صفحه 44 از 80 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. structural & Earthquake Eng

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

سلام دوستان
    بنده دانشجوی ترم 8 کارشناسی پیوسته مهندسی عمران - عمران هستم و قطعا درسم 10 ترمه تموم میشه
    معدلم هفده و سیزده صدم هستش و تاحالا آزمون زبان و جی آر ای ندادم
    میخواستم ازتون بپرسم که شرایطم برای کدوم کشور مناسب تره و کدوم دانشگاه ؟
    نظرتون راجع به ادامه تحصیل توی ایران چیه ؟ (دانشگاه هایی مثل علم و صنعت یا خواجه نصیر یا علوم تحقیقات )
    شاغل نیستم و در حال حاضر فقط درس میخونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aref111 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده دانشجوی ترم 8 کارشناسی پیوسته مهندسی عمران - عمران هستم و قطعا درسم 10 ترمه تموم میشه
    معدلم هفده و سیزده صدم هستش و تاحالا آزمون زبان و جی آر ای ندادم
    میخواستم ازتون بپرسم که شرایطم برای کدوم کشور مناسب تره و کدوم دانشگاه ؟
    نظرتون راجع به ادامه تحصیل توی ایران چیه ؟ (دانشگاه هایی مثل علم و صنعت یا خواجه نصیر یا علوم تحقیقات )
    شاغل نیستم و در حال حاضر فقط درس میخونم
    سلام، شما خیلی کلی پرسیدن و من مجبورم که به صورت کلی جواب بدم.
    معدلتون خوبه و این شانستون را هم در ایران و هم در خارج بالا میبره. اما مهمتر ار همه آزمون زبان و جی آر ای هست که مینونه ساختار آیندتون را مشخص کنه. اما اگر زبانتون خوب توصیه میکنم که برای خارج حتما اقدام نمایید. که هر سال اقدام کردن سختر میشه
    اگثر کشورهای معمول برای ادامه تحصیل میتونید اقدام کنید و بر حسب هدف و شرایط خاص شما (مثلا فامیل نزدیکی در خارج زندگی می کند) باید تصمیم بگیرید و بعد دنبال دانشگاه ها باشید.
    در مورد ادامه تحصیل در ایران باید بگم که دانشگاه های تهران خوب سطح نسبتا بالاتری دارند و نکته مهمتر دبدگاه دانشحویانشون برای ادامه در خارج از کشور هست که یک رقابتی هم بینشان ایجاد کره که میتونه مفیده باشه. اما مهمتر از همه انتخاب گرایش مورد علاقه با در نظر گرفتن کار و اقدام برای ادامه تخصیل است.
    با احترام به هر تصمیمی که می خواهید بگیرید (با توحه به 2 ترمه باقی مانده) مسلما از همین الان باید اقدام کنید (چه برای آمادگی برای آزمون زبان و چه برای آمادگی برای آزمون ارشد)
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. structural & Earthquake Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط nanostar نمایش پست ها
    سلام، شما خیلی کلی پرسیدن و من مجبورم که به صورت کلی جواب بدم.
    معدلتون خوبه و این شانستون را هم در ایران و هم در خارج بالا میبره. اما مهمتر ار همه آزمون زبان و جی آر ای هست که مینونه ساختار آیندتون را مشخص کنه. اما اگر زبانتون خوب توصیه میکنم که برای خارج حتما اقدام نمایید. که هر سال اقدام کردن سختر میشه
    اگثر کشورهای معمول برای ادامه تحصیل میتونید اقدام کنید و بر حسب هدف و شرایط خاص شما (مثلا فامیل نزدیکی در خارج زندگی می کند) باید تصمیم بگیرید و بعد دنبال دانشگاه ها باشید.
    در مورد ادامه تحصیل در ایران باید بگم که دانشگاه های تهران خوب سطح نسبتا بالاتری دارند و نکته مهمتر دبدگاه دانشحویانشون برای ادامه در خارج از کشور هست که یک رقابتی هم بینشان ایجاد کره که میتونه مفیده باشه. اما مهمتر از همه انتخاب گرایش مورد علاقه با در نظر گرفتن کار و اقدام برای ادامه تخصیل است.
    با احترام به هر تصمیمی که می خواهید بگیرید (با توحه به 2 ترمه باقی مانده) مسلما از همین الان باید اقدام کنید (چه برای آمادگی برای آزمون زبان و چه برای آمادگی برای آزمون ارشد)
    موفق باشید
    مرسی نانو استار عزیز بابت پاسخ
    حقیقتش با توجه به مسائلی که داخل کشور پیش اومده ، انگیزه ای برای خوندن کنکور ندارم و دوست دارم کشوری مثل کانادا ، آلمان یا انگلیس رو برای ادامه تحصیلم انتخاب کنم .
    ولی نمیدونم که با این شرایطم کسی مثله من بوده که تونسته باشه از این کشورهایی که گفتم پذیرش گرفته باشه همراه با فاند ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aref111 نمایش پست ها
    مرسی نانو استار عزیز بابت پاسخ
    حقیقتش با توجه به مسائلی که داخل کشور پیش اومده ، انگیزه ای برای خوندن کنکور ندارم و دوست دارم کشوری مثل کانادا ، آلمان یا انگلیس رو برای ادامه تحصیلم انتخاب کنم .
    ولی نمیدونم که با این شرایطم کسی مثله من بوده که تونسته باشه از این کشورهایی که گفتم پذیرش گرفته باشه همراه با فاند ؟
    سلام. افراد زبادی (که در این سابت هم عضو هستند) در حل تحصیل در خارج در مقطع ارشد هستند یا فارغ التحصیل شده اند.
    بعضی کشورهای اروپایی شرایط خیلی خوبی دارند و حتی فاند هم می دهند. آلمان دانشگاههای خیلی خوبی داره و موسساتی همچون DAAD بورس می کنند. بقیه کشورها نیز مسلما دانشگاهی تاپی دارند اما اینکه در مقطع ارشد فاند بدند بظاهر احنمال کمی داره. در انجمن ها اطلاعات خیلی خوبی میتوانی پیدا کنی. در مورد انگلیس تنها نکنه مهم اینکه به ظاهر ویزا دادن سخت شده!
    موفق باشید

دوستان میخواستم بپرسم برای اینکه از دانشگاهی اپلای بگیریم باید کی و چطور مدارکمون رو بفرستیم؟هزینه ای داره؟مدارک رو باید با پست فرستاد یا با ایمیل هم میشه؟
    من کارشناسی ناپیوسته دارم با معدل پایین 12.65
    به نظرتون میتونم اپلای بشم؟هزینه متوسط برای تحصیل برای ارشد چقدره؟
    دانشگاه خاصی رو سراغ دارین؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza333 نمایش پست ها
    دوستان میخواستم بپرسم برای اینکه از دانشگاهی اپلای بگیریم باید کی و چطور مدارکمون رو بفرستیم؟هزینه ای داره؟مدارک رو باید با پست فرستاد یا با ایمیل هم میشه؟
    من کارشناسی ناپیوسته دارم با معدل پایین 12.65
    به نظرتون میتونم اپلای بشم؟هزینه متوسط برای تحصیل برای ارشد چقدره؟
    دانشگاه خاصی رو سراغ دارین؟
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    دوست گرامی، لطفا ویکی و تاپیک های همین انجمن را مطالعه بفرمایید. ممنون.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

سلام خدمت دوستان، بنده لیسانس شهرسازی دارم و فوق لیسانس شهرسازی از دانشگاه شهید بهشتی، معدلام 15و19 هستش . 6 تا مقاله داخلی و 2 تا isc و 2تا همایش بین المللی در بلژیک و سوئد. می خواستم بدونم من میتونم برا دکترا تو رشته محیط زیست فاند بگیرم؟ اگه امکانش هست شرایطش چجوریه؟ ممنونم .

Junior Member

برادرا سلام من لیسانس عمران از دانشگاه ازاد انزلی با معدل حدود 12 هستم زبونم تعریف نداره شانسی برای اپلای دارم یا نه؟اگه نه راهکار بدید ؟چیکار کنم که پذیرش بگیرم راستی وضع مالی من هم خوب نیست کدوم دانشگاه فاند میده؟ با شرائط من شانسی برای فاند گرفتن دارم یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arkadas نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان، بنده لیسانس شهرسازی دارم و فوق لیسانس شهرسازی از دانشگاه شهید بهشتی، معدلام 15و19 هستش . 6 تا مقاله داخلی و 2 تا isc و 2تا همایش بین المللی در بلژیک و سوئد. می خواستم بدونم من میتونم برا دکترا تو رشته محیط زیست فاند بگیرم؟ اگه امکانش هست شرایطش چجوریه؟ ممنونم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط FELAKAT نمایش پست ها
    برادرا سلام من لیسانس عمران از دانشگاه ازاد انزلی با معدل حدود 12 هستم زبونم تعریف نداره شانسی برای اپلای دارم یا نه؟اگه نه راهکار بدید ؟چیکار کنم که پذیرش بگیرم راستی وضع مالی من هم خوب نیست کدوم دانشگاه فاند میده؟ با شرائط من شانسی برای فاند گرفتن دارم یا نه؟
    با سلام
    دوستان عزیز تا وقتی که نمره زبان نداشته باشید نمی توان شانی پذیرش شما را گفت.
    در ضمن برای هر کشور و دانشگاه نمره خاصی مد نظر است.
    بنده به شما پیشنهاد می کنم فقط و فقط الان زبان خود را قوی کنید و امتحان بدهید.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

سلام دوستان.
    من دانشجوی کارشناسی ارشد آب(مدیریت منابع آب) دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و میخواستم بدونم که از دوستان کسی در مورد شرایط و موقعیت رشته ی ما در آمریکا یا آلمان خبر داره؟ و اینکه پذیرش گرفتن برای دکترا تو این رشته سخته یا آسون؟
    کلا اگر کسی کمکم کنه ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)