صفحه 42 از 80 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و معماری

سلام دوستان
    من لیسانس عمران - نقشه برداری هستم ، پذیرشم از دانشگاه تکنیک وین در رشته ارشد عمران سازه گرفته شده می خواستم ببینم چند واحد پیش نیاز باید بگذرونم و چقدر طول می کشه . یکی گفت 30 واحد به بالا آخه اینجوری خیلی میشه که . اگه کسی اطلاع داره ممنون می شم کمکم کنه.

Junior Member

سلام خدمت دوستان.
    من دانشجوی ترم 5 عمران هستم،می خواستم دوستان درباره شرایط لازم برای گرفتن فاند تو دانگاه های آمریکا راهنمایی کنن(اولویتم گرایش های راه هست)
    نمره تافل و GRE حداقل باید چند باشه؟ نمره خوب تافل ,GRE که تاثیر مثبت بذاره ؟
    در ضمن مقاله خارجی و ISI چقدر می تونه تاثیر داشته باشه؟
    سوال آخرم ،تحصیل تو کدوم کشورها رایگانه و هزینه زندگی در هر کشور رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salar_s نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.
    من دانشجوی ترم 5 عمران هستم،می خواستم دوستان درباره شرایط لازم برای گرفتن فاند تو دانگاه های آمریکا راهنمایی کنن(اولویتم گرایش های راه هست)
    نمره تافل و GRE حداقل باید چند باشه؟ نمره خوب تافل ,GRE که تاثیر مثبت بذاره ؟
    در ضمن مقاله خارجی و ISI چقدر می تونه تاثیر داشته باشه؟
    سوال آخرم ،تحصیل تو کدوم کشورها رایگانه و هزینه زندگی در هر کشور رو از کجا می تونم پیدا کنم؟
    برای کارشناسی ارشد فاند خیلی خیلی محدوده مگر اینکه روزمه خیلی خوب و GRE خوب بیاری و البته دیگر فاکتور ها مثل مقاله
    البته از دانشجویان لیسانس انتظار مقاله زیاد نمیره ولی خب معدل و نمره زبان تاثیرشون زیادن
    نروژ و فنلاند الان رایگان هستن
    خرج زندگی رو یا باید از اونایی که اونجا هستن جویا بشی که توی بخش های مختلف همین فروم موجوده
    یا توی سایت هر دانشگاه که بری یکی شهریه سالانه رو نوشته tuition fee ویکی هزینه سالانه زندگی که نوشته cost of living
    به نظر من شما توی این مقطع معدلت رو بالا نگهدار و اگه با هزینه خودت میتونی بری واسه ارشد اقدام کن اگه نه ارشد رو یه دانشگاه عالی تو ایران بخون بعد برای دکترا اقدام کن که شانس فاند بیشتره
    موفق باشی

Junior Member RoOozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    QIAU -BSc Civil eng

سلام
    من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد قزوین با معدل 15.40 گرفتم و ایلتس 6.5 دارم.. میخواستم ببینم امکان گرفتن بورس کامل رو دارم ؟
    ازونجایی که دستم تنگه نمیتونم هزینه زیادی کنم واسه همین حتما باید بورس بگیرم .. به نظر شما چطور میتون شانس گرفتن بورسم رو افزایش بدم ؟
    راستی نظرتون در مورد برنامه های مهاجرتی ورک اسکیل استرالیا چیه ؟ به نظرتون بهتر نیست برای کار رفت اونجا بعد ادامه تحصیل داد ؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری دارم از دانشگاه غیر انتفاعی تبریز با معدل 15.67.... اما زبانم تعریفی نداره
    واسه گرفتن بورس کامل باید چه مراحلی رو طی کنم اینم بگم که کارت پایان خدمت و پاسپورت هم دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    مرسی از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram1 نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی مهندسی تکنولوژی معماری دارم از دانشگاه غیر انتفاعی تبریز با معدل 15.67.... اما زبانم تعریفی نداره
    واسه گرفتن بورس کامل باید چه مراحلی رو طی کنم اینم بگم که کارت پایان خدمت و پاسپورت هم دارم
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    مرسی از لطفتون
    اطلاعات کلی راجع به روند اپلای کردن رو در ویکی میتونید پیدا کنید، اما راجع به بورس کامل دوست عزیز باید بگم: پورتفولیوی خیلی خوب... زبان عالی و SOP قاطع
    البته اینها مال جایی اه که بورس کامل مفهوم داشته باشه ... مثل امریکا و کانادا و استرالیا... برای اروپا جایی مثل آلمان و حتی ایتالیا این فاکتورها اونقدر پر رنگ نیس چون شهریه بالایی ندارند... اصولا بیشتر هزینه زندگی اه

موفق باشید

Junior Member

با درود
    من برا ادامه لیسانسم میخوام برم دانشگاه تکنیک وین
    چون دانشگاهم دولتیه و روزانه هستم باید برا واحدایی ک گذروندم پول بدم ک دانشگام اون واحدا رو بهم بده
    کسی هست ک این شرایطو داشته باشه و ی راهه دیگه ارایه بده؟
    یا اینکه میشه دانشگاه رو ی طوری پیچوند؟؟؟
    اگه الان موقع درخواست پذیرش واحد هامو نگم بعدن میشه ارایه داد؟؟؟؟
    ممنون میشم پاسختون رو پیام بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanaa نمایش پست ها
    با درود
    چون دانشگاهم دولتیه و روزانه هستم باید برا واحدایی ک گذروندم پول بدم ک دانشگام اون واحدا رو بهم بده

دوست عزیز من متوجه سوال و شرایط شما نشدم... یعنی میخوای undergraduate transfer کنی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط roxanaa نمایش پست ها
    با درود
    اگر می خواین فاند بگیرین اگر منظورتون اینه خوب اینو باید با دانشگاه مکانبه کنین! اگر این نیست خواهشن بیشتر و بهتر توضیح بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری دانشگاه بین المللی امام خمینی

سلام من دانشجوی ارشد معماری هستم و میخوام واسه phd کانادا پذیرش بگیرم.میخواستم ببینم کسی از دانشگاهایی که در کانادا معماری دارن اطلاعاتی داره.و اگه میشه اگه کسی اونجا معماری میخونه یا دوستی داره به من معرفی کنه.میخوام در مورد اینکه بیشتر رو چه موضوعاتی کار کنم تز و مقالاترو بیشتر در چه گرایشی داشته باشم باشم که واسه سال بعد پذیرش با فاند کامل بگیرم(البته بیشتر دانشگاهای نزدیک تورنتو و همیلتون مدنظرم هست رنک دانشگاه هم خیلی مهم نیست با توجه به اینکه دانشگاه های کمی در کانادا معماری دارند،بیشتر فاند کاملش واسم مهمه).کلا در کانادا در رشته معماری چه گرایشاتی بیشتر پذیرفته میشه واسه phd.البته من بیشتر قصدم فاند گرفتن هست اگه لازم باشه ms هم حاضرم بخونم ولی خب phd باشه خیلی بهتره.ممنون میشم اگه اطلاعاتتون رو در اختیارم بگذارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)