صفحه 39 از 80 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh25 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد معماری هستم و واحد علوم و تحقیقات درس میخونم...معدل دوره لیسانسم 17.5 هست و من بسیار علاقه مند به ادامه تحصیل در آمریکا هستم...از دوستان ممنون میشم اگه بتونن به سوالهای من پاسخ بدن
    من با ترم بهمن امسال 3 ترم رو پشت سر میزارم ولی نمیدونم آیا موافقت میکنن که من پایان نامم رو تا تابستون آینده دفاع کنم؟ آیا تا به حال موردی با شرایط من وجود داشته؟
    من فکر میکنم که ممکنه برای PHD گرفتن پذیرش و FUND ممکنه سخت باشه آیا شما میتونید یه سری دانشگاه به من معرفی کنید؟(بنده فکر میکنم شاید بهتر باشه من با مدرک لیسانسم برای دکترای یکسره اقدام کنم چون نمیدونم مدارک ارشدم کی آماده میشه)
    سطح زبانم بالاست ولی تا به حال آزمونهای ETS,روندادم...تصمیم دارم که آزمونهای آبان ماه رو شرکت کنم...
    چه گرایشی از معماری رو پیشنهاد میدید؟آیا سایتی هست که گرایشهای جدید رو معرفی کنه؟

دوست عزیز:
    من دقیق متوجه نشدم شما ورودی مهر 90 هستید یا بهمن 90.... اگر مهر 90 اید که به احتمال زیاد ( البته به خودتون بستگی داره) تا شهریور 92 میتونید دفاع کنید اما در غیر این صورت (بهمن 90) فکر نمیکنم امکان پذیر باشه....
    من به شخصه سراغ دارم افراد زیادیو که فوق معماری رو با پایان نامه 2 ساله جمع کردن...
    به طور کلی بهتون بگم Direct Ph.D چیز ساده ای نیست و اصولا اگر فوق لیسانس داشته باشید کار اشتباهی اه که با مدرک لیسانستون واسه دکترا اقدام کنید...
    در مورد دانشگاه های ارایه دهنده دکترای معماری و گرایش ها هم چند تا پست قبلیو بخونید و کلا پستای انجمن معماریو من و دوستان کلیات قضیه رو گفتیم....
    ویرایش توسط arch_one : August 15th, 2012 در ساعت 09:23 PM دلیل: اشتباه تایپی

نقل قول نوشته اصلی توسط arch_one نمایش پست ها
    دوست عزیز:
    من دقیق متوجه نشدم شما ورودی مهر 90 هستید یا بهمن 90.... اگر مهر 90 اید که به احتمال زیاد ( البته به خودتون بستگی داره) تا شهریور 92 میتونید دفاع کنید اما در غیر این صورت (بهمن 90) فکر نمیکنم امکان پذیر باشه....
    من به شخصه سراغ دارم افراد زیادیو که فوق معماری رو با پایان نامه 2 ساله جمع کردن...
    به طور کلی بهتون بگم Direct Ph.D چیز ساده ای نیست و اصولا اگر فوق لیسانس داشته باشید کار اشتباهی اه که با مدرک لیسانستون واسه دکترا اقدام کنید...
    در مورد دانشگاه های ارایه دهنده دکترای معماری و گرایش ها هم چند تا پست قبلیو بخونید و کلا پستای انجمن معماریو من و دوستان کلیات قضیه رو گفتیم....
    من ورودی بهمن 90 هستم...پس به نظر شما کلا به پذیرش fall2013 نمیرسم....من امیدوار بودم که تا تابستون آینده بتونم درسم رو تمام کنم ....البته خیلی سخت میشه میدونم...مرسی از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnoosh25 نمایش پست ها
    من ورودی بهمن 90 هستم...پس به نظر شما کلا به پذیرش fall2013 نمیرسم....من امیدوار بودم که تا تابستون آینده بتونم درسم رو تمام کنم ....البته خیلی سخت میشه میدونم...مرسی از راهنماییتون
    به طور کلی هیچ چیزی نشد نیست ... اما خوب شما با فرض اینکه تو نیمسال دوم 91-92 بتونید طرح 2 رو با پایان نامه بردارید فشار زیادی رو متحمل میشید مضاف بر اینکه کیفیت کار و انرژی که روی این 2 تا طرح هم باید بذارید میاد پایین...
    من فکر میکنم شما فرصت خوبی دارید تا هم خودتونو واسه امتحانات زبان آماده کنید هم تافل هم GRE و هم اینکه سر فرصت یه پروپوزال خوب بدید و یه چیز به درد بخور !!! از تو پایان نامه تون در بیارید.... اینا اصل سوابق آکادمیک شما محسوب میشه و وواسه اپلای کردن فاکتورای بنیادی ان .... کم کم مکاتبه با استادا رو هم شروع کنید تا چند تا دانشگاه مناسب پیدا کنید... ایشالا 2014 از یه دانشگاه خوب با کمک هزینه Admit میشید...

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط wiliwili نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من ترمه ۹ مهندسی عمران هستم ، دانشگاه علم و صنعت، معدلم ۱۳.۸۰ هستش ، البته ترمه ۹ و ۱۰ رو که بگذرونم بالای۱۴ خواهد بود، میخواستم بدونم
    برای کجا میتونم اقدام کنم
    فعلا هیچ جا!!!ولی بعد تافل و GRE می شه نظر داد.

با عرض سلام

من فارق اتحصیل رشته عمران هستم با معدل 14.8هستم و تزی که داشتم موضوعش میشه گفت خوب بوده و می شه ازش یه مقاله درآورد و پروژه های درسی هم حداقل 5_6 تایی داشتم، هنوز امتحان تافل ندادم ولی برای اواسط مهر برنامه ریزی کردم و احتمالا نمره 90 به بالا رو بگیرم. و همچنین قصد دارم برای گرایش منابع آب (هیدرولوژی) و یا مهندسی عمران_محیط زیست اپلای کنم.

راستش می خواستم ببینم دانشگاه انگلیسی زبانی وجود داره که بتونم بورسیه بگیرم یا نه؟یا ارشدم رو اینجا بخونم و واسه دکترا اقدام کنم (برای گرایش منابع آب یا مهندسی محیط زیست)
    متشکرم

سلام

من لیسانس معماری دانشگاه آزاد ایران دارم با معدل 15:5
    و فوق لیسانس معماری (گرایش building) از پلی تکنیک میلان در ایتالیا با معدل 18:72
    مقاله اصلا ندارم چون دانشگاه ما course base بود .
    دوست دارم برای یه مستر دوم دانشگاه های کانادا اپلای کنم
    سوالم اینه کسی میدونه من با مدرک معماری برای مستر کدوم رشته های دیگه می تونم اپلای کنم؟
    و دوم اینکه کسی اطلاعی در مورد post professional option دانشگاه تورنتو داره ؟ چقدر شانس پذیرش داره ؟
    و ضمنا آیا دانشگاه دیگه ای در کانادا هست که بشه یک دوره post master بخونم اونجا؟

ممنون و سپاسگذارم

Junior Member EMAD RSH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    با عرض سلام

من فارق اتحصیل رشته عمران هستم با معدل 14.8هستم و تزی که داشتم موضوعش میشه گفت خوب بوده و می شه ازش یه مقاله درآورد و پروژه های درسی هم حداقل 5_6 تایی داشتم، هنوز امتحان تافل ندادم ولی برای اواسط مهر برنامه ریزی کردم و احتمالا نمره 90 به بالا رو بگیرم. و همچنین قصد دارم برای گرایش منابع آب (هیدرولوژی) و یا مهندسی عمران_محیط زیست اپلای کنم.

راستش می خواستم ببینم دانشگاه انگلیسی زبانی وجود داره که بتونم بورسیه بگیرم یا نه؟یا ارشدم رو اینجا بخونم و واسه دکترا اقدام کنم (برای گرایش منابع آب یا مهندسی محیط زیست)
    متشکرم
    سلام دوست عزیز
    بله شما میتونید از دانشگاه انگلیسی زبان بورسیه بگیرید البته برای دکترا شانس بسیار بالاتره . در ضمن رشته های انتخابی شما بازار کار خیلی خوبی در اینده داره البته اگه میتونید ارشد را اینجا بخونید و برای دکترا اقدام کنید شرایط بیشتر به نفع شما میشه . موفق باشی.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در انتخاب دانشگاه - مهندسی عمران - ارشد

سلام
    می تونم یه سوال بپرسم؟
    من دارم cv می نویسم و برای سال آینده می خوام اپلای کنم.یه سوال:
    من این مهارت رو در خودم می بینم که کتاب ترجمه کنم، به نظرتون این کار رو بکنم یا اینکه این زمان رو بذارم روی مقاله نوشتن؟
    ترجمه کتاب (چون بدون مجوز صورت می گیره دیگه) به عنوان یه نکته منفی حساب نمیشه تو رزومم؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام
    می تونم یه سوال بپرسم؟
    من دارم cv می نویسم و برای سال آینده می خوام اپلای کنم.یه سوال:
    من این مهارت رو در خودم می بینم که کتاب ترجمه کنم، به نظرتون این کار رو بکنم یا اینکه این زمان رو بذارم روی مقاله نوشتن؟
    ترجمه کتاب (چون بدون مجوز صورت می گیره دیگه) به عنوان یه نکته منفی حساب نمیشه تو رزومم؟
    سلام.
    این کار رو به عنوان یک علاقه شخصی می تونین انجام بدین منتهی تاثیر خاصی (مثبت یا منفی) روی قضیه اپلایتون نخواهد گذاشت چون کتاب ترجمه شده فارسی برای اون استاد یا فرد خارجی تصمیم گیرنده قابل ارزیابی و داوری نیست. اگه برای مستر میخواین اقدام کنین، به نظرم بهترین کار اینه که به جای کتاب و مقاله، روی زبان وقت بذارین.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری دانشگاه تهران

اول اینکه فک نکنم کسی بدونه که شما مجوز داشتین برا ترجمه یا نه معمولن کسایی که تو رزومه شون کتاب میذارن شماره ی شابکش رو میدن که اونا متونن از روش چک کنن ببینن اسم کتاب چیه و نویسنده/ مترجم / ... کیان.
    بعد اینکه با وجود این من فک میکنم رو زبانتون وخ بذارین از نون شب و کتاب و مقاله واجب تره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)