صفحه 51 از 80 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 798

موضوع: تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای مهندسی عمران و محیط زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط frigo نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز من سوالی داشتم و می خوام عزیزانی که تجربه دارند منو ارزیابی کنند و کمکم کنند.
    من لیسانس عمران از دانشگاه آزاد رودهن هستم. 7 ترمه با معدل حدود 16.50 مدرکمو گرفتم. خدمت سربازی ندارم یعنی معافم و GRE امتحان دادم اما تافل شرکت نکردم و بزودی شرکت خواهم کرد و بعلاوه به 2 زبان فرانسه و ایتالیا با مدارک بین المللی معتبر تسلط دارم. نرم افزار های عمران هم بلدم و 3 دوره مسابقات پل ماکارونی و یک دوره مسابقات بتن هم شرکت کردم. آیا شانسی برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا دارم؟ فاند چطور؟
    ببین پذیرش خیلی آسون میدن و زیاد کار سختی نیست
    مهم فانده
    حالا به یه سری پارامترها بستگی داره
    الان رفقا ما برا سازه اپلای کردن زیاد نتیجه خوبی نگرفتن باید رزومه ات خیلی خوب باشه
    مهم ترین چیز ها :
    نمرات تافل و جی آر ای
    معدل
    ولی مهم مهم مهم اینه که ریسرچر خوبی باشی
    مقاله با اسم اول و ترجیحا پابلیش شده خیلی مهمه
    من خودم یه مسابقه شرکت کردم که برنامه نویسی بود... استاده وقتی باهاش حرف میزدم این رو که گفتم خیلی خوشحال شد...
    اگه این مسابقات در راستای کار استاد باشه قطعن تاثیر خوبی داره

Junior Member

دوستان یک سوالی داشتم
    امکان این وجود داره از طریق مدرک ارشد سازه های دریایی برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد سازه اقدام کرد ؟
    یعنی با مدرک ارشد سازه های دریایی شیفت کنم به ارشد سازه تو خارج از کشور ؟
    دوستان گرایش راهسازی و گرایش برنامه ریزی حمل و نقل وضعیت پذیرش چطوره ؟ امکان دریافت فاند دارن ؟
    ویرایش توسط artin131 : March 30th, 2014 در ساعت 02:23 AM

رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط artin131 نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی داشتم
    امکان این وجود داره از طریق مدرک ارشد سازه های دریایی برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد سازه اقدام کرد ؟
    یعنی با مدرک ارشد سازه های دریایی شیفت کنم به ارشد سازه تو خارج از کشور ؟
    دوستان گرایش راهسازی و گرایش برنامه ریزی حمل و نقل وضعیت پذیرش چطوره ؟ امکان دریافت فاند دارن ؟
    ببین کلا وضعیت سازه زیاد خوب نیست... برنامه ریزی حمل ونقل خیلی خوبه.. از کارشناسی هم خیلی راحت میشه رفت.. فقط باید یه سری چیز ها رو بدونی
    مثلا برنامه نویسی یا یه سری پیش نیازها و ...
    اگه بتونی یه مقاله تو همین حمل و نقل جمع و جور کنی خوبه
    البته معدل و ... رو هم بنویسی بیشتر میشه راهنمایی کنم

سلام دوستان

من کارشناسی ارشد مهندسی آب میخونم و الانم در گیر پایان نامه هستم،معدلم هم تا الان 17 است.
    میتونم به راحتی هم آیلتس 7 یا بیشتر هم بیارم.
    3 تا نرم افزار مرتبط هم بلدم و دارم سعی میکنم چندتا مقاله خوب هم در بیارم از پایان نامه.

به نظر شما برای دکتری کدام دانشگاه بهتره هم هزینه تحصیل رایگان باشه هم اگ بشه فاند بدن.

ترجیحا اروپا باشه

برای دکتری هم میتونم آب بخونم هم میحط زیست
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانس عمران از دانشکاه آزاد معدل 18.10 (رتبه یک )
    ارشد سازه دانشگاه آزاد معدل 17.50
    2 مقاله داخلی و 1 خارجی
    در یک طرح پژوهشی به عنوان همکار بودم
    تو مسابقات خرپا 5و6 بار مقام اول و سوم دارم و دوبار هم داور مسابقات منطقه ای بودم
    به نرم افزارهای عمرانی هم (مثل ایتبس،سیف،سپ،آباکوس و ... و برنامه نویسی تسلط دارم)
    ایتس 6.5 ولی جی ار ای هنوز امتحان ندادم
    برای کانادا و یا آمریکا و حتی اروپا شانس پذیرش با فاند جقدره؟
    به طور متوسط چقدر فاند می دن برای دکتری؟
    ویرایش توسط houman22 : April 28th, 2014 در ساعت 07:39 PM

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

نقل قول نوشته اصلی توسط houman22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیسانس عمران از دانشکاه آزاد معدل 18.10 (رتبه یک )
    ارشد سازه دانشگاه آزاد معدل 17.50
    2 مقاله داخلی و 1 خارجی
    در یک طرح پژوهشی به عنوان همکار بودم
    تو مسابقات خرپا 5و6 بار مقام اول و سوم دارم و دوبار هم داور مسابقات منطقه ای بودم
    به نرم افزارهای عمرانی هم (مثل ایتبس،سیف،سپ،آباکوس و ... و برنامه نویسی تسلط دارم)
    ایتس 6.5 ولی جی ار ای هنوز امتحان ندادم
    برای کانادا و یا آمریکا و حتی اروپا شانس پذیرش با فاند جقدره؟
    به طور متوسط چقدر فاند می دن برای دکتری؟
    شانس پذیرش یه چیز گسترده ایه و به چندین عامل بستگی داره. هر کس که مینیموم مورد نیاز برای دانشگاهی رو کسب کنه میتونه پذیرش بگیره، اما مساله سر فاند و پوله !!!
    روال بر اینه که یک سری سبد دانشگاهی رو انتخاب کنید و بعدش اپلای کنید و بعدش با اساتید صحبت کنید که اپلیکیشن شما رو بررسی کنن و بگید که به پروژه های تحقیقاتی شون علاقه مندید و ... بعد به هر طریقی که شده فاند بگیرید و از اینجا برید.

معمولا کاربرا به این دلیل این سوالای شانس پذیرش رو میپرسن که نیازمندند یه نفر تاییدشون کنه و بهشون امید بده که پیش برن. لذا من از طرف همه به شما میگم که شانس برای همه هست و فقط سعی کنید سطح زبان و معدلتون رو بالا ببرید و امیدوار باشید که تلاشتون ثمر میده....

بقیه جزییات اپلای و از این حرفا هم که توی فروم ریخته.

موفق باشید
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه محقق اردبیلی

سلام دوستان من ترم دو مهندسی عمران تو دانشگاه محقق اردبیلی مشغول به تحصیلم و علاقه ی بسیار شدیدی به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تو خارج از کشور دارم اما نمی دونم از کجا شروع کنم میشه منو راهنمایی کنید که از الان چه کار باید بکنم که بتونم باسه کارشناسی ارشد که سه سال دیگه میرسه بتونم از یه دانشگاه تو کشور های اروپایی یا امریکا بورسیه ی تحصیلی بگیرم
    ممنون از همتون

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyar10 نمایش پست ها
    سلام دوستان من ترم دو مهندسی عمران تو دانشگاه محقق اردبیلی مشغول به تحصیلم و علاقه ی بسیار شدیدی به ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تو خارج از کشور دارم اما نمی دونم از کجا شروع کنم میشه منو راهنمایی کنید که از الان چه کار باید بکنم که بتونم باسه کارشناسی ارشد که سه سال دیگه میرسه بتونم از یه دانشگاه تو کشور های اروپایی یا امریکا بورسیه ی تحصیلی بگیرم
    ممنون از همتون
    سلام
    تا میتونی معدلت رو ببر بالا!!
    تو این 2-3 سال مرتب زبان بخون که بتونی تافل بالای 100 (یا 110) و GRE بالای 320 بیاری
    اگر استادی یا کسی هم سراغ داری که میتونی باهاش مقاله کار کنی از ترم 5-6 به بعد روش کار کن ( چون به تنهایی مقاله دادن تو مهندسی عمران در مقطع کارشناسی بسیار مشکله)
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - راه و ترابری - دانشگاه علم و صنعت

سلام دوستان، من لیسانس عمران فردوسی مشهد با معدل 15.5 و ارشد راه و ترابری از علم و صنعت با معدل 17.5 گرفتم، دارم آیلتس میخونم. به دلیل مشغله کاری خیلی زیاد (واقعا سرم رو الکی شلوغ کردم، برای 3، 4 تا شرکت پروژه کار میکنم)، وقت نکردم مقاله ای کار کنم، پایان نامه بسیار خوبی در زمینه آسفالت و با ساخت تعداد بسیار بالایی نمونه آزمایشگاهی (حدود 400 نمونه) و آزمایشهای مختلف، انجام دادم. حتمن میخوام برای پاییز 2015 اپلای کنم ولی با توجه به اینکه مقاله ای ندارم، چجوری به استادا ایمیل بزنم و شرایطم رو بگم و اینکه مثلن بگم میتونم بعد از پذیرش مقاله هام رو بنویسم؟ تاثیری داره؟ یا باید اول مقاله هام رو بنویسم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_s_k نمایش پست ها
    سلام دوستان، من لیسانس عمران فردوسی مشهد با معدل 15.5 و ارشد راه و ترابری از علم و صنعت با معدل 17.5 گرفتم، دارم آیلتس میخونم. به دلیل مشغله کاری خیلی زیاد (واقعا سرم رو الکی شلوغ کردم، برای 3، 4 تا شرکت پروژه کار میکنم)، وقت نکردم مقاله ای کار کنم، پایان نامه بسیار خوبی در زمینه آسفالت و با ساخت تعداد بسیار بالایی نمونه آزمایشگاهی (حدود 400 نمونه) و آزمایشهای مختلف، انجام دادم. حتمن میخوام برای پاییز 2015 اپلای کنم ولی با توجه به اینکه مقاله ای ندارم، چجوری به استادا ایمیل بزنم و شرایطم رو بگم و اینکه مثلن بگم میتونم بعد از پذیرش مقاله هام رو بنویسم؟ تاثیری داره؟ یا باید اول مقاله هام رو بنویسم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    همین چن ماه که وقت هست مثلا تا آخرای مهر ... سریع یه مقاله از تزت دربیار .... خیلی خیلی مهمه
    به اساتید که میل میزنی مهم اینه که بگی رو چی کار کردی اگه مقاله باشه راحت تر تصمیم میگیرن
    البته این ایمیل زدن به اساتید زیاد قابل اعتماد نیست من رو یه موضوعی خیلی کار کردم که استاده هم اکی داد ولی در نهایت پول نداد )
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)