صفحه 47 از 80 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    سلام

شما اگر میخاید ریسرچ بک گراند مناسبی داشته باشید بنظرم باید

1-مقالتون رو انگلیسی ارایه بدید
    2- مقالتون رو به ژورنالهای ISI، ژورنالهای معتبر غیر ISI (خارج از کشور)، و یا کنفرانسهای معتبر بین المللی خارج از کشور بفرستید.

موفق باشید
    فارسی دادن اصلا تاثیری نداره ؟ و اون سوالی که پرسیدم جدی یا ... هستند مقاله ها!

نقل قول نوشته اصلی توسط arash66_2m نمایش پست ها
    طبق اطلاعاتی که من کسب کردم واقعا همایشهای داخلی و فارسی تاثیرش خیلی خیلی کمه.شاید برای دکترا خوندن اینجا موثر باشه

Junior Member

سلام

راستش من سعی کردم طوری پاسخ سوالتون رو بدم که کسی ایراد نگیره. ببینید وقتی شما مقاله فارسی ارایه میدید چطور توقع دارید یک استاد در خارج از کشور و یا کمیته پذیرش اصالت مقاله و ظرفیت مقاله شما رو بررسی کنه؟ اگر هدفتون خارج از کشور هست، بنظرم راه موفقیت شما در زمینه ارایه مقالات و تاثیر آنها در فرایند پذیرش و بورس شدن شما به همان ترتیبی که خدمتتون عرض کردم هست.

Member arash66_2m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پس مقاله انگلیسی خوبه !
    یه سوال دیگه اینمقاله به انگلیسی همینی که تو کنفرانس فارسی تایید میشه و چاپ میشه رو میشه به انگلیسی داد اونا و اوکی بشه یا اونا خیلی level بالا هستند و مقالات حساب شده . ... اینا میخوان کسی در این رمینه چیزی دقیق نمی دونه؟

Junior Member

پس مقاله انگلیسی خوبه !
    یه سوال دیگه اینمقاله به انگلیسی همینی که تو کنفرانس فارسی تایید میشه و چاپ میشه رو میشه به انگلیسی داد اونا و اوکی بشه یا اونا خیلی level بالا هستند و مقالات حساب شده . ... اینا میخوان کسی در این رمینه چیزی دقیق نمی دونه؟
    سلام

متاسفانه سوالتون رو درست متوجه نشدم ولی با برداشت خودم خدمتتون پاسخ میدم.

اگر منظورتون اینه که مقاله ای که تو کنفرانس فارسی چاپ میشه رو ترجمه کنید و بفرستید به یک ژورنال isi که بعید میدونم مقالتون در حد ژورنال باشه. به هر حال شما نمیتونید یک مقاله رو دوبار در سی وی تون ذکر کنید (مثلا یکبار جلوش بنویسید فارسی و یکبار هم اصالتا انگلیسی باشه که این کار فوق العاده غیرحرفه ای محسوب میشه). من پیشنهاد میکنم چون شما ظاهرا در اغاز راه مقاله نویسی هستید، حتما اگر براتون مقدوره یک پارتنر مناسب از نظر سطح علمی (با مدنظر قراردادن تقارب گرایش) و زبان (تجربه مقاله نویسی به انگلیسی) برای خودتون پیدا کنید تا سریعتر به نتیجه برسید.

موفق باشید.

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
    این اولین پستمه تو این سایت چون چند روزه بعد فکر کردن فراووون به این نتیجه رسیدم که برای رفتن هم مثل سایر لحظات زندگیم تلاش کنمو شانسمو امتحان کنم الان می خواستم براساس شرایط زیر بهم راهنمایی کنید ببرای کجا اقدام کنم و اینکه فاند بهم میدن یا نه مرسی

لیسانس : دانشگاه مازندزان - صنعتی نوشیروانی بابل ( دولتی - روزانه ) رشته : عمران . معدل کل : 16.80 رتبه 4 و سهمیه استعداد درخشان
    ارشد : علم و صنعت تهران - ترم 3 ارشد معدل دروس تئوری : 16.78 با پایان نامه بالا 17 میشه . رشته : راه و ترابری
    دوره دبیرستان تو المپیاد شیمی تونستم تا مرحله 2 برم .
    الانم تو یه دانشگاه دولتی تدریس پاره وقت می کنم که درواقع میشه کالج اونور
    زبان : زبان خوبه متوسط به بالا دارم برای ایلتس برنامه میریزم فکر کنم حداقل 7 و بدترین شرایط 6.5 بیارم پایه ام خوبه 3 4 سال ول کردم

مقاله : بعد پایان نامه ام احتمال 1 ای اس ای میاد
    برای رشته راه و ترابری دکتراش می خوام اقدام کنم میشه همون Transportation - Asphalt and Highway

حالا دوستان واقعا منتظرم خواهش میکنم کمکم کنین واقعا پروسه گنگیه اپلای کردن

تا این چند لحظه پیش برام سوال پیش اومد مگه همون اول ایمیل می زنن باید بگن فاند می خوایم ؟

به نظرتون برای fall 2015 اقدام کنم ؟ و الان برا شروع چیکار کنم ؟

دوستان من هر ساعت چک می کنم ببینم جواب دادین یا نه

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hrf1369 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز
    این اولین پستمه تو این سایت چون چند روزه بعد فکر کردن فراووون به این نتیجه رسیدم که برای رفتن هم مثل سایر لحظات زندگیم تلاش کنمو شانسمو امتحان کنم الان می خواستم براساس شرایط زیر بهم راهنمایی کنید ببرای کجا اقدام کنم و اینکه فاند بهم میدن یا نه مرسی
    لیسانس : دانشگاه مازندزان - صنعتی نوشیروانی بابل ( دولتی - روزانه ) رشته : عمران . معدل کل : 16.80 رتبه 4 و سهمیه استعداد درخشان
    ارشد : علم و صنعت تهران - ترم 3 ارشد معدل دروس تئوری : 16.78 با پایان نامه بالا 17 میشه . رشته : راه و ترابری
    دوره دبیرستان تو المپیاد شیمی تونستم تا مرحله 2 برم .
    الانم تو یه دانشگاه دولتی تدریس پاره وقت می کنم که درواقع میشه کالج اونور
    زبان : زبان خوبه متوسط به بالا دارم برای ایلتس برنامه میریزم فکر کنم حداقل 7 و بدترین شرایط 6.5 بیارم پایه ام خوبه 3 4 سال ول کردم
    مقاله : بعد پایان نامه ام احتمال 1 ای اس ای میاد
    برای رشته راه و ترابری دکتراش می خوام اقدام کنم میشه همون Transportation - Asphalt and Highway
    حالا دوستان واقعا منتظرم خواهش میکنم کمکم کنین واقعا پروسه گنگیه اپلای کردن
    تا این چند لحظه پیش برام سوال پیش اومد مگه همون اول ایمیل می زنن باید بگن فاند می خوایم ؟
    به نظرتون برای fall 2015 اقدام کنم ؟ و الان برا شروع چیکار کنم ؟
    دوستان من هر ساعت چک می کنم ببینم جواب دادین یا نه
    ممنونم
    سلام
    کلا معدلتون خوب و این شانس موفقیت شما را در گرفتن پذیرش خوب بالا میبره.اما برای شروع این توصیه ها بر اساس تجربم میکنم (نه برای شما برای همه دوستان)
    مقاله هم مسلما تاثیرگذار اما با این اوصاف نمیدونم به موقع اکسپت بشه یا نه. پس روی زبان تمرکز کنید
    اولین قدم زبان. طبق تجربه من چیزی نیست که 2 -3 ماه جواب فوق العاده بگیرید پس همین الان شروع کنید. مخصوصا GREکه واقعا نیاز به مداوت در کار وتمرین نیاز داره. بعد از سطح تحصیلی این موضوع براشون اهمیت خاصی داره. شما باید تمام امتحانات زبان را تا انتها تابستان (حداکثر دیگه تو مهر) داده باشید. چون از دسامبر مراحل پذیرش شروع میشه و شما باید اماده باشید.
    مرحله دوم که به خودی خود وقت گیره پیدا کردن استاد. شما باید تمام ادانشگاه ها را سرک بکشید که اساتیدی که در زمینه مورد علاقتون کار میمکنند را پیدا کنید و اطلاعات مورد نیاز(نام اساتید رزومشون ایمیلشون. مدارک مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه ددلاین و .......) خود را بخوبی طبفه بندی کنید. این مرحله از انتهای تایستان به کمک تون میاد تا نامه نکاریتان را بر اساس اطلاعات جمع کردید شروع کنید.
    شما باید CV، یک نامه خوب (جهت تماس یا اساتید)، SOP, AP و هر مدرکی که نیاز هست در انتهای تابستان اماده کرده باشید.

پس برای fall2015 از الان شروع کنید و وقت تلف نکنید. باور کنید سال بعد که به الان نگاه میکنید میبیتید که این فرصت ها برای شما طلایی بوده.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

درباره زبان مقاله , اگر برای بار اول هست که کار پژوهشی میکنید و قبلا سابقه نداشتید و بی تجربه هستید بهتره که فارسی بدید به کنفرانس های داخلی و حتی الامکان بین المللی . اما اگر تجربه بالایی دارید و احساس میکنید که موضوعی که در مقاله بررسی کرده اید جدید و قابل توجه میباشد بهتر است در یک کنفرانس خارجی چاپ کنید. و در صورتی که احساس میکنید واقعا مقاله ای که از کار شما استخراج شده ارزش بالایی دارد و تا به حال شخصی همچنین مقاله ای نداده و همچنین کاری نکرده بهتر است برای ژورنال معتبر ارسال کنید. در صورتی که ارزش مقاله خود را نمیدانید که در کدام مجله یا کنفرانس چاپ کنید بهتر است با استادی که در موضوع مورد نظر تجربه دارند مشورت کنید.
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member hrf1369 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی راه و ترابری علم و صنعت

[QUOTE=nanostar;1477864]سلام
    کلا معدلتون خوب و این شانس موفقیت شما را در گرفتن پذیرش خوب بالا میبره.اما برای شروع این توصیه ها بر اساس تجربم میکنم (نه برای شما برای همه دوستان)
    مقاله هم مسلما تاثیرگذار اما با این اوصاف نمیدونم به موقع اکسپت بشه یا نه. پس روی زبان تمرکز کنید
    اولین قدم زبان. طبق تجربه من چیزی نیست که 2 -3 ماه جواب فوق العاده بگیرید پس همین الان شروع کنید. مخصوصا GREکه واقعا نیاز به مداوت در کار وتمرین نیاز داره. بعد از سطح تحصیلی این موضوع براشون اهمیت خاصی داره. شما باید تمام امتحانات زبان را تا انتها تابستان (حداکثر دیگه تو مهر) داده باشید. چون از دسامبر مراحل پذیرش شروع میشه و شما باید اماده باشید.
    مرحله دوم که به خودی خود وقت گیره پیدا کردن استاد. شما باید تمام ادانشگاه ها را سرک بکشید که اساتیدی که در زمینه مورد علاقتون کار میمکنند را پیدا کنید و اطلاعات مورد نیاز(نام اساتید رزومشون ایمیلشون. مدارک مورد نیاز برای پذیرش دانشگاه ددلاین و .......) خود را بخوبی طبفه بندی کنید. این مرحله از انتهای تایستان به کمک تون میاد تا نامه نکاریتان را بر اساس اطلاعات جمع کردید شروع کنید.
    شما باید CV، یک نامه خوب (جهت تماس یا اساتید)، SOP, AP و هر مدرکی که نیاز هست در انتهای تابستان اماده کرده باشید.

پس برای fall2015 از الان شروع کنید و وقت تلف نکنید. باور کنید سال بعد که به الان نگاه میکنید میبیتید که این فرصت ها برای شما طلایی بوده.
    موفق باشید[/QUOTE

خیلی ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون

Junior Member

سلام. این اولین پستیه که اینجا مینویسم. امیدوارم بتونم یه راهنماییه خوب از شما عزیزان بگیرم چون حقیقتا خیلی سر درگمم.
    از چیزایی که اینجا خوندم کمو بیش یه چیزایی دستگیرم شد ولی باز نمیدونم کدوم عوامل تاثیره بیشتری دارن تو پذیرش گرفتن از دانشگاهای آمریکا. به هر حال اینا اطلاعات من هستن:
    لیسانس عمران دانشگاه آزاد - معدل 14.90
    ارشد عمران گرایش زلزله دانشگاه علوم و تحقیقات - معدل 16.58
    چون پایان ناممو یه کار آزمایشگاهیه سنگین انجام دادم خوشبختانه دو تا مقاله با ایمپکت 1.3 ازش بیرون اومد. سومین مقالمم در حال بررسیه.
    نقطه قوتم تواناییم تو زبان انگلیسیه. نمره آیلتس آکادمیک 8 دارم و کلا از لحاظ مکالمه انگلیسی و برقراری ارتباط تو یه کشور انگلیسی زبان هیچ مشکلی ندارم. هنوز امتحان GRE رو ندادم ولی با توجه به تواناییم تو زبان مطمئنم نمره خیلی بالایی میارم.
    معدل کارشناسیم خیلی ذهنمو مشغول کرده. اگه میدونستم معدل لیسانس تا این اندازه مهمه یه خاکی تو سرم میکردم. واقعا الان ناراحتم.
    اگه بتونین منو راهنمایی کنین واقعا ممنون میشم. مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)