؟ چون به هیچ وجه علاقه ای به ادامه در زمینه مکانیک ندارم و البته علاقمند به معماری هستم)
    پیشاپیش ممنون می شم از راهنمایی هاتون دریغ نفرمایید

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shark نمایش پست ها
    كسي نبود پاسخ ما رو بده ؟
    معدلتون واسه اکثر دانشگاه های خوب کانادا کمه و یا رو مرزین!!!شاید با گرفتن GRE بالا شانستون واسه آمریکا بیشتر بشه...
    البته تو کانادا هم شاید بتونین دانشگاه هایی پیدا کنین که با شرط معدلتون سازگار باشن.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shark نمایش پست ها
    كسي نبود پاسخ ما رو بده ؟
    با توجه به نمره خوب تافلتون با یک نمره خوب GRE شانستون برای آمریکا خیلی زیاده.کانادا با توجه به معدلتون نمیشه با قطعیت چیزی گفت.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

با سلام
    دوستان به نظرتون من که میخام واسه سپتامبر 2014 اپلای کنم منطقیه از الان با اساتید تماس برقرار کنم تا موضوع پایان نامه مو مطابق میل اونا بردارم؟

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arashkamaly69 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان به نظرتون من که میخام واسه سپتامبر 2014 اپلای کنم منطقیه از الان با اساتید تماس برقرار کنم تا موضوع پایان نامه مو مطابق میل اونا بردارم؟
    بله اتفاقا کار خیلی‌ خوبیه
    فقط حواست باشه که صحبتی‌ از پذیرش و این حرفا نکنی‌ چون هم خیلی‌ زوده و استاد‌ها هنوز برنامشون واسه گرفتن دانشجو واسه ۲ سال دیگه مشخص نیست و هم شاید جوابت رو نده. سعی‌ کن در همین زمینه ها با اساتید مکتبه کنی‌. ..

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)